O czym chcesz poczytać na blogach?

Boston celtics nba

tojestten.blog

Połowa to moje, prawie połowa to Twoje, 1 pana Jacka Danielsa i 1 nie wiem czyj. A i jeszcze 2 zachęty do zrobienia testu iq. No i ten wpis w księdze. Statystyki lepsze niż Allen Iverson. A własnie zapomniałem Boston Celtics pogratulowac wygrania NBA, gratuluje, nie żebym was polubił jakoś nagle, ale lepsze to niż Lakersi, poza tym z szacunku dla Kevina Garnetta. No to tyle teraz można zacząc świetować jubileusz. jo

* Jeszcze 5 minut temu było.

daveknot pisze o Milwaukee Bucks | Wszystko o Bucks

Na to, że drużyna zatrudnia jeszcze jednego wartościowego członka, którego Danny Ainge nazywa “tajną bronią”. Jest nim Mike Zarren, jedne z niewielu ludzi w NBA, którzy znają praktycznie wszystkie statystyki graczy zarówno z odległej przeszłości, jak i z lat obecnych.

Garnett nazywa go “Numer” (Number).

Cheerleaderki wołają na niego.

Zarren w drużynie jest uważany za jednego z najpoważniejszych ludzi, a mimo tego w czasie spotkań zawsze usłyszycie jak krzyczy “Pchnął go!” albo “Bierz ich KG!” Gdybyśmy powiedzieli, że Celtics to jest jedna z jego ulubionych drużyn, grubo byśmy przesadzili. On nie widzi świata poza nimi. Bierzący sezon jest trzecim, kiedy otrzymuje normalną zapłatę na swoja pracę w klubie. Wcześniej, kiedy.

Robił to całkowicie za darmo. Jeśli chodzi o uczęszczanie na mecze, to jego rodzina od 1974 roku zawsze miała karnety na sezon. On sam zaczął regularnie chodzić na mecze w wieku 5 lat, a odkąd przeprowadził się do Bostonu po studiach, opuścił jedynie 5 meczów na własnym parkiecie. Jak sam mówi, trzy z nich z powodu choroby.

Ainge zatrudnił Zarrena, ponieważ chciał mieć tą przewagę nad innymi managerami, że u jego.

Świat w 3de: deFloracja deForestacja deFraudacja

Mistrzostwem przybędzie kilka ważnych liczb do dorobku... właściwie wszystkich :) Po pierwsze, jeśli Lakersi wygraja ligę w 2011 roku, klub z Miasta Aniołów będzie miał 17 tytułów mistrzowskich, tyle samo co Boston Celtics na dzień dzisiejszy. Kolejna sprawa: nadchodzący sezon będzie na 99% ostatnim Phila na ławce trenerskiej w ogóle. No cóż, czas robi swoje, starość dopadnie każdego z nas, a.

Co do tego stwierdzenia wątpliwości mieć nie można, jeśli ktoś twierdzi inaczej, albo o NBA nie wie zbyt dużo, albo wypowiada swoje opinie wyłącznie z zawiści. Jordan to żyjąca i chodząca, a nawet mówiąca legenda. Jego sylwetki nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Jeśli ktoś nie wie, to Michael.

Ostatnie wpisy
  • Impresje: O przemijaniu
  • "Zaczynać wciąż od nowa" by ...
  • Impresje: Wolność jest w ...
  • Efekt Lucyfera, czyli ...
  • Lakers vs Celtics 2011 - ...
  • Jak bardzo chcesz dalej żyć? ...
  • Impresje Pawła Pełszyńskiego ...
  • "Zaczynać wciąż od nowa" by ...
  • Impresje Pawła Pełszyńskiego ...

moje życie, mój syf, moje nieogarnięcie

To, że nic mi się nie chcę tak straaaaasznie nic mi się nie chcęęęęę.

dziś czwarty mecz finału playoffów nba, oczywiście liczę na LA i na to, że Ray zagra tak jak ostatnio. mam nadzieję, że jeszcze w Bostonie Lakersi zakończą serię. cały czas jednak żałuję, że Karl akurat na te pierwsze mecze playoffów musiał opuścić zespół. myśle, że teraz zamiast LA to Nuggets graliby z Celtics.

dziś po raz kolejny Doom utwierdził mnie w przekonaniu, że jest przekotem.

‘Rappin and dancin like Redhead Kingpin
DOOM came to do the thing again, no matter who be blingin’