O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Boston celtics

Boston Celtics

, Z innej półki
Link Komentarze (3) »
piątek, 28 grudnia 2007
Zdobyć Salt Lake City

Po meczu z Seattle, Boston w swoim pierwszym wyjeździe na zachód spisuje się tak jak tego wszyscy oczekiwali, jednak prawdziwy test dla zawodników z Nowej Anglii zobaczymy w niedzielę bo właśnie wtedy na hali w Salt Lake City Utah Jazz spróbuje przerwać kolejną serię zwycięstw.

NBA
SuperGigant
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

daveknot pisze o Milwaukee Bucks | Wszystko o Bucks

Tego, że Zarren nigdy tam nie studiował.

Zarren w drużynie jest uważany za jednego z najpoważniejszych ludzi, a mimo tego w czasie spotkań zawsze usłyszycie jak krzyczy “Pchnął go!” albo “Bierz ich KG!” Gdybyśmy powiedzieli, że Celtics to jest jedna z jego ulubionych drużyn, grubo byśmy przesadzili. On nie widzi świata poza nimi. Bierzący sezon jest trzecim, kiedy otrzymuje normalną zapłatę na swoja pracę w klubie. Wcześniej, kiedy jeszcze był studentem prawa, robił to całkowicie za darmo. Jeśli chodzi o uczęszczanie na mecze, to jego rodzina od 1974 roku zawsze miała karnety na sezon. On sam zaczął regularnie chodzić na mecze w wieku 5 lat, a odkąd przeprowadził się do Bostonu po studiach, opuścił jedynie 5 meczów na własnym parkiecie. Jak sam mówi, trzy z nich z powodu choroby.

Ainge zatrudnił Zarrena, ponieważ chciał mieć tą przewagę nad innymi managerami, że u jego boku siedzi człowiek, który ma większą wiedzę.

WRZUTA.BLOX.PL

21:24, wrzuta , Auto
Link Dodaj komentarz »
Kevin Garnett w Boston Celtics!

To największy transfer w NBA tego lata. Kevin Garnett przeszedł z Minnesoty Timberwolves do Boston Celtics. W przeciwnym kierunku powędrowało aż pięciu.

ozzyfeusz.blog

5! O siódmej mieliśmy ciopąga, więc pobódka o 5. Wynik jasny i prosty: cisza w przedziale, poza chrapaniem (naszym). 13 i jezdeźmy nach Berlin. Wysiadamy z pociągu, a tu pierwsza rzecz, jaką widzimy, to... szalik Dropkick Murphys!!(ja dzielnie prezentuję mój szal Boston Celtics). Spacerek do hotelu. W międzyczasie zobaczyliśmy zaradnego chłopaka, który zarabiał przez... żąglerkę na ulicy - dosłownie! Jak było zielone dla pieszych, wskakiwał na pasy i machał jakimiś tam kijkami. Potem zbierał grosze do czapki. Mundra.

Boston celtics nba

offsajd

Pod koniec lat 80. i na początku 90. występował „Bad Boy” Dennis Keith Rodman, czy jak kto woli „Robak”, maestro walki podkoszowej. Od 1986 do 1993 roku Rodman zdobył dwa mistrzowskie pierścienie NBA, dwukrotnie zdobywając miano najlepszego obrońcy, a także pięć razy załapał się do grona najlepszych obrońców ligi.


Już od pierwszych występów w lidze, Rodman słynął z waleczności o każdą piłkę.

 W 1987 roku Pistons przegrali z Celtics finałową walkę w konferencji wschodniej w siedmiu meczach. Rodman nie przebierał w.

 

W kolejnym sezonie Chuck Daly pozwolił „Robakowi” na występy w pierwszej piątce "Tłoków". Tym razem udało się pokonać Boston w finałach konferencji, jednak w wielkim finale Bad Boys musieli uznać wyższość LA Lakers w stosunku 3:4.


Where Amazing Happens

Związał się z Bulls po wcześniejszym rozwiązaniu umowy z Clippers.

Kontrakty rozwiązali jeszcze Corey Brewer mogący trafić do Spurs, Mavs lub Celtics i Kellena Azubuike . Obaj zostali wykupieni przez NYK.

Al Thornton dołączył do drużyny Warriors po zwolnieniu z Wizards.

Tagi: buyout Celtics heat Knicks Mike Bibby troy murphy
00:16, gladysh1 , NBA
Link Dodaj komentarz »
piątek, 25 lutego 2011
"Prawie" prosto z TBL do NBA

Wczorajsze spotkanie nie było debiutem Johnsona w NBA ponieważ wcześniej rozegrał dwa mecze dla Blazers w tym sezonie.

Wobec braków w składzie Bostonu przeciwko Denver Johnson dostał 17 minut na pokazanie swoich umiejętności podczas, których zanotował 6 punktów i 3 bloki.

Dlaczego tak.