O czym chcesz poczytać na blogach?

Borys szyc

…Tonight, I’m a rock ‘n’ roll star, no fuckin gangsta…

Korzyść. Wiadomo, że zmasowany atak reklam może równać się filmowej klęsce. Czy w tym przypadku tak było? Przekonajcie się sami.

Niemniej jednak, w końcu mogę z czystym sumieniem powiedzieć: Polak potrafi. Wydawało się, że lata świetności polskiego kina mamy już dawno za sobą. Tymczasem zostaliśmy uraczeni bardzo ciekawą pozycją. O ile Borys Szyc od czasów „Symetrii” nie miał dawno ciekawej roli, tak teraz znakomicie spisał się chyba w jego przeznaczonej – roli dresa.

Mogłoby się wydawać, że czeka nas głupia komedyjka z kilkoma ciekawymi frazami. Jednak sam film to raczej dramat z elementami groteski. Humor powala na kolana, a szczególnie sceny z pewną dresiarą, czy.

Zobaczycie… W ogóle takich śmiesznych sytuacji jest cała masa co dodaje filmowi typowych polskich cech komediowych. Co natomiast mnie bardzo cieszy to cały przekaz jaki niesie ze sobą obraz, oprócz obrazu piekła z pięknym osiedlem jednorodzinnym, dostajemy kopa w konsumpcjonizm. Nie mówiąc już o szydzeniu z pewnych „wartości”. No i laski mogą się cieszyć bo Szyc biega w niektórych scenach z pytą na wierzchu. Szkoda tylko, że połowa kobiet, która zapewne oglądała to w kinie nie pojęła ogólnej rozkminy filmowej, a koncentrowała się na rozmiarze penisa

Z takimi filmami, poniekąd są problemy – trudno wypisać wszystkie zalety bo tutaj dominują totalnie subiektywne odczucia. Jednak już w trakcie.

samo-zycie-polsat blog

Oczywiście podnoszę sobie poprzeczkę, mając nadzieję, że za każdym razem o ten centymetr wyżej skoczę. Ale mam też świadomość, że mogę ją kiedyś strącić i trzeba będzie skakać od nowa. Na szczęście mam też przestrzeń całkowicie niezwiązaną z pracą, czyli normalne życie.

– A przestrzeń pod tytułem przyjaźń? Zapytałam o Ciebie Borysa Szyca. Określił Cię trzema słowami: „rodzinny, rozpustny, przyjaciel”.
No to przynajmniej to „rozpustny” mamy już omówione (śmiech). Rodzinny jestem, prawda. Uwielbiam spędzać czas z rodziną. A przyjaźń... Całe życie przenosiłem się z miejsca na miejsce. Z rodzinnej Nowej Rudy wyjechałem do szkoły do Legnicy, potem studiowałem we.

Kryminalni - Onet.pl Blog

Pozbywali. Odnalazł swoje spodnie i wyjął z kieszeni telefon.
- Komisarz Tomczyk - oznajmił, czując, że szykuje mu się jakaś nowa sprawa.


______________

Za wszystkie błędy przepraszam. Jak widać sprawa się zakończyła, a ja jestem w trakcie obmyślania następnych. Teraz pojawia się Filip ( w tej roli u mnie Borys Szyc ;d ) ale nie na długo. Jak Aldona słusznie zauważyła, w przeszłości Julii stało się coś ważnego, jednak na razie się o tym nie dowiecie. Chociaż nie jestem pewna w 100% co do poparowania moich bohaterów, wiem, że nie jest to opowiadanie Basia & Marek. Nie mówię, że nie będą ze sobą ( tego też nie mogę obiecać ), ale główną bohaterką jest Julia, a.

mów do mnie słowami, utkanymi z rosy...

Huja dzwonil, po co?

zeby uslyszec moj glos>? tak romantycznie? eee...

nie wierze. po prostu nie wierze

a w oparach wczorajk milutko, bardzo sie cieszylam , ze bylam tam z Marta. siedzialmysmy sobie w oparach absurdu i papierosow i konwersowalysmy zajadle. zdarzaly sie ataki smiechu jak zawsze, ale mniejszej intensywnosci niz np. w sobote. w koncu do baru zawital Borys Szyc. well known , hi, hi

siadl kolo nas z jakims innym byurakiem i zaczeli ostentacyjnie się upijac i gadac. podsluchiwalysmy, a jak. ich szkoda bylaby gdybysmy bnyly na przyklad dziennikarkami faktu i sobie posłuchaly jak Borys namawia swoja ciężarna , szaloną kobietę na skrobankę...

smiesznie

a dzis jakis zjazdzik mam. oczywiscie nie wytrzymalam w.