O czym chcesz poczytać na blogach?

Bory tucholskie

Śniąc o lepszym życiu...

Ja wybrałam a jemu wpadł w oko. Zapytał na koniec czy pojadę z nim jak będzie robił sobie tatuaż, wyraziłam zgodę.

Opowiadał mi o wszystkim... jest bardzo podekscytowany tym wyjazdem do Belgii... poinformował mnie również, że wyjeżdża na 4 dni na grzyby w Bory Tucholskie z panem Tadkiem, jego synem i... Olą, któa pracuje u pana Tadka. A ja oczywiście nakręciłam sobie chory film, że będą razem spali i... bez komentarza to pozostawiam.
Znowu się odzywa moja zazdrość... qrde ciężko zniwelować taką wadę.
Zjadł.

nutek blog


Ania: Celina p.
Karolina: Celina to p.?
Ania:Przypomnij mi jak będziemy szły że mam K

?


nutek 2002-08-10 13:01:06
skomentuj (0)


Stała paczka i nasza tułaczka: część 1; Bory Tucholskie

Każde wakacje, obojętnie czy spędzamy je z Maćkiem & spółką, Ewą & spółką czy Wojtkiem & spółką zawsze zaczynają się tak samo. Podróżą samochodem. Jeżeli ktoś nie zna mojego brata, albo- co gorsze – nie zna mojej siostry przyjmie ten.

ZDJECIA BORY TUCHOLSKIE SESZELE AFRYKA - bloog.pl

      

Galerie

 • Bory tucholskie

Archiwum

  O moim bloogu

  zdjecia bory tucholskie-seszele-afryka

  Księga Gości

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się do Księgi

  Głosuj na bloog

  Cichy skowyt rozpaczy...

  2 Przejazdem... :) 2006-08-24 I wróciłam :) Bory Tucholskie są niesamowite :) Polecam wszystkim to miejsce... Ośrodek i domki w środku lasu... jeziorko, stadnina koni...CUDO... A ja...? Hm... Wieczorami siadałam na pomoście, dumałam... Zadawałam sobie pytania na które nie ma odpowiedzi... Tęskniłam i tęsknię....

  Gifki, Fotki, Rzeczy, Rzeczy!... - bloog.pl

  czwartek, 06 lipca 2006 21:19

  Tak... jutro jadę na obóz w Bory Tucholskie. Hmm. o 8 jedzizemy do Tczewa , bo tam jest zbiórka (!) i jadziemy. Ugh... wrócę dopiero 01,08 i głupio, że tak długo, bo będę za wszystkim tęsknić!!!! Ja chcę wziąć ze sobą pianino i laptopa z epem! Hy hy, tak to bym mogłą jechać. Dobrze, że chociaż.

  Blablabla

  dolina17.blog.pl


  ::strona główna::


  Bory Tucholskie 2005
  11-ego lipca o godzinie 7.30 Badis, Nina, Majka, Eta, Sarna, Wrona, Gacia, Patrycja, Owca, Kasia, Oliwia, Justyna, Kaja i Natalia z 5 ODHy Kamikaze zebrały się na dworcu PKS. Wyjeżdżaliśmy do Borów Tucholskich, blisko wsi Osieczna. Na miejsce przyjechaliśmy.