O czym chcesz poczytać na blogach?

Bora bora

Wyobraźnia - Onet.pl Blog

Na ktory mialam sie szykowac. Na razie marze, zeby przestalo mnie bolec to i owo, i zebym mogla normalnie brac prysznic, bez obklejania sie plastrami wodoodpornymi, by nie zamoczyc tego czego nie powinnam.

Jutro ide do pracy, bo musze, wiec napakuje sie srodkami przecibolowymi i moze przestane sie nad soba uzalac muszac zajac sie praca, a roboty szykuje sie masa, jak to w poniedzialek.

Lezac w domu, planuje jednak wakacje, moze w marcu, moze w kwietniu jak tylko lekarz da mi OK, ze moge juz plywac i wystawiac cielsko na slonce. Przegladam oferty wakacji na Kubie, na Dominikanie, w Meksyku, nawet na Jamajce i zaczelam nawet ogladac raj na ziemi czyli wyspy na Polinezji Francuskiej, Bora Bora, choc to dla mnie dosc daleko i za drogo, to powiem Wam, ze zaczynam myslec, ze jesli swiat ma sie skonczyc 21 grudnia 2012 roku wedlug przepowiedni Majow (ma byc jakis wielki kataklizm kosmiczny), to dlaczego by nie poleciec wlasnie na Bora Bora? Zawsze moge zaplacic karta kredytowa, a jak nas i tak wszystkich trafi szlag w roku 2012, to nie bede musiala splacac pozyczki na bilety!!! Dlaczego wlasnie Bora Bora? Zobaczcie sami:

http://www.youtube.com/watch?v=EdGQKGXrkKU

A jesli nie macie dosyc to kliknijcie na ponizszy link z doskonalym kawalkiem muzycznym (spiewa Nina Simone):

http://www.youtube.com/watch?v=XA47rYJn7m0&feature=related

w poszukiwaniu szczęścia... - bloog.pl

Kategorie
  • wszystkie

dłużej tak nie chcę!

niedziela, 28 stycznia 2007 22:35
TRACĘ DO CIEBIE CIERPLIWOŚĆ!!

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1271472,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

tu...tu chcę być!!!!!!!! ale migiem ;D

czwartek, 18 stycznia 2007 22:45


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1217138,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Bora Bora - jadziem? - obsesja na punkcie słońca!!

Prawie jak student

Okresu egzaminów i zaliczeń, tym częstsze pytania sprawdzające: "A uczysz się już?" W dobrym toni jest odpowiedzieć, że nie, aby nie zasmucić osoby pytającej, gdyż ona stawiając to pytanie, chce dowieść sobie, że inni się jeszcze nie uczą i że nie jest sama! Okres "pozytywnej odpowiedzi" trwa jakoś do pierwszego tygodnia przed sesją. Po tym okresie następuje masowy szturm na punkty ksero. Co niektórzy potrafią po szeleście kartek rozpoznać z czego inni kserują notatki. Jest to nerwowy okres, w którym najczęstszym pytaniem jest "Gdzie idziesz?? Na ksero?? Też mi skseruj!" Kolejnym zjawiskiem około sesyjnym jest wytworzenie się nowych zwrotów językowych. Na przykład: "Boro Boro!" znaczy tyle co "Zdamy sesję, damy radę", albo " jak tam szacking?" czyli "Jak tam czytanie Historii Myśli Socjologicznej Szackiego". Najbardziej tajemniczym zwrotem sesji  jest "Bara Bara". Używany głównie przez Socjolożki w odpowiedzi na "Boro Boro". Znaczenie tej gry słów pozostaje nadal obce wielu badaczom! Mniej skomplikowanym zwrotem jest "Szackość z Tobą". Owe pozdrowienia kojarzy się z chrześcijańskim "Bóg z Tobą", lecz jest pozbawionego wymiaru duchowego. Używane w sytuacjach gdy socjolodzy się żegnają i życzą sobie przyjemnej lektury. Następnym zjawiskiem jest "fenomen przeładowanej skrzynki" polegającym na.

tanczacazwilkami blog


strona główna
jak myślisz?
Znowu oszalałam na punkcie piosnki. Tym razem padło na Arash - Bora Bora :)
To chorobowe, bo chce jej sluchac non stop ale chcę tez wydłużyć ten zauroczenia stan dlatego ją sobie dawkuje.

< głupek >

Odtwarzam ją na kompie w mp3, na telefonie w mp3, jest tez dzwonkiem i opisem na gg.

< glupek2 >

nevermind...


2006-08-01 22:54:11 skomentuj (0)
Bora bora jeszcze nie bara bara
Zmieniłam szablon, pogrzebałam w archiwum, tak po prostu, trafiłam na notkę sprzed 1,5 roku. Najbardziej uderzył mnie komentarz niejakiego OGRA zawierający jakże wymowną i jednocześnie nieadekwatną.