O czym chcesz poczytać na blogach?

Booking com

bezpiecznasiec.blog

2010-02-24 14:40:02

Trzeci kwartał 2009 roku był drugim najlepszym kwartałem w historii domeny .PL. W tym czasie abonenci zarejestrowali 223 903 nazwy domeny .PL, co daje wzrost dynamiki liczby rejestracji o 12.8 proc. w stosunku do drugiego kwartału 2009. To także okres symbolicznego przekroczenia 1.500.000 aktywnych domen w rejestrze .PL - i to w nieco ponad rok od osiągnięcia progu 1.000.000 zarejestrowanych domen.

Adresów www świata.

W sektorze domen najwyższego poziomu (TLD), "najpewniejsze" strony należą do rządowej domeny .gov. Najbardziej zagrożone cyberatakami są natomiast (wciąż bardzo popularne) wszystkie komercyjne adresy z .com. W czołówce ryzykownych adresów są niezmiennie chińskie .cn i .ws (Samoa).

Tagi: bezpieczne, irlandia, domeny, cctld, .ie, niebezpieczne

skomentuj (0)

Na aukcji domen Sedo adres Leisure.com został sprzedany za 150 tys. dolarów. Wysokie ceny osiągnęły też nazwy: Find.net (25 tysięcy dolarów), Security.eu za 12 tysięcy EUR oraz dwie argentyńskie: Booking.com.ar (14,5 tys EUR) i Bookings.com.ar (10.5 tys. EUR).

Tagi: domeny, aucja, .com

skomentuj (0)

850 tys. dolarów za credit.fr

project- wildlife

Zaklinacz węży!

Kiedy uwolniwszy się wreszcie od ciężkiego balastu wyszłam ponownie na miasto, miałam już na sobie “różowe okulary” i uśmiech co najmniej tak szeroki, jak jego mieszkańcy. Kolorowe domki i wciśnięte między nie sklepiki, z których sprzedawcy wołają do przechodniów, by wszelkimi sposobami zachęcić ich do obejrzenia towaru- to właśnie jest Jaipur. Zakupoholicy tacy jak ja nie.

?!?

Konkrety:

Transport: pociąg na trasie Agra Fort- Jaipur za 87 Rp w trzeciej klasie (godz. 17.00); czas przejazdu ok. 5h; booking office- osobny budynek na prawo po wyjściu z głównej hali dworca

Nocleg: Simla Hotel w centrum starego miasta, 400Rp/ pokój 4-os., wspólna łazienka na korytarzu, bardzo surowe warunki, zimna woda, ale chyba jedyny hotel w.

Po polsku - Krościenko nad Dunajcem, Pieniny

3. Prices,availability and contact
4. details from travel-library.com
5. details from ferienhousemiete.de
6. details on tourist-paradise.com
7. details on rent-holiday-homes.com
8. BOOKING FORM
Is it expensive?
Links
List of attractions
Déja écrit:
1. Photos
3. Comment y arriver
Château de Niedzica
Des Photos Recentes
Les Liens
Już było:
0. Nowe, piękne zdjęcia okolicy
1. Zdjęcia

MBA in France

Jak się ten proszek rozsypie po całej podłodze, to odwrotnie, zaczyna się gromadzic w kupki, pewnie rodzinami. Wszystko oczywiście w minutach, sprinterzy to nie są, ale widać gołym okiem, że to nie jest pył, tylko trzeba tego mieć więcej, a nie tyle co na jednym kawałku sera.

Potem się to szlifuje, segreguje według jakości, bo niektóre sery mają głębsze wżery i sprzedaje. Tu uwaga. Sery niesegregowane osiągają cenę 40EUR za sztukę (ok 1,5 kg). Można osiągnąć wyższą, ale w tym celu.

Prowadzenia. Gdzie jestem? St Denis oczywiście. Przespać się tu łatwo, ale nie w tym znaczeniu którego szukałem. Po serdecznym wycałowaniu klamek w kilku kolejnych hotelach poddałem się, wyciągnąłem komputer, zapłaciłem za internet i za pomocą booking.com znalazłem "tani" hotel. Definicja taniego hotelu bardzo mi się rozszerzyła. 270 EUR za nockę w centrum Paryża. Potraktowałem to jak podatek od wolności albo opłatę za moje bałaganiarstwo. Potem było już tylko lepiej, wstałem, zjadłem,.