O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Booking

(((-: Ciąża,Zuzia i ja! :-)))

Brak mi slow na to szczescie,ktore mnie spotkalo,gdy poznalam Ciebie.Zmieniles moje zycie.Zmieniles mnie.I nie tylko ja to mowie.Sam zreszta wiesz,jak jest. :-)
Jestes Najukochanszym Czlowieczkiem na swiecie!*-: KOCHAM CIE ŁUKASZKU Z CALEGO SERDUSZKA I TYLKO Z TOBA WIAZE MOJE PRZYSZLE PLANY I MARZENIA! :-*

2004-04-17 00:30:57 skomentuj (1)
IMPREZKA! :-)
TECHNO OBSESSION
(24.04.2004)

Tomash Gee (Methadon Rec / Glogow)
Sin (Methadon Booking / Poznan)
Jamiro (Methadon Booking / Poznan)
Tim Ares (Progz Beats / Zielona Gora)

Stary Browar, Zielona Góra
Start: 21.00
Wjazd: 7 PLN
Plakacik

Trzeba sie tam zjawic! Dawno sobie mocniej nie tupalam! ;-)***-: KOCHAM CIĘ KRÓLICZKU TAK WIESZ... TAK NAJBARDZIEJ,NAJMOCNIEJ... TYLKO CIEBIE! :-***
2004-04-19 23:19:23 skomentuj (8)
KOLEJNY TYDZIEN CZAS ZACZAC! :-)

Weekendzik minal bardzo milusko. :-).

okidoki słucham?

szukalam se w hostelworldzie czegos w telawiwie.
i tak na oki okiem rzucilam.
i zachcialo mi sie do pracy.
no albo chociaz w barze posiedziec.
do zoba wiec wkrotce,
krysia
okidoki 2005-08-09 15:23:23 skomentuj (2)


haaretz
Hajfa by night

Jerusalem in the sun

kryptonim krysia
okidoki 2005-08-09 15:37:17 skomentuj (7)
mart in italia
nie wierzcie gomio
oto ich odp na moj bukink

Temat: Booking confirmation from GOMIO.COM
Data: 1 stycznia 1970 00:59

[do druku]
[pokaż/schowaj nagłówki]
Dear Marta Machalowska,

Thank you for booking at GOMIO.COM.

The following reservation has been made at Pensione Mancini, Naples:

22/08/2005 - 2 Beds in a 5-Bed Room, Mixed, Ensuite Facilities for 20
euro

23/08/2005 - 2 Beds in a 5-Bed Room, Mixed, Ensuite Facilities for 20
euro

ha! ci vado domani
buon divertimento ragazzi!

okidoki 2005-08-17 19:44:05 skomentuj (1)

MBA in France

Trzy - taryfy lotnicze są tak pokręcone, że różnica sięga nawet połowy ceny za zmianę daty o jeden dzień.

No więc przyfrunąłem, wsiadłem w metro, przyjechałem do miasta i wysiadłem na przypadkowej stacji z zamiarem wejścia do pierwszego hotelu który znajdę. Wysiadam na tej "przypadkowej" stacji, wychodzę na górę i widzę same nocne kluby, sex shopy i panny lekkiego prowadzenia. Gdzie jestem? St Denis oczywiście. Przespać się tu łatwo, ale nie w tym znaczeniu którego szukałem. Po serdecznym wycałowaniu klamek w kilku kolejnych hotelach poddałem się, wyciągnąłem komputer, zapłaciłem za internet i za pomocą booking.com znalazłem "tani" hotel. Definicja taniego hotelu bardzo mi się rozszerzyła. 270 EUR za nockę w centrum Paryża. Potraktowałem to jak podatek od wolności albo opłatę za moje bałaganiarstwo. Potem było już tylko lepiej, wstałem, zjadłem, wsiadłem do pociagu i to nie byle jakiego, tylko tego który jechał do Normandii i wysiadłem w Bayeux.

16:12, leszekm
Link Dodaj komentarz »
Do biegu, gotowi, start

Modeling Południe - Onet.pl Blog

Impresariat "Scena Południe" organizacja koncertów, booking artystów
Audiobooki, czasopisma, prasa, e-boki, prenumerata "Kiosk 365 dni w roku"
Videoportal JaAlergik.pl Alergia, alergeny, porady, leki, filmy
Archiwum
2010
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
Odwiedziny: 37930
Komentarze: 12

Blog Naci

Otóż w piątkowy wieczór (27.08.04), o godz. 18:00, zamiast siedzieć przed telewizorem lub kompem można wybrać się do Ogródka Jordanowskiego na wakacyjny koncert hip-hopowy. ZOBACZ PLAKAT Powtórka z zeszłego roku. Tym razem Grammatik ("każdy ma chwile" - ech.. moja ulubiona piosenka, tyle razy wyszłam dzięki niej z doła...), i Dobra Marka (ich już Ostrowiacy chyba znają). Zastanawiacie się jaki mam interes w tym, żeby o tym pisać pewnie... Otóż mam, bo w organizacji tego koncertu jestem sporo zaangażowana ;P A głównym organizatorem są oczywiście Pomościaki (www.pomost.ostrowmaz.com), ale tak naprawdę to wszystko, to zasługa Kobry. (info/booking: Kobra 506 042 113) Mam(y) nadzieję że wszystko wypali i ludzie będą sie dobrze bawić :) A co u mnie? Przełom w życiu. Przełomem była pewna rozmowa i decyzja, po której moje życie miało się zmienić. W sumie raz się z tej decyzji cieszę a raz nie :( to wszytsko jest zbyt skomplikowane. W gruncie rzeczy ostatnio jestem zadumana, zamyślona, smutna. No i fakt że wakacje się kończą też mnie nie cieszy. Poprostu za dużo myślę o przeszłości. Czasami komuś udaje się mnie wyłączyć ale to zwykle jest krótkotrwałe :( A z takich śmieszniejszych rzeczy to byłam ostatnio na weselu mojego chrzesnego :) Okazało się że to nie było.

Booking com

project- wildlife

Zaklinacz węży!

Kiedy uwolniwszy się wreszcie od ciężkiego balastu wyszłam ponownie na miasto, miałam już na sobie “różowe okulary” i uśmiech co najmniej tak szeroki, jak jego mieszkańcy. Kolorowe domki i wciśnięte między nie sklepiki, z których sprzedawcy wołają do przechodniów, by wszelkimi sposobami zachęcić ich do obejrzenia towaru- to właśnie jest Jaipur. Zakupoholicy tacy jak ja nie.

?!?

Konkrety:

Transport: pociąg na trasie Agra Fort- Jaipur za 87 Rp w trzeciej klasie (godz. 17.00); czas przejazdu ok. 5h; booking office- osobny budynek na prawo po wyjściu z głównej hali dworca

Nocleg: Simla Hotel w centrum starego miasta, 400Rp/ pokój 4-os., wspólna łazienka na korytarzu, bardzo surowe warunki, zimna woda, ale chyba jedyny hotel w.

bezpiecznasiec.blog

2010-02-24 14:40:02

Trzeci kwartał 2009 roku był drugim najlepszym kwartałem w historii domeny .PL. W tym czasie abonenci zarejestrowali 223 903 nazwy domeny .PL, co daje wzrost dynamiki liczby rejestracji o 12.8 proc. w stosunku do drugiego kwartału 2009. To także okres symbolicznego przekroczenia 1.500.000 aktywnych domen w rejestrze .PL - i to w nieco ponad rok od osiągnięcia progu 1.000.000 zarejestrowanych domen.

Adresów www świata.

W sektorze domen najwyższego poziomu (TLD), "najpewniejsze" strony należą do rządowej domeny .gov. Najbardziej zagrożone cyberatakami są natomiast (wciąż bardzo popularne) wszystkie komercyjne adresy z .com. W czołówce ryzykownych adresów są niezmiennie chińskie .cn i .ws (Samoa).

Tagi: bezpieczne, irlandia, domeny, cctld, .ie, niebezpieczne

skomentuj (0)

Na aukcji domen Sedo adres Leisure.com został sprzedany za 150 tys. dolarów. Wysokie ceny osiągnęły też nazwy: Find.net (25 tysięcy dolarów), Security.eu za 12 tysięcy EUR oraz dwie argentyńskie: Booking.com.ar (14,5 tys EUR) i Bookings.com.ar (10.5 tys. EUR).

Tagi: domeny, aucja, .com

skomentuj (0)

850 tys. dolarów za credit.fr