O czym chcesz poczytać na blogach?

Boogie nights

Ars Amandi to Sztuka Kochania - Onet.pl Blog

Mało ciekawą - był narkomanem i gangsterem, informatorem policji, męską prostytutką i stręczycielem. Równocześnie mocno angażował się w różne akcje społeczne i charytatywne.

Motywy z jego życia stały się kanwą hollywoodzkich produkcji - Boogie Nights i Wonderland. Powstało o nim kilka filmów dokumentalnych, jeden z nich ( Wadd—The Life and Times of John C. Holmes ) uznawany jest w niektórych kręgach za kultowy.

Sam Holmes próbował mitologizować swoje życie, rozpuszczając na.

heino.blog

Szanowną, za kolejnymi razami trzymałam klamke.
na piętrze ten klimat siedzenia na fotelach worach i później na dole ta impra: george michael, madonna, eurythmics, village people, gipsy king, no wiecie, tak jakbym w domu odpalila płytę od Freak Boogie Nights!!
i widomo, pierwszy raz w klubie gejowskim, juz na wstepie dwie dziewczyny okazały sobie siarczyście miłośc na parkiecie, a póxniej to już faceci, bo pary męskie przeważały.
miejsce zupełnie odmienne niż inne, kazdy czuł się.

czekoladowa-beza.blog

Dostalam od Siosry "Vampires: Los Muertos" z Jonem Bon Jovi...naprawde, lepsze ma teledyski i dziwie mu sie, ze zechcial zagrac w takim chlamie, co w dodatku jest podobny do "Vampires", ktory ogladalam tydzien temu. A wczoraj zaczelysmy przy obiedzie ogladam "Boogie nights"... nie ogladajcie tego!!
Zdecydowalam wstawac szarym switem i pisac prace i spokojnie uzyskiwac polaczenie z netem. Bardzo bym chciala, zeby dzis kolo 18:19 sie mi to udalo, bo moglabym pare slow zamienic z Nim... Z wczorajszego smsa wnioskuje,.

RECENZJE FILMOWE - KRÓTKO I NA TEMAT

Reż.Paul Thomas Anderson

Za wiele sobie obiecywałem po nowym filmie Andersona - jednego z najciekawszych współczesnych amerykańskich reżyserów, twórcy niezapomnianej "Magnolii" czy "Boogie Nights". Na czym więc polega mój niedosyt? Czuć, że film kręcony jest w manierze tworzenia arcydzieła (tak!) tzn. fabuła kształtowana jest na model biblijny, ujęcia konstruowane są na zasadzie 'żywych obrazów' (Robert Elswit!), a.