O czym chcesz poczytać na blogach?

Bonobo

Feminizm-Maskulizm - Onet.pl Blog

Dziewcząt do wytężonego wysiłku, do skrupulatniejszej nauki, do bardziej wytężonej pracy, aby te jak najszybciej odbiły do upatrzonych sobie przez feministki wyników zamiast musieć się o umieszczenie ich w „takich” wynikach  prosić?! Czemu wręcz przeciwnie zachęcały je do „należnego” im lenistwa?! Czemu za to zachęcają je do rabowania tym, którzy mają, i brania … sobie.

Nic dziwnego, że Środa narzeka na obojętność kobiet sukcesu wobec niej i jej haseł. Kto by chciał mieć do czynienia z nieudacznicami?!

Tak więc współczesne kobiety z winy dywersji prowadzonej przez feminizm zostały zwolnione z obowiązków i odpowiedzialności w trzech głównych dziedzinach życia: rodzicielstwie, miłości i pracy.

Mahamasculista (12:00)
5 Aaaale tłumy!

15 January 2007
Helena, bonobo i święta rodzina (artykuł opublikowany przez portal Ateista.pl)

From 80 to 170 bpm

Wami numer "2 Wicky". Enjoy ;-)21:00, szulc888 , Znasz ten bit?
Link Dodaj komentarz »
piątek, 09 kwietnia 2010
Bonobo - "Black Sands"


Wyszedłem trochę z wprawy – być może pióro ent stalówka uległy korozji, a palce mniej sprawne – kit z tym, rozgrzewky dostarczy mi Simon Green.

 

Bo to o nowej płycie Bonobo chciałbym coś Wam drodzy słuchacze, naskrobać przy tablicy. Przy okazji, wielkie 5, dla.

Wieczorem Na Miasto

Przeze mnie producentów a nawyk ten mam jeszcze z czasów gdy trip-hop i Ninja Tune były u mnie na porządku dziennym.

Dzisiaj ukazał się wideoklip do remixu Eyesdown, wyprodukowanego przez Machinedrum. Jest to część akcji promocyjnej albumu Black Sands Remixed, gdzie swoje prace umieścili m.in. Cosmin TRG, Floating Points, Falty DL czy Blue Daisy.

Bonobo – Eyesdown (Machinedrum Remix 5″ Edit) (320KBPS, 5.4MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Download, Remix i oznaczony tagami Andreya Triana, Black Sands, blue daisy, Bonobo, Eyesdown, Machinedrum, ninja tune, Remixed, simon green. Dodaj zakładkę do.

Rzeszów Zezem - Onet.pl Blog

( czyli malowanymi na drodze).

   Inna sprawa to spacery z dziećmi. To istna gehenna, nie można puścić dziecka, bo grozi to wypadkiem z udziałem rowerystów, którzy przecież niczemu nie są winni. Też mogą tamtędy jeździć i tez na pewno ich to wkurza. Nikt nie pomyślał o rozdzieleniu tras pasem trawy. W poprzednim poście narzekałam na Trójmiasto, ale promenady pieszo-rowerowej wzdłuż morza tylko im pozazdrościć - obie strony oddzielone, więc i piesi i kołowi bezpiecznie i bez awantur korzystają.
   Czy to naprawdę tak wiele kosztuje, chyba wystarczą tylko dobre chęci i trochę głowy. A może ci, co decydują nie korzystają po prostu z wsołoktrasy i jest im wsio rawno - byle odfajkowć temat. Ciao.

Derek
wstaw komentarz lub poleć na Facebook`a

Ogłoszenie

   Czy ktoś z Was wybiera się w piątek do Katowic na koncert Bonobo i Jaga Jazzist? Jeżeli jedziecie z Rzeszowa napiszcie, może się zmontuje jakąś.

to get to the rainbow you have to go through the storm


RAIN on Facebook


skomentuj (2)


2010-05-09 19:57:48

A W Glosnikach Bonobo...

Tak sobie siedze i slucham dzisiaj (bonobo), nie nasluchuje, lecz slucham i rozmyslam. 8 lat od kiedy mam ten blog, 8 lat historii mojego zycia. Od momentu totalnej niewiedzy o doroslym swiecie do bycia w pelni samodzielnym i to w innym kraju. Od marzen do ich realizacji. Te 8 lat minelo jednak tak szybko. I co? I w relacji "blog-ja-goscie" zostalem tylko ja i tasta i albo nikt wiecej czasami. I wlasciwie to nie wiem czy mnie to jakos specjalnie obchodzi, to ze nikt mnie nie odwiedza. Pisze bo jestem. Pisze bo lubie.

Nowa praca, nowi ludzie, nowe miejsca. Tylko nie pachnie nowoscia. Jest inaczej, psyhicznie lepiej jakos. Umyslowo.

Nowy zakup, dzisiejszy - bonobo "black sands"

† Moja Twierdza †

Na IRCu, kanał prywatny-zastrzeżony ;)
Wszystkie osoby biorące udział w rozmowie są mi znane od pewnego czasu. Sami powiedzcie co o tym sądzicie... Aha, byłem najmłodszy w tym towarzystwie :P
-----------------------------------------------------------------------------------

(BornToDie) dorn jest mocny
(BornToDie) tego goscia to ja lubie
(BornToDie) panna gronkiewicz
(BornToDie) haha
(BornToDie) uhahaha
(William) co ty pierdolisz?
(bonobo) narka panowie
(BornToDie) ogladam co z ta polska
(BornToDie) narq
(bonobo) do jutra! :-)
(William) narka bonobo
(William) :)
(William) co ty pierdolisz born?
(BornToDie) a co??
(William) chyba sobie jaja robisz z tym dornem
(William) ??
(BornToDie) absolutnie nie
(William) jest śmiesznym hipokrytą
(William) faszysta jebany
(BornToDie) a ja to niby kto??
(BornToDie) hehe
(William) właśnie nie wiem
(William) jakaś pokraka
(BornToDie) antysemita pelna geba
(William) najpewniej
(William) poważnie?
(William) poważnie?
(BornToDie) oczywiscie
(William) wpadłeś do wrzątku jak byłeś niemowlęciem?
(BornToDie) hehe
.

szympansy . . .

Zwierzętą zdobyć schronienie.

szympans.

 

16:25, milka18000
Link Komentarze (1) »
kim są szympansy?

Szympans (Pan) – rodzaj dużej, człekokształtnej małpy wąskonosej z rodziny człowiekowatych, obejmujący dwa odrębne gatunki: szympans zwyczajny (Pan troglodytes) i szympans karłowaty (Pan paniscus) zwany również bonobo. Obydwa gatunki są najbliżej spokrewnione z rodzajem Homo. Karol Linneusz w swojej pracy Systema Naturae (10th edition, 1758) zaklasyfikował szympansa w rodzaju Homo pod nazwą systematyczną Homo nocturnus – nocny człowiek. Dopiero w 1775 Blumenbach wprowadził nazwę Pan troglodytes.

Nazwą szympans określa się zarówno rodzaj Pan jak i każdego z przedstawicieli obydwu gatunków. W artykule przyjęto nazwę szympans dla Pan troglodytes oraz bonobo dla Pan paniscus.

Terenem naturalnego występowania obydwu gatunków jest zachodnia i środkowa Afryka równikowa – od Sierra Leone i Gwinei przez.