O czym chcesz poczytać na blogach?

Boney m

zousz.blog

Bez ograniczeń i granic.
Dzwon Podziałów* zaczął dzwonić.

Wzdłuż Długiej Drogi, skręcają w Przypadkową Ścieżkę.
Czy jeszcze spotkają się tam, przy przecięciu?

Był sobie zespół obdartusów, który podążał za nami.
Uciekli, zanim czas odebrał nasze sny.
Pozostała miraida małych stworzeń, ktore chciały przywiązać nas do ziemi.
Do życia pożeranego przez powolny rozkład.

Trawa była zieleńsza.
Światło jaśniejsze
W kręgu przyjaciół
Noce pełne dziwów

Spoglądająmy wstecz, na łuny spalonych za nami mostów.
By ujrzeć na chwilę, jak.

Mi się znaleźć, ale nawet tutaj widać jaki był zniego fajny koleś

Rasputin z filmowego "Hellboya". Hmm...

skomentuj (0)

Ra Ra Rasputin 2004-05-06 18:14:11

Jeśli mowa o Rasputinie, to nie sposób nie wspomnieć o takim czymś jak Boney M, bowiem ten zespół nagrał kiedyś piosenkę o sławnym Brodaczu. dla niezroientowanych- Boney M to taki soulo-funkowo-diskotekowy szajs (Bez urazy dla soulu i funku, z urazą dla disco) z drugiej połowy la 70-siątych. Grupa składała się z trzech murzyńskich div (nie mylić z dziwami :)), i jednego Funky-afro murzyna. Cała grupka.

Moda - Jaja

wtorek, 06 marca 2012
 • JAJA z tirówkami, jagodziankami i ...

  No zobacz,look - ...Istny cyrk...

  www.Gdziestoja.pl

  To jest trasa główna z Katowic na Bielsko i laska stoi między Pszczyną a Tychami po stronie na kierunek na Katowice ,stoją też jakieś laski w stronę Bielska przed Pszczyną ale to się nie umywa do tej laski .Tam była tablica Kobiór chyba .Laska szczupła ładna i mila włoski do ramion szatynka .naprawdę warto.

  Panowie polecam laskę która stoi na trasie z Pszczyna - Tychy koło.

  • Przejdź do wpisu „JAJA z chryzantemami złocistymi...”
  • Dodaj komentarz do wpisu „JAJA z chryzantemami złocistymi...”
 • niedziela, 19 lutego 2012
  • JAJA z niebieskim ptakiem

   SPIV

   Umyj se luloka...a potem...no a co potem...potem czytaj z Boney M.....

   www.tanieczytanie.blox.pl

 • Blog antosia27

  Jesj nie jest, czy jest całą, a potem- wszystkie te myśli to były ułamki sekund-czyja wina... Dziewczyna płakała więć wiedziałam, że żyje... To był horror!!!!!!!!!!!!! Ktoś zadzwonił po pogotowie i policję, ja zajęłam się rowerzystką... Oczywiście tłumy gapiów (to jest najbardziej wkurzające!!!). Rowerzystka wymusiła mi pierwszeństwo, jej szczęście, że nie jechałam szybko! Uff... Dobrze, że nic się jej nie stało... Pogotowie zabrało ją do szpitala (chciała wstać i jechać do domu - była w szoku). Straż miejska była pierwsza, potem jeden patrol policji i potem drogówka się zjawiła. Zastanawiałam się co by było gdybym wyjechała.Się z Longiną na imprezkę do Hadesu, Tobie taż poroponowałam-odmówiłaś (rozumiem, bo Ty tam nie chodzisz), w niedzielę zadzwoniłaś, pogadałyśmy i gdy sie dowiedziałaś, że wieczorem idę na amfik z Longiną, chciałam byś szła z nami, Ty powiedziałaś,że nie i rozmowę zakończyłaś... Ja jednak nie byłam na Boney M, bo padało, jak się okazało Ty byłaś z kimś tam... Napisałam smsy wieczorem - nie odpisałaś.... Napisałam smsa w poniedziałek - nie odpisałaś... Olałaś mnie! I nagle dzisiaj postanowiłaś odp., tyle że obwiniłaś mnie że to ja się do Ciebie nie odzywam, i że ja nie miałam czasu dla Ciebie... Moment, gdy miałaś.

  ich-troje czyli sami swoi!! - Onet.pl Blog

  Wspólnie będą najbardziej wpływowi gracze w Polsce: zgodził się Marcin “Góral” Horecki, który z ostatniego EPT w Londynie, gdzie zajął 3 miejsce ponad 300 tysięcy funtów szterlingów, do niedawna pierwszy a dziś już drugi na Liście zwycięzca WPT w Barcelonie na Omaha PL - Włodzimierz “Willy” Łączkowski - mój przyjeciel i bratnia dusza, Rafał “Jack Daniels” Gładysz, który spotka się ze mną wielokrotnie w 20 odcinkach WSOP 2007 i zapewne wielu WSOP 2008 - to chyba najbardziej barwna postać polskiego pokera … i na samym końcu Grzesiu “Warsaw” - mój mentor i nauczyciel !

  Grę z 5 min, opóźnieniem - to ZOBACZYCIE ! … zajrzyjcie tam bo zdecydowali się to pokazać. Portal Zygmunta Solorza pokaże pokera jako grę sportową … Kto wie, być może Polsat zdecyduje się pokazywanie pokera ogólnodostępnego ? Robią pierwszy krok …

  WALCZCIE O UNIBET OPEN … Staelity CODZIENNIE !!!

  —–

  TEATR WIELKI W ŁODZI ! ORKISTRA 60 osób … CHÓR … 40 osób …. BONEY’M :-) UK LEGENDS :-) KASIA CICHOPEK I MARCIN HAKIEL !!! Czuję się.

  moimżabimokiem


  2.Choć nie masz dłoni
  która policzek jak ogien pali
  dłoni chłopaka
  po który został w komodzie szalik

  Choc nie masz dłoni
  jak ta co w sercu
  klawiszem stuka to twojej dłoni
  przecież dłon moja od zawsze szuka

  Ref. Ref.Pytam się gwiazdy co drogę wskazać błądzącym miała
  czemu ze wszytkich pragnień na świecie to ty mnie wybrałaś gwiazda co w rzece wciąż się przegląda też tego nie wie czemu ze wszytkich pragnień na świecie wybrałem ciebie

  połóż mnie na swym ramieniu
  naucz jak widzieć na sercu
  poczuj smak mego pragnienia
  jak widzieć prosze połóż mnie


  Igry 2006


  Na tegoroczne IGRY, czyli gliwickie dni kultury studenckiej, organizatorzy przygotowali bardzo atrakcyjny program, na który składać się będzie przemarsz korowodu oraz liczne konkursy i koncerty.
  Największym wydarzeniem będzie z pewnością występ zespołu Boney M, znanego z takich przebojów, jak „Rivers of Babylon” czy „Daddy Cool”.
  Koncert, podobnie jak wszystkie w tym roku „igrowe” imprezy, odbędzie się na gliwickim lotnisku. Organizatorzy spodziewają się, że w tegorocznych IGRACH weźmie udział nawet kilkadziesiąt tysięcy osób.

  .

  Fuck

  Mgły smutku, które ją otaczały. A gdy piękna niebieska kula była już czysta, wniknął do jej wnętrza, promieniejąc resztką swojej energii w samym środku Elliota.(...)
  Był rozluźniony, a jego ruchy wdzięczne i niewymuszone. Czuł jakby stanowił jedno z tą nocą w tęczowych światłach i jeszcze coś ulotnego, o czym nie mógł mówić, ale co miało zostać w nim już na zawsze.
  W nim, w środku, ukryty pod rozumem Elliota, jaśniał telesobowtór E.T., pulsując ostatnim, największym darem E.T., Po którym nie mogło być już żadnych innych. Statek E.T. rozpadał się w pustce, ale wszystkie jego wspomnienia, nagromadzona wiedza i miłość były w.Gdyż mylog mnie wylogował skubaniec i nie chciałam już wykorzystywać właścicieli tego kompa.

  Niedziela 17 czerwca 23:51 Radomsko
  Jestem cała obolała, ale nie czuję tego bólu bo hormon szczęścia rządzi w moim ciele. Jeszcze przeżywam tę duchową ekstazę, jeszcze mi w uszach gra. Stauros, potem Indios bravos i Boney m, to coś na czego dźwięki moje uszka tańczą breakdance'a. Usnę spełniona Jest słodko, Gutek był fenomenalny. Widać było że czuje to co śpiewa. Odblokowałam się na 'ib'. Ale zachowanie moich ziomków - skandaliczne, słowa: 'wypierdalać' było słychać co chwilę a butelki po piwie latały nad głowami. Wstyd mi jest. Ale.