O czym chcesz poczytać na blogach?

Bon jovi have a nice day

Zawodowo zajmuję się tresurą bazyliszków. - Onet.pl Blog

Niezwykle ciekawa, jak długo wytrzymam.

Wiem, że już po świętach, ale wtedy nie napisałam żadnej notki więc mam nadzieję, że przyjmiecie.

 Znów zmieniłam szablon, bo znów mi się znudził. Znów narzekam na pogodę, bo znów jest plucha..
Ludzie nie wyrabiam...

Bon Jovi Have a nice day

Nowych zdjęć nie.

Suddenly my life doesn't seem such a waste...

Sapkowski. "Narrenturm" i "Boży bojownicy". Pochłonęłam to całą sobą. Iście genialna, absolutnie genialna książka. O przepraszam - książki. Na dodatek akcja dzieje się na.Pies. Ale jaki Lwów piękny za to!

2.
Bon Jovi. Nowa płyta - "Have a nice day". I znów mogę powiedzieć że ich kocham i że czekam na koncert, na dzień po którym.

...:Wszystko o mnie:...

10 października 2005 O godzinie : 19:54:14
W poprzedniej notce rozpisalam sie o tym artyscie. Wczoraj dowiedzialam sie ze jego muzeum... ma zostac zamkniete ! :( Pomozcie. Co jakis czas bede wymieniac w nim piosenki - dzisiaj wrzucam "Have a nice day" grupy Bon Jovi :)

Nie proznuje juz, dodaj sklad Dir en grey...:) Oto on

bjbart.blog

Tworzą, w dodatku się rozwijają... mam nadzieję, że niebawem czyli gdzieś w maju ;-) albo czerwcu zagramy koncert z prawdziwego zdarzenia. Póki co... No i teraz to mnie trzymie.Planuje sie pazdziernik i cały przyszły czas... jest pozytywnie i mam nadzieję, że nikt i nic tego nie zakłóci...

Dobranoc!


Nowy w TWORACH:

2. Krzysiek kupił bas!

Jezu jak się cieszę! Eo eo!

3. Bon Jovi wydają nową płytę…

…i o tym chciałem tu napisać. Coraz.Piosenką w stylu poprzednich singli (począwszy od 200 roku: It’s my life, Everyday, Have a nice day). „Make a memory” to ballada… Dojrzała ballada, która.W początkowym stadium ich tworzenia/promocji. Wszystko za sprawą kawałków „Any other day” i „Make a memory”. Tego drugiego już od 19 marca możemy posłuchać w stacjach radiowych USA, a także na stronie bonjovi.com . Jest to pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo. Klasycznie już dla Bon.