Bolton wanderers

Ebi-człowiek, który przywrócił wiarę w Polską piłkę nożną - Onet.pl Blog

Premiership: Liverpool bezlitosny dla zespołu Smolarka.

W spotkaniu 13. kolejki angielskiej Premiership Bolton Wanderers przegrał u siebie z FC Liverpool 0:2 (0:1). Reprezentant Polski, Euzebiusz Smolarek, wszedł na boisko z ławki rezerwowych w 84. minucie.
Pomimo wyraźnej porażki "Kłusaki" nie wystraszyły się rywala, przede wszystkim w drugiej połowie podopieczni.

zgrany-i-sprytny.blog.onet.pl

2 września w spotkaniu z Portsmouth. W tych rozgrywkach zdobył jeszcze pięć bramek: w meczach z Boltonem Wanderers, Wiganem Athletic, Middlesbrough

Blog cronaldoideco

W historii angielskiej piłki nożnej. 12 sierpnia 2003 roku Cristiano założył czerwoną koszulkę z numerem 7 (numer Luisa Figo – jego idola.) W składzie Manchesteru zastąpił Davida Beckhama, grającego z numerem 7. Jego pierwszym występem dla nowego klubu był mecz przeciwko Bolton Wanderers. Ronaldo został najlepszym graczem meczu. "Obrona Boltonu nie miała nic do gadania", "Cristiano ich hipnotyzował" – pisały gazety. Następnego dnia media porównywały go do George'a Besta - jednego z najlepszych graczy Manchesteru w historii. Jest.

Senyia Forever - Onet.pl Blog

Pół roku po podpisaniu kontraktu. Jednak na swój debiut na boisku w nowych barwach klubowych musiał poczekać aż trzy miesiące, gdyż nie stawiał na niego trener Phil Thompson, który zastępował chorego na serce Gerarda Houlliera. W pierwszym meczu 25 lutego 2002 roku Liverpool wygrał z Bolton Wanderers 3:2, z czego dwie bramki strzelił Milan :)

Z miejsca stał się ulubieńcem kibiców i do końca sezonu grał równie świetnie, strzelając dwanaście bramek. Więcej zanotował tylko Michael Owen. Mimo wszystko Milan nie najlepiej wspomina ten okres. Wychodził na boisko w.