O czym chcesz poczytać na blogach?

Bolton at home

Super-GWIAZDY-DC - Onet.pl Blog

Jak widać chłopcy mają bujną wyobraźnię. Mogę sięzałożyć że słowa wymyślał JOe:D hehe on jest najbardziej zwariowany zcałego trio:).
"Year 3000"

One day when I came home at lunchtime,
I heard a funny noise.
Went out to the back yard to find out if it was,
one of those rowdy boys.
Stood there with my neighbor called Peter,
and a Flux.
Another minute and everything just feels so new
I need six minutes with you, six minutes

She’s looking at her watch while the DJ is spinning
Efron ur. 11 października 1987 roku w San Luis Obispo, wstanie Kalifornia) – amerykański aktor. Karierę aktorską rozpoczął wroku 2002, jednak sławę zdobył dzięki roli Troya Boltona w filmie "HighSchool Musical",który stał się największym sukcesem w historii kanałutelewizyjnego (Disney Channel) w Ameryce, objerzało go ponad 17milionów osób. W czerwcu w.

różne refleksje Iwanka

Jest o malutki kroczek od kolejnego mistrzostwa Anglii.Chelsea konsekwetnie gromadzi punkty,a inni je tracą w beznadziejny sposób, tak jak choćby Manchester z Birmingham czy Liverpool z Boltonem, w którym to meczu najsłabszym aktorem widowiska był Jose Reina,bramkarz The Reds,który pokazał w końcu swoje prawdziwe oblicze.Bronił fartownie,często niepewnie,ale miał.Mi powiedział, że ja psychologiem powinienem być(oczywiście żartował).Mówił, że już nie będzie grał,że wypłaci sobie kasę z unibetu,że będzie grał małymi stawkami w bet at home(tam ma 6 zł),ale jak to on,szybko mu przechodzi.Właśnie na gg powiedział mi,że "koniec odwyku,bo tyle ciekawych meczy ucieka,że aż szkoda!!".Cały Krzysiek,jak.

Blog barti999

Cheer us on through the sun and rain
'cause Chelsea, Chelsea is our name


Pierwsza zwrotka
Here at the Bridge whether rain or fine
We can shine all the time
Home or away, come and see us play
You're welcome any day


Refren
Blue is the colour, football is the game
We're all together, and winning is our.Ronaldo został piłkarzem Manchesteru Utd, a kwota jaką musiał zapłacić zarząd angielskiego klubu opiewała na ponad 12 mln funtów. Już w pierwszym meczu Manchesteru Utd z Boltonem Ronaldo zadebiutował (wszedł na boisko w 65 minucie) i robił z piłką niesamowite rzeczy, kibice wstawali jak był przy piłce, widać przypomina im samego George`a Besta..

    Humor :D(oceniać tam gdzie bio ema)
Nowy Jork, Central Park. Małą dziewczynkę atakuje pitbull. Podbiega młody mężczyzna i unieszkodliwia psa. Obserwujący całe zajście policjant podchodzi i mówi:
- Jest pan bohaterem. W jutrzejszych gazetach.

Ashley~Tisdale

[edytuj]

Brała udział w "Dancing with stars" (Taniec z gwiazdami) stacji ABC i ukończyła program na 4 miejscu. Skończyła w 2002 roku szkołę The Teatre School at DePaul University w Chicago. W wolnych chwilach działa na rzecz swojej społeczności, jest bardzo zaangażowana w różne akcje na rzecz biednych dzieci, prowadzi również pokazy.

Efron ur. 18 października 1987 roku w San Luis Obispo, w stanie Kalifornia) – amerykański aktor. Karierę aktorską rozpoczął w roku 2002, jednak sławę zdobył dzięki roli Troya Boltona w filmie High School Musical, który stał się największym sukcesem w historii kanału telewizyjnego (Disney Channel) w Ameryce objerzało go ponad 17 milionów osób. W czerwcu.Year Troy Bolton
2007 High School Musical 2 Troy Bolton
2007 Lakier do włosów Link Larkin
2006 Wymiennicy Davey Hunkerhoff (głos)
2006 If You Lived Here, You'd be Home Now Cody
2006 Heist Dostawca pizzy
2006 Nie ma to jak hotel Trevor
2006 High School Musical Troy Bolton
2006 Agenci NCIS Danny
2006 The Derby Stallion Patrick.