O czym chcesz poczytać na blogach?

Ból głowy

I love you not only who you are you but for who I am when I'm with you - Lily i James

Da – wrócił tam, gdzie ją zostawił. Tyle, że Lauren wcale tam nie było.
Pociemniało mu przed oczami, a żołądek podskoczył do gardła. Jak głupi zaczął biegac od pokoju do pokoju, sprawdzając najmniejszy nawet zakamarek domu, z piwnicą i strychem włącznie.
- Jasna cholera – mrugał, odgarniając włosy i myśląc gorączkowo, co właściwie mogło się stać. Do głowy przychodziły mu tysiące najgorszych scenariuszy i sam nie miał pojęcia, który wydawał mu się gorszy.
I kiedy był zdecydowany ściągnąć kogoś do pomocy, jego wzrok padł na wieszak w holu.
Płaszcza Lauren nie była. Wyszła sama.

- Poczekaj chwilę – poprosiła, stając na palcach i składając krótki pocałunek na policzku Jamesa – Wezmę tylko.Się uspokoić. A to mogło się skończyć źle.
- Posłuchaj - podjęła po chwili, dużo łagodniej – nie masz się czym martwić, jasne? Wszystko będzie dobrze, jaki by nie był wynik testu. Ale dopóki go nie zrobisz, niczego się nie dowiesz… Pomyśl… Nawet jeśli będzie pozytywny, nie jesteś sama, nie? Polegacie na sobie, nic złego się nie stanie.

I znów ten ból głowy. Rozsadzający od środka, nieznośny ból, towarzyszący najmniejszemu nawet poruszeniu głowy. Obezwładniający.
Charlie bardzo powoli otworzyła oko. Słońce zza okna padło na jej twarz. Natychmiast zacisnęła powiekę, czując jak ból głowy ponownie rozsadza jej głowę.
Przez chwilę leżała nieruchomo, wsłuchując się w swój oddech. A potem, bardzo powoli.

Save me with your love tonight... - Onet.pl Blog

Czym wreszcie uwolniona wyszła z pubu zatrzaskując za sobą drzwi.

Schyliłam się i podniosłam z ziemi moją własność , po czym od razu schowałam ją do kieszeni, nie chcąc się narazić na więcej nieprzyjemności. Jednak czegokolwiek bym nie zrobiła nie mogłam cofnąć tego co się przed chwilą wydarzyło. A co najgorsze nie mogłam wymazać tego z głowy Vanessy . Z westchnieniem opadłam na krzesło i gestem poprosiłam moją towarzyszkę o papierosa. Poddała mi go bez słowa razem z zapalniczką. Zaciągnęłam się tytoniem i potarłam dłonią czoło.

-To była ona tak?- usłyszała, na co tylko pokiwałam twierdząco głową.

-Myślisz, że to rozpowie w szkole.? -.

Która zawiązała się między nami. Usiedliśmy w ostatniej ławce i wyciągneliśmy potrzebne książki.

Rozmowa Billa i Van nie dawała mi spokoju, więc postawiłam sobie za punkt honoru dowiedzieć się o co naprawdę chodziło. Nie chciałam dopuścić aby znów zrobiła ze mnie pośmiewisko.

Moją głowę przeszła fala bólu. Co się ze mną dzieje? Nigdy wcześniej nie miałam aż tak częstych bólów głowy. Potarłam skronie starając się zignorować nasilający się ból. Wszystko dwoiło mi się przed oczami. Wzięłam głęboki oddech starając się opanować drżenie rąk.

-Co się dzieje – zapytał cicho Bill.

-Nie wiem.

Odchudzanie brzucha

W żołądku.

16:27, plaskibrzuch1
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 02 grudnia 2008
Migrena czy napięciowe bóle głowy?
Natomiast najczęściej występującym bólem głowy jest tzw. ból o charakterze napięciowym (cierpi na niego 20-40% populacji) przy czym najczęściej chorują kobiety (2 do 4 razy częściej niż mężczyźni). Choroba rozpoczyna się zwykle w wieku dorosłym.

Objawy towarzyszące napięciowym bólom głowy to:

Opowiadanie :) - Onet.pl Blog

Jak się nazywamy. - powiedział brat znowu odwracając głowę. Miał zmieszaną minę, widać że nie mógł znaleźć się w nowej sytuacji. - Ja jestem twoim bratem, mam na imię Evan. To jest Liam, mój przyjaciel, ale wcześniej i tak go nie znałaś.
Jude kiwnęła na znak, że rozumie. Wciąż nie rozumiała co się dzieje. Kiedy w końcu odzyska pamięć? Kiedy minie to otępienie i ból? A może to nie jest chwilowe? Może już nigdy nie przypomni sobie, jak wyglądało jej życie sprzed wypadku?
Przez cały czas bycia w szpitalu, drogi i reszty dnia, panowała między nimi niezręczna cisza. Jakby się nie znali... Evan bał się o cokolwiek zapytać, bo nie chciał przywoływać jej bólu. Z resztą i tak był poddenerwowany, smutny i jakiś nieobecny. Jude ich nie.Sobie to wszystko poukładać. Na nic się to nie zdało - nie wiedziała nawet, jak ma na imię. Nie miała kontroli czasu, nie wiedziała ile minęło już od kiedy się obudziła. Z czasem koło kościoła zaczęło kręcić się coraz więcej ludzi, pewnie na poranną mszę. Na ławce przesiedziała jeszcze sporo czasu - poranna msza dobiegła końca, potem jeszcze jedna, i następna. Ból głowy był nie do zniesienia. Trzymała dłonie na skroniach delikatnie je naciskając. Oczy miała ciągle zamknięte. Próbowała się intensywnie skupić. Czynność ta powodowała jeszcze większy ból głowy, ale nie poddawała się.
Z wyczerpania zasnęła. Tak, spała na drewnianej ławce pod kościołem.
Cały czas śniła jej się ciemność przecięta nagłym blaskiem jasnych.

Almost Heaven - Onet.pl Blog

Się głośne brawa. Wszyscy byli zaskoczeni jej postawą. Oni sami nie mieli by chyba tyle odwagi, co ona.

- Przekonałaś mnie - powiedział nie wypuszczając z dłoni jej twarzy - ale ty wyjdziesz ze mną dopiero jak zginie ci ten siniak. Nie chcę żeby robili ci zdjęcia z tym paskudztwem na czole. Niektórzy z nich mieliby niezły ubaw, a jeszcze nie daj Boże przyszłoby im do głowy sprzedać je do tych zasranych brukowców. Tego bym im już nie przepuścił.

- Grzeczny chłopczyk - pogłaskała go po głowie - ja też przystaję na twoją propozycję. Mam nadzeję, że już lada dzień to cholerstwo zniknie z mojego czoła i będę mogła się pokazać światu.

- Nawet nie wiesz Aniu jak bardzo jesteśmy ci wdzięczni za to, że przemówiłaś mu do.

Tym, co się stało. Ona nie chciała poruszać tego tematu. Jemu też nie było łatwo mówić o tym bez emocji. Patrzył na jej ranę i szlag go trafiał. Siedzieli w milczeniu. Słowa wydawały im się zbędne. Położył się obok niej na łóżku. Trzymali się za ręce. Nic węcej na tą chwile nie było im potrzeba. Szczęśliwi, zakochani i zjednoczeni w bólu... Budziła się, co chwila. Najwyaźniej wykorzystała już limit snu na tą dobę, przespała przecież całe popołudnie, aż do późnego wieczora. Nie mogła wyleżeć na łózku. Delikatnie wyplotła swe palce z jego uścisku i usiadła na łóżku. Ostrożnie. Pamietała, co powiedział jej lekarz, "żadnych gwałtownych ruchów". Pierwsze kroki skierowała do łazienki. Zapaliła.