O czym chcesz poczytać na blogach?

Ból brzucha

Rima and Shiki love - Onet.pl Blog

Niestety gdy chciałam się wycofać strażnik Kaname, ten najbardziej przerażający szarpnął moje ramię tak że wylądowałam na ziemi uderzając w ścianę. Padłam niczym szmaciana lalka, a ucisk brzucha nagle zanikł teraz obawiałam się najgorszego. Shiki natychmiast rzucił się w moją stronę odciągając ode mnie tego brutala. Szybko podniosłam się z posadzki odpychając od siebie bruneta, który się na mnie rzucił. Mimo iż tym.Grozi. Czułam jak nasze serca biją, były przyspieszone, mimo to każdy ruch mojego ukochanego wydawał się trwać wieczność. Gdy szedł w moją stronę by mnie uspokoić miałam ochotę wstać i go pociągnąć do siebie, jednak ból jaki teraz odczuwałam nie pozwalał mi na jakikolwiek ruch. Ból jakiego nie znosiłam, a zarazem kochałam wiedząc, że żyje. Ten ból pozwolił mi uwierzyć w to, że maleństwo, które jest we mnie żyje, że ten cios napastnika go nie.

What do you see even in the dark, when the demons come for you? - Onet.pl Blog

Jakby nagle ktoś wylał na niego kubeł zimnej wody. Wiedział, że Emilie się boi, ale nie sądził, że wygarnie mu to tak prosto w twarz.
-Taka.... Takanori..... przepra....-zaczęła, ale nie dokończyła. Zwinęła się z grymasem bólu na twarzy i złapała za brzuch.
Demon natychmiast do niej doskoczył.
-Emilie, co się dzieje?-zapytał szybko. 
Kobieta zrobiła się nienaturalnie blada i oddychała płytko.
-S-stwórca.....
Z bólem, po czym zaczął budzić kobietę.
-No, już. Wstawaj!
Poklepał ją kilka razy po policzku, aż otworzyła oczy.
Emilie rozglądała się chwilę, aż dotarło do niej co się stało.
Koszmarny ból brzucha, ciemność, a teraz ON!
-TY!-syknęła, widząc stojącego nad nią mężczyznę.-Zdrajca!
-I kto to mówi.-prychnął. Zdjął z ramion skórzaną kurtkę, a widząc, że Emilie chce się uwolnić roześmiał.

Żartobliwe historie o 30 seconds to Mars - Onet.pl Blog

Zaczęło irytować.
- Jestem muzykiem a także aktorem.... Czasami też maluję, ale to bardzo rzadko, bo głównie zajmuje mnie muzyka...- odpowiedział Jared. O co do jasnej cholery chodziło tej kobiecie? Co to niby miało wspólnego z jego bólami? Czy on może kurwa pomylił lekarzy?
- Czyli lubi pan malować?- sondowała go dalej lekarka. Spoglądała to na niego, to na jego książeczkę zdrowia. Czego ona się tam dopatrzyła? Przecież wszystko było w najlepszym porządku, nie przechodził wcześniej żadnych poważnych chorób, nie działo się z nim nic takiego niepokojącego, co by wyjaśniło jej te dziwne pytania, na pewno nie związane z jego bólem brzucha.
- Tak lubię, ale co to ma wspólnego z moją chorobą? - Jared spojrzał na drzwi i na lekarkę. Ta kobieta zaczynała go przerażać. Naprawdę miał coraz to większą ochotę, żeby tylko stąd wyjść.
- Być może bardzo.

Magda M - dalsze losy wg mnie - Onet.pl Blog

- Tyle nerwów, łez, dlaczego to spotkało wlaśnie ją, przecież jest dobrą osobą, uczynną, pomocną!

- Tak to już jest na tym świecie, że Ci którzy są dobrzy dla wszytskich, w zamian dostają cierpienie i ból. Magda zawsze stawiała pomoc innym ponad wszystko, pamiętam jak kiedyś przysłałeś paczkę ze słodyczami, wzięła wszystkie czekolady, jedną zostawiła sobie, a resztę zaniosła do Domu Dziecka, powiedziała wtedy: - Wiesz co mamusiu,.

Zdanie. Kobieta jednak tylko pokręciłą głową.

- Pani doktor, co jest z moim dzieckiem?

- Dziecko to inna rzecz, niepokoją mnie Pani wyniki! Jest bardzo silna anemia, brak podstawowych witamin!

- A te bóle brzucha?

- Od początku ciąży w Pani oragniźmie rozwija się nowe życie.

Pierwsze  tygodnie ciąży to intensywny rozwój i wzrost dziecka. Organizm kobiety reaguje na obecność tej małej istotki w brzuchu, a.

Moje maleństwo pod moim sercem i my :* - Onet.pl Blog

Dlaczego szpital?

 

Było tak:

W sobotę już rano źle się poczułam. Jeszcze na łóżku czułam ból głowy, a kiedy wstałam, poczułam ostry ból brzucha. Całego brzucha. Aż zwinęłam się z bólu i jakoś  poszłam do łazienki. Ból nie mijał. Zauważyłam na bieliźnie lekkie zaplamienie. Wystraszyłam się nie na żarty.

Nie chciałam straszyć mamy, ale w końcu.

wilkołaki kochają na wieki - Onet.pl Blog

Mi i Jacobowi trochę prywatności. Poszliśmy do łazienki, weszliśmy pod prysznic i umyliśmy się nawzajem, wytarliśmy się i Jake zaniósł mnie do łóżka. Chwilkę porozmawialiśmy i położyliśmy się. Jake przytulił się do moje brzucha i czule powiedział: „Dobranoc córeczko, śpij dobrze”. Bardzo rozczuliły mnie te słowa. Z moich oczu poleciały łzy.

- Ness, kruszynko, dlaczego płaczesz?

- Bardzo.

Wrócił ponury nastrój. Ostatni dzień wolnego przed szkołą nie napawał mnie optymizmem. Znowu moi znajomi będę na mnie dziwnie patrzeć. Nie znoszę tego. Co ich obchodził mój nastrój. Szajka, ok. Patty też, Zaprzyjaźniliśmy się z nią. Okazała się być bardzo fajną dziewczyną.

 

22.03

Położyliśmy się z Jacobem o 22. Byłam strasznie zmęczona. O 2 nad ranem obudził mnie potworny ból brzucha.

- Ness, Skarbie, co się dzieje?!- Jake był przerażony.

inna Dzień dobry. Kocham Cię

Nie do zniesienia..
brakuje mi tych Twoich sms-ow. Zawsze kiedy je czytałam budziły się w moim brzuchu wszystkie motyle,a przecież nic w nich nie było takiego. Mam je nadal,ale dziś już wywołują tylko smutek i ból brzucha jakby wszystkie motyle umierały w jednej chwili.
znasz ten stan,że w przeciągu minuty masz w głowie milion myśli,że potrafisz zrobić tysiąc różnych rzeczy żeby tylko o nim nie myśleć,a wieczorem.