O czym chcesz poczytać na blogach?

Boksery

Boksera świat:] DoRa i SkAZa wita :D

I mam 15lat. Od kąd dostałam swojego własnego boksra bardzo mnie interesuje ta rasa. Mam bokserkę 14miesięczna wabi się Dora, urodziła się 1 czerwca :) Więcej informacjiw najbliższym czasie
2004-08-21 20:25:49 skomentuj (1)


Troche pracy nie idzie na marne
No w końcu stronka nabiera troche kształtów.. Jeszcze troche ibędzie całkiem spoxsik. Wpisujcie się i podrzucajcie propozycje co tu jeszcze dodać. Pozdro
2004-08-24 12:05:36 skomentuj (0)
Coś nie coś o bokserach
Bokser zaliczany jest do grupy psów obronnych. W niektórych krajach wciąż, boksery używane są jako policyjne i ratownicze. W Polsce podejmowano próby wykorzystania bokserów do pracy w policji, ale z uwagi na krótką sierść i panujący u nas klimat, zrezygnowano z tego. Ostatnie wyszkolone boksery w szkole policyjnej w Sułkowicach na Mazowszu opuściły szkołę pod koniec lat 60. Boksery powinny posiadać następujące cechy:

Odwagę, ciętość, odporność, łatwość w prowadzeniu, pewność charakteru, silny związek z właścicielem, twardość połączoną z dużą czujnością. Większość tych cech jest charakterystyczna dla boksera. Dodatkowo cechuje go energia i wierność; nie jest napastliwy, a raczej.

Blog Gwiazdenki

STRONĘ JAK NAPISZESZ JEJ
ADRES POD TĄ NOTATKĄ!!!!!!!!!!WARTO!GWARANCJA CAŁKOWITA!

Komentarzy: 2 2 Konkurs na najładniejszego bloga!!!! 2006-06-04 UWAGA! KONKURS NA NAJŁADNIEJSZEGO BLOGA!
W KOMENTARZACH NAPISZCIE ADRES SWOJEGO BLOGA!
JA OCENIE A NAGRODY BĘDĄ NASTĘPUJĄCE:
 1 MIEJSCE-20 komentarzy+umieszczenie w linkach!
 2 MIEJSCE-13 komentarzy+umieszczenie w linkach!
 3 MIEJSCE-6 komentarzy+umieszczenie w linkach!
 WSZYSCY POZOSTALI DOSTANĄ PO 2 KOMENTY!!
BIERZCIE UDZIAŁ BIERZCIE!!!!!!!!!!!!
Komentarzy: 2 PSY 2006-06-04 Uwielbiam psy!Moją ulubioną rasą są boksery !Są to słodkie pieski z faflami,z których ślinka cieknie.Są bardzo przymilne i.

Blog Boksery

Dojrzewać i może wydawać się,że w tym"trudnym wieku" zapomina o wszystkim,czego się do tej pory nauczył.

Weterynarz: między 5 i 8 miesiącem życia zaczynają mu wypadać zęby mleczne i wyrastaja stałe.Weterynarz powinien skontrolować,czy wszystko jest w porządku.

Uwaga: dopóki bokser nie jest w pełni dojrzały,nie można go nadmiernie obciążać.Pozwólmy mu bawić się i szaleć tak długo,jak długo ma na to ochotę.

DUŻY:

Karmienie: karmimy psa raz dziennie-przed godz.18.00.Rano możemy podać na śniadanie kilka ciastek dla psów.

Spacery: minimum dwa godzinne spacery w ciągu dnia,a wieczorem jeszcze jeden krótki.Boksery mogą przemieszczać się przez wiele godzin,ale muszą też od czasu do czasu odpoczywać.

Kształtowanie charakteru: okres kształtowania charakteru psa kończy się w większej części w wieku 12 miesięcy.Pozwólmy psu na regularną zabawę z innymi psami.

Nauka: bazując na przyswojonych.

Fotki piesków - Onet.pl Blog

Mieć czas więc dziś tylko 3 obrobione brushami a reszta foci jest cudnie greenkowa że nie potrzebna obróbka :-D
Bardzo lubię fociaki na których jest dużo psiaków ale mimo szczerych chęci moim nie udało mi się takich zrobić :-D Więc oglądajcie i komentujcie foteczki te co udało mi się wyszukać :-)

 

 

 

 

 

 

 

Superaśne co nie? A w następnej notce wkleję fociaka mojego Rexa na śniegu :-)

 

 

  
Briana (23:24)
380 komentarzy

01 listopada 2007
Kama i Baster

 

Witajcie! Kama i Baster to boksery mojego chłopaka który na Waszych blogach podpisuje się Mati_Mateo bez "~".

Kama.

.+*'*+.KiSzKa42.+*'*+.

MTV na statuetce, którą niedawno otrzymała, były aż nadto widoczne w czasie, gdy wygłaszała swoją pierwszą ocenę dotyczącą Anny Popek. Potem zniknęły z pulpitu jury, być może natrętna autopromocja nie przypadła do gustu producentom programu.
Piątkowy odcinek, oprócz tego, że zaprzeczył plotkom o rezygnacji Rafała Mroczka, okazał się przełomowy dla Przemysława Salety - bokser zaczął jeździć na jednej nodze. Jest to wyczyn, biorąc pod uwagę jego początki. Obecnie jednak sytuacja zmieniła się na tyle, że dla pozostałych uczestników normą są już trójki skakane i parowe piruety. Doda pogrążyła boksera opinią:
Mnie jest szkoda innych uczestników. To jest nie fair, żebyś ty został kosztem innych.
Saleta odpowiedział: Doda, inni też lepiej śpiewaja, a ty dostałaś nagrodę, za co otrzymał gorące brawa od publiczności. Dorota nie pozostała dłużna: Żebyś ty był taki wyszczekany na lodzie albo na ringu. Zachowaj te swoje teksty na ring albo na lód.
Ale ja nie jestem łyżwiarzem - zauważył słusznie bokser. Po tych słowach Doda jakby się pogubiła, zapominając chyba, że formuła programu właśnie na tym polega: No to jak nie jesteś to sie zajmuj czym innym. O co ci chodzi stary, napisz ksiażkę albo.

Dobry jeździec słyszy głos konia, wyśmienity słyszy jego szept. Ale zły jeździec nie usłyszy nawet krzyku. - bloog.pl

O czym? Bo ja sama nie wiem. Kto do was przyjeżdża? Do mnie jak zawsze ciocia z wujkiem i siostrą cioteczną + najbliższa rodzina. Siostry przyjeżdżają z Wawy , one tam mieszkają , a ja w Białym ;3 Wiecie co dzisiaj rano się stało? Właściwie co mogło się stać. Ja tego nie widziałam, ale mama mi opowiadała. Była dzisiaj rano z psem na spacerze. Może wam ją tak z grubsza opiszę. To suczka, kundelek i nazywa się Nikki. Ma ponad 2 lata, ale zachowuje się jak szczeniak. Bardzo lubi jeść , ale nie jest tłuścioszkiem , bo wszystko spala szalejąc ^^. No to dzisiaj rano była z moją mamą na spacerze, na łące, przy lesie. Spotkała takiego boksera. Lubi psy, ale niestety boi się takich dużych i szalonych jak ona dlatego zaczęła uciekać. Jednak po pewnym czasie zauważyła, że jest przyjazny, przełamała swój strach i zaczęła się z nim bawić. Przez pewien czas bawiły się, a potem właścicielka tego boksera, powiedziała, żeby szybko wziąć psy na smycz, bo obok chodziła taka pani, która tam mieszka ze swoimi psami, które są agresywne i pogryzły już wiele psów ; c. Niestety Nikki tak się przestraszyła, że wyślizgnęła się z obroży i zaczęła uciekać, piszcząc przy tym ze strachu. Moja mama i właścicielka boksera zaczęły krzyczeć, żeby.

Blog ALBI0

JA   TYLKO  10! ZA  TO  FAJNIE BYBYŁO  MIEĆ  SIOSTRE. BO  MAM  KUZYNKE  STARSZA  ODEMNIE  O   2  LATA.  ALE  BRATA  TEŻ  LUBIE   CZASEM  JEST  FAJNY  A CZASEM  OKROPNY! W KOŃCU  TAK  ROBI STARSZE   RODZEŃSTWO!

Komentarzy: 1 ZWIERZĘTA... 2006-12-29

PUDLE  SĄ  JESZCZE  SŁODSZE  SZCZEGÓLNIE  MAŁE  PSIAKI . UWIEŻCIE  MI!!! SĄ  TAKIE   MAŁE  I  ŚLICZNE , KOCIĘTA  TEŻ!!!

Komentarzy: 2 PSY! NAJLEPSI PRZYJACIELE CZŁOWIEKA! 2006-12-29 UWIELBIAM  PSY! SZCZEGÓLNIE  BOKSERY , PUDLE I  LABRADORY. TE  RASY  SĄ  CUDOWNE .