O czym chcesz poczytać na blogach?

Bojler elektryczny

Pamiętnik CadBery - Onet.pl Blog

08 sierpnia 2008
[63] Bez prądu. | Nie bój się
  Jak bardzo jesteśmy uzależnieni od prądu, urządzeń elektrycznych i komputera dowiadujemy się kiedy tych rzeczy nam zabraknie.
  Po piątkowej burzy pożegnaliśmy się na jakiś czas z komputerem rodziców.
  Na szczęście mam jeszcze swój, więc nie odczułam tego za bardzo. Jedyne co się zmieniło to poziom zainteresowania moim sprzętem [wzrósł.
Jedliście :) ], więc na komputer siadłam dopiero dziś.

Stwierdzam, że:

Bez prądu nie załączysz: komputera, zmywarki, mikrofalówki, telefonu, telewizora, nie załadujesz padającej baterii w komórce, nie zagotujesz wody w czajniku, nie umyjesz się w ciepłej wodzie [jeżeli pompka pompuje wodę z bojlera], nie oświecisz światła w pokoju, nie ugotujesz obiadu [chyba, że masz piec na gaz], nie ukroisz chleba na krajalnicy.

Co zrobisz?
Pójdziesz grzecznie spać.
Będziesz patrzeć na rozmrażające i psujące się produkty w twojej lodówce.
Zapalisz wszystkie latarki i świeczki [uwaga, żeby.

eber blog

To bez sensu.Jednak stara,zimna w zime i goraca w lato kamienica na Starym Rynku jest o wiele lepsza.Czuc zycie miasta.Wczesniej niz o 3 nad ranem sie nie usnie,pelno kurew pod oknem...No i tamta chata na os.Polanka nie bedzie taka prestizowa,bo bedzie tansza :(( Tutaj placilismy 760 pln za prad,wybuchl nam bojler,spalila sie instalacja elektryczna...A tam??Nudy!Ech...nie przeprowadzam sie :P
hahaha.ale mi zart wyszedl.Boze jak ja moglem PRZEZ PONAD ROK mieszkac na Melynskiej????Acha.tutaj maly dowcip od mojej kobietty panny Malgorzaty Gie.


Tygrys jedzie na wakacje - zabral ze soba pania Tygrys
Jedzie Nedzwiedz.

zlykrysiak.blog

Jak ją zmuszę :P) będą musieli znosić moje biadolenie na wszystko i wszystkich.
A ranek był dość dobry. Wstałam, poszłam do dentysty i nic nie bolało. Umówiłam się na następne wizyty i poszłam do fryzjera. To był pierwszy zły znak, bo wyglądam teraz jak trzylatek po porażeniu z wtyczką gniazdka elektrycznego.
Potem było ok, bo wpadła do mnie Borys i zaszalałyśmy, tzn. poplotkowałyśmy jak stare przekupy.
Po tym miłym akcencie mogło być już tylko gorzej bo pewna wredna istota pokazała mi jak to jest, gdy połowa świata ma ciebie głęboko gdzieś. Teraz sdiedzę sobie sama w ciemnym pokoju.Północnej w snookerze, czyi bilardzie. Jest to bardzo żywiołowy sport :D i byłby akurat dla mnie gdyby nie mój słynny cel (Dziki coś o tym wie). I grał tam w półfinale taki boski facet- Neil Robertson z Australii, szkoda, że pzegrał, bo fajny był.
a tak poza tym to wprowadzam kult ciepłej wody i bojlera, który jest tym dla domu, czym dla kościoła ołtarz!!

A teraz parę fajnych aforyzmów, które znalazłam:
1. Tragizm rodu ludzkiego: na ogół człowiek jest mądry jednostronnie, ale głupi wielostronnie- Ludwik Hirszfeld
2.Nie liczmy na potomnych- na nas także liczyli przodkowie-.

bielski blog

Tęsknię za szybszą jazdą... jednakże wystarczy trafić na żwawszego kierowcę i poczujemy się jak w wagoniku z wesołego miasteczka... Człowiek lata na zakręcie, wymijanie się z innymi uczestnikami ruchu na zapałkę, zmiana biegów tak szybka, że ma się wrażenie, że pod maską jest wielobiegowy silnik elektryczny ...jednym słowem cud, miód i orzeszki. Raz natrafiłem na Panią kierownicę i pełen szacunek, weszła w zakręt 90 stopni bez hamowania przy 40 na godzinę...

Mejor telcel! ...czyli powrót bandy anczy. Tak, tak... kupiłem modem+kartę sim oraz kartę.


ps. serduszko mówi samo za siebie
skomentuj (3)
2010-02-19 16:33:46 >> Mieszkanko część druga

Jest się czym pochwalić, gdyż mam ciepłą wodę w kranie... i to by było na tyle z ciepłych rzeczy. Chwalę się, gdyż pierwszego dnia bojler nie był jeszcze włączony. W mieszkaniu jest ...no jak w mieszkaniu bez ogrzewania, gdyż takowego nie posiadam ...a, czyli zimno ...w nocy (konkretniej rzecz ujmując) jest kosa, ale mam 3 koce, więc śpię spokojnie (dwa koce nie zdały egzaminu, więc tygrysek jest narzucony polarkowym).