O czym chcesz poczytać na blogach?

Boeing 747-400

flight-of-the-phoenix.blog

, kalecząc angielski ale Pani z uśmiechem odpowiedziała że bardzo chętnie jutro wyśle moje kartki.
Następnie udałem się na odprawę do samolotu.
Przed bramką wejściową stiuardesa , poprosiła mnie o komplet biletów bo ten który jej dałem się nie zgadzał.
Wywołało to nie małe zamieszanie bo pozostałe bilety miałem bezpiecznie schowane.
Znalazłem je i podałem , coś jednak nadal się nie zgadzało , ale widząc tłum zdenerwowany Pani przepuściła mnie dalej.

Do Rio zabrać nas miał Boeing 747.
To najbardziej skomplikowany obiekt jaki wymyślił człowiek.
Ma cztery silniki , ale bez trudu poleciałby na jednym.

478 pasażerów rozpoczęło zajmowanie miejsc.
Wśród nich było wielu marynarzy , kucharzy lecących na platformy wiertnicze i cała masa geji.
Lot AF 442 z Paryża do Rio miał trać 11h 30 min.

Podczas procedura startu ,nie odczułem nic poza wzrostem ciśnienia.
Paryż pożegnał nas chłodnym wiatrem i przed nami było już tylko Rio ...

Opisy na gg;P

Opis jest zbyt hardcorowy by został wyświetlony Największą zemstą bogów jest to, że czasem wysłuchuja nasze modlitwy Zawody w bierki elektryczne przez telefon pod wodą NAWYHYLYLYBYMY - Słowo?? OpIs oPiSuJąCy oPiSoWoŚć oPiSu oPiSuJąCeGo oPiS :D Jesteś dowcipny jak taczka gnoju. 1939-1945-Turnee HITLERA po Europie Kocham wszystkich na liście kontaktów :D - Ciebie usunę jutro ;):* Grzechem Jest Nie Grzeszyć W moim Snie!;;>:>:>:>:> ... a mały pociąg zrobił ciuch ciuch ciuch Wpadnę dziś do ciebie do biura - Boeing 747 MAM MISTRZA OLIMPIJSKIEGO! Kanarka żywego! Niektóre są głupie bo ściągałam z takiej tam stronki jak leci:D

Komentarzy: 0 Opisy miłosne...;* 2010-08-22 Facet jest jak kibel... Albo zasrany albo zajęty xD Ja z Tobą w chłodnym deszczu. nigdy nie byłam.

Mish wgryza się w życie...

Wreszcie poraz pierwszy od dawna lecialam samolotem, co uwielbiam, i trwało to 11 godzin, wiec uuuahh, nawet sąsiad Niemiec zaśmiewający się ( w glos) z jedynego filmu, jaki zdołał, biedactwo, pojąc bez niemieckiego, czyli...Którejś z kolei wersji Asterixa.. No cóż, nic dodać nic ująć, ale nie zepsuł mi dzikiej rozkoszy, jaka było lecenie samolocikiem aż 11 godzin... wiem zboczona jestem, ale uwieeeelbiam ;) Samolocikiem, tez dowcip, samolocik był boeingiem 747 i miał dwa pietra, wiec oczekiwanie n abagaz już po przylocie  trwało godzinę.... Przerażające, zwłaszcza dla kogoś, kto wie ze a) może się wcale nie doczekać, bo znajomym bagaże ginęły na trasach bez przesiadek, a ja miałam w sumie dwie, tak wiec mój bagaż podobnie jak ja leciał trzema samolotami ( pocieszające było to ze w moim bagażu podręcznym były reprezentacyjne ciuchy na zmianę -

A M E L I A - blog

Powstrzymać swojego serduszka od bicia jak szalone. Przez to ojciec uważa, że cierpi ona na wadę serca. Przez tą chorobę, mała Amelia nie chodzi do szkoły. Matka udziela jej lekcji.
Pozbawiona kontaktu z innymi dziećmi, balansując pomiędzy nerwicami matki i dystansem ojca Amelia znajduje schronienie w nierealnym świecie.
W tym świecie płyty robi się jak naleśniki, a żona sąsiada, będąca w śpiączce od 2 miesięcy, jest obudzona do końca życia.
Jedyny przyjaciel Amelii ma na imię Kaszalot. Niestety rodzinna atmosfera przyprawiła zwierzaka o nerwice i skłonności samobójcze. Próby samobójstwa Kaszalota jeszcze bardziej powiększały stres matki. Klamka zapadła.
Dla pocieszenia Amelii, matka kupiła jej aparat fotograficzny Kodaka 'prawie nówkę'. Sąsiad wykorzystując jej naiwność próbuje wmówić, że aparat jest zepsuty i wywołuje wypadki.
Po całym popołudniu robienia zdjęć, Amelia wieczorem zwątpiła.
Usiadła w fotelu obciążona odpowiedzialnością za ogromny pożar, wykolejenie pociągu i katastrofę Boeinga 747.
 
skomentuj (6)