O czym chcesz poczytać na blogach?

Body of lies

Pierdolone życie - rzygam Tobą!

Muzyką jest jak na lekarstwo, a jak już są to mają zajebiste albumy typu Lady Pank, Gosia Andrzejewicz czy inny shit? Czemu gry są drogie, a programy jeszcze droższe? Of course zaraz będzie, że koszta produkcji, dystrybucji i innego typu pierdolenie. W końcu trzeba się jakoś bronić. Ale nikt nie napisze, że winne jest piractwo.Spodnie zanim je kupimy. Z filmem już tak zrobić nie możemy. Choć zaraz ktoś napisze, że są trailery. Racja, ale często są przekłamane. Jako przykład podam "Body Of Lies". Trailer pokazuje komandosów, wybuchu, helikoptery ostrzeliwujące samochody. Całość trwa koło dwóch minut. W filmie, który trwa ponad dwie godziny, te.

Czas zmian czyli ja i mój gastric bypass sposobem na wszystkie problemy.

Zbyt długo. Wystarczyło raz się złamać i całe starania poszły na marne. Problemy z krwawieniami ustały, więc przestałam się tym wszystkim przejmować. Stałam się ofiarą efektu jo-jo i ważylam jeszcze więcej. Fiasko na całej lini.

Nie bedę kłamać. Lubię słodycze. Kocham. Mogę nie jeść mięsa, warzyw i pić.

Plany na najbliższe dni? Jutro chcemy ogarnąć trochę chatę, bo przez ostatnie dni nie było na to czasu, a wieczorem wyskoczyć do kina na "Body of lies". W sobotę odwiedzi nas moja koleżanka z pracy ze swoim chłopakiem,  z czego bardzo się cieszę, bo świetnie się obie rozumiemy i na pewno będzie kupa.

Teksty piosenek Tarji Turunen - bloog.pl
Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,6297848,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Still Of The Night

niedziela, 15.

Still of the Night
(What Lies Beneath)
 
In the Still of the Night
I hear the.
Beating heavy
Telling me I gotta have more

In the shadow of night
I see the full moon rise
Telling me what's in store
My heart start aching
My body start a shaking
And I can't take no more

W liście do Anioła - Onet.pl Blog

Nicht, aber ich war blind. Auf die dunkle Seite der Liebe habe ich gewartet, habe geträumt von einem Mann mit der gespaltenen Zunge einer Schlange. Er war mein Schatten, lies mich vor Kälte erstarren. Verführt hat er meine Seele, trug sie der dunklen Seite zu. Komm mit mir zu den Sternen, sagte er, es wird wie im Himmel sein, hab keine.What if the water become ice, and fire don’t know what he should do. Then a spirit come to the grand, she is daughter of the most light star. She was fall in love in people and she come to be an good angel for all. They use her and hurt her soul, take her light and plumage, then they left.The water touch mine body,  gentle and soft. Tears from soul swim from mine eyes. Hiding mine face in hands I wont to forget about what Is in me.  I will scream very quiet, I will cry.