O czym chcesz poczytać na blogach?

Boca raton

Tylko dla dziewczyn - bloog.pl

Jennifer Lopez i Kim Kardashian

Z pewnością znacie rudowłosą Cat z Victoria znaczy zwycięstwo?? W serialu jest nieśmiała ale Ariana Grande w rzeczywistości taka nie jest. Niesamowicie śpiewa. Ma swoje konto na youtube na którym dodaje swoje covery. A teraz trochę informacji o niej

Ariana Joan Grande (ur. 26 czerwca 1993 w Boca Raton w stanie Floryda) – amerykańska aktorka, modelka i piosenkarka.

Znana głównie z roli Charlotty z musicalu 13 oraz Cat Valentine z serialu młodzieżowego Nickelodeon Victoria znaczy zwycięstwo. W 2011 roku zagrała w teledysku Greysona Chance'a do piosenki pt. Unfriend you.

 

 

Spójrz mi prosto w oczy...


2011


Miami
No i znowu podróż. W środę wróciłam z tygodniowego wypadu na Florydę. Miami, Fort Lauderdale, Palm Beach, West Palm Beach, Boca Raton, Cape Canaveral, Daytona BEach, Orlando, Tampa, learwater, St. Petersburg, przejzdem przez Fort Myers, potem Homestead, Key Largo i Florida Keys aż do Kew West i znowu Miami i South Beach. W tydzień 1200 mil, 2000 km. Słońce, woda, plaża, hotele, motele, K-Mart, Targer, CVS i Wallgreens. Lotnisko, samolot i powrót. Konto wyczyszczone, karta kredytowa zadłużona na.

Grypa666's Blog


B. oficer armii Izraela, obecnie szef kadr w Białym Domu, Rahm Emanuel (ten sam co wylansował Obamę i obejmie rząd w stanie wojennym, dyrygując armią USA) zapalił w grudniu  ubr. 10-metrową menorę przed Białym Domem. Kontynuowal tradycję rozpoczętą od małej menory w porównaniu z obecnym monstrum, zapaloną przez prezydenta Cartera w 1979 r. W Boca Raton na Florydzie zaś władze pozwoliły wystawić menorę w bibliotece, ale nie Szopkę, w imię rozdziału świeckich symboli od religijnych podczas Świąt Bożego Narodzenia! Miasto wydało w ostatnich kilku latach publiczne środki na kilka menor i ZERO Szopek.

PAN NADCHODZI

Ludzi została już „zaczipowana” tymi urządzeniami i oczywiście prezentowano ich jako pionierów nowej, doskonałej technologii, która ułatwia życie. Prezentowano wszelakie możliwości – automatycznie otwierane drzwi, zapalanie światła i tym podobne funkcje. Przez wiele tygodni w USA wiadomością główną we wszystkich prawie mediach była rodzina Jacobsów z Boca Raton na Florydzie, która jako ochotnicy wszczepili sobie mikroczipy, w reakcji na „zagrożeniem terrorystyczne” w ich ojczyźnie. Zabawne, naprawdę zabawne, a raczej może żałosne – to tak jak zachwalać bycie niewolnikiem, bo przecież ktoś o nas dba i o nic nie musimy się martwić. No, dzięki takim ludziom szykuje nam się niezłe piekło na Ziemi…

W.