O czym chcesz poczytać na blogach?

Bnp paribas

Piszemy o pożyczkach gotówkowych bez bik i na dowód osobisty - bloog.pl

Oraz kredytów na kwotę powyżej 50 tys. zł zaciąganych na 60 miesięcy i dłużej. W przypadku obecnych posiadaczy konta z pakietem L lub LX oraz osób, które zdecydują się na założenie takiego konta prowizja przy udzieleniu kredytu wyniesie 0%, a dla klientów z pakietami S i M - 2%. Klienci, którzy chcą skorzystać z kredytu nie muszą zakładać konta w BNP Paribas. W przypadku osób, które nie zdecydują się na otwarcie rachunku osobistego, prowizja wyniesie 3%. Kredyt gotówkowy "Zrealizuj swój plan" BNP Paribas będzie promował do 30 listopada 2011 r..Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330488303,trackback

& Onet Blog Site About Maria Sharapova & - Onet.pl Blog


14 marca 2010
Trening z koszykarzem Los Angeles Lakers
Heyka. Masha zagra dziś mecz III rundy w turnieju BNP Paribas Open. Jej przeciwniczką będzie Chinka Jie Zheng. To spotkanie ok. godz. 23:00 czasu polskiego. Nie jestem pewna czy akurat ten pojedynek pokaże stacja Eurosport, gdyż panie będą grały na Stadionie 1, i nie wiem, czy akurat z tego kortu będzie transmisja. Ale i tak zapraszam Was serdecznie przed telewizory do kanału Eurosport, od godziny 23:00.
Na koniec fotki z treningu.

Polecam strony internetowe

 • czwartek, 06 października 2011
  • Gotówkometr opinia

   Średni koszt nowo udzielanych kredytów gotówkowych zmienia się. Za taki stan rzeczy odpowiedzialna jest specjalna oferta promocyjna BNP Paribas – banku będącego czołowym graczem na rynku kredytów gotówkowych. Rezygnacja z jednej płaskiej stawki oprocentowania sprawiła, że we wrześniu analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl musieli zmierzyć się z wyjaśnieniem, dlaczego zmienił się dotychczasowy trend.

   Co miesiąc analitycy Comperii opracowują zestawienia, w którym.

 • blog wielotematyczny – nieruchomość – motoryzacja – techinika grzewcza

  Src=’http://go.arbopl.bbelements.com/please/showit/4096/2/1/36/?typkodu=img’ width=’300′ height=’250′ style=’border-width:0′ alt=” /></a></div>

  Umowa dotyczy nowo wybudowanego nowoczesnego obiektu biurowego, w którym od niedawna znajduje się krakowska siedziba banku BNP Paribas Fortis Polska.
  Nabywca w dniu podpisania umowy przejmie wszelkie prawa do obiektu i gruntu, na którym znajduje się budynek.

  „Proces sprzedaży trwał niecałe pięć miesięcy, finalnie do negocjacji została wybrana hiszpańska Grupa Azora International. Rynek nieruchomości inwestycyjnych w Polsce jest bardzo atrakcyjny dla międzynarodowych funduszy. Znaczenie Polski.