O czym chcesz poczytać na blogach?

Bmx park

balticgames at ownlog '06Około 14 zaczeło popadało godzinkę, więc była przerwa, ale chłopaki szyko osuszyli skatepark i było potem dobrze:


Skimom deszcz nie przeszkadzał a nawet chyba pomagał:)Na wysuszonym skateparku udało się rozegrać best trik. Na skate'cie siadło kilka sztuczek - np. Jacek Jakubowski salad grind:


Na BMX królował Piret na zdjęciu z backflipem:


ale inni też dawali radę - Janek Pietruczuk 360


ale prawdziwa masakra była na FMX - wielkie loty i niesamowite triki w wykonaniu Bartka Ogłazy:


Balitic Games dzień drugi


Link 09.08.2008 :: 23:16 Komentuj (5)
Dziś nasza maskotka.Eliminacje BMX na dircie, ale z uwagi na silny wiatr chłopaki zrobili tylko małe szoł dla publiczności. Tradycyjnie już najlepiej latał Piret:Baltic Games dzień trzeci i ostatni


Link 11.08.2008 :: 22:49 Komentuj (6)
Ostatniego, trzeciego dnia Baltic Games na prawdę sporo się działo. Na pierwszy rzut poszedł BMX park:

Później deskorolka:
Prawdziwe szoł było na BMX dirt:
A na sam koniec poszły rolki:
Po zawodach wszyscy sobie chillowali:


Można też było spotkać artystów z poprzednich dni np. Scumbag z Włoch.


Oczywiście cały czas można.

.@..50 cent,music and cars..@. - Onet.pl Blog

Serce
Zdejmuj portki
Zrób drinka
Jedź BMW
Crazy Frog
Podryw
Posprzątaj chate
Magiczne okulary
Trzymam i nie puszcze
Autobus śmierci
BMX park
Znany policjant
Łap złoto
Trupia Czacha
Snake

Blog pawel3005

Tyle osób które skomentowało mojego bloga:
 
0
Tyle osób wpisało się do Ksiegi Gosci:
 
9

BMX Park

.

.

2007-06-25

BMX

Dodaj komentarz »
historiie
Mat Hoffman i Dave Mirra: tych ludzi możemy nazwać nieustraszonymi i naprawdę hardkorowymi hardkorowcami! Bardziej tego pierwszego Mata Hoffmana. Najlepszy rider w historii BMX. Mat miał 15 operacji, 50 złamań kości, a jego historia chorób ma grubość encyklopedii! Mało tego, był dwa razy w stanie śmierci klinicznej! Lecz Hoffmana nic nie przeraziło. To on wielki Condor już w wieku piętnastu lat skakał na vercie. To on wymyślił większość tricków na vercie, które są dziś wykonywane, i które możemy.
Cytuje nieustraszony rider: Bmx to styl życia raz się wciągniesz, już nie wyciągniesz nigdy! Obydwóch riderów nazwiska są na grach video: Mat Hoffman Pro Bmx i Dave Mirra Freestyle Bmx, obaj też mają własne produkcje rowerów Hoffman Bikes, a Dave Mirra dział w firmie Haro: Haro Mirra. Obaj również gospodarują ramp-parkami, Dave Eastwood Ramp Park, Super Mirra Tour, a Mat Hoffman Bike Factory (fabryka z ramp-parkiem). Jest za co podziwiać tych oto riderów, wpisali się do historii bmx w wielkim stylu i wieczność!
15:06, macie52
Link Dodaj komentarz »

Kartka z Pamiętnika

Ale nie kosztem innych, pomocny, bezpruderyjny, bezinteresowny, trochę nieśmiały. No poprostu wszytsko w jednym oczywiście nie wymieniłam wszystkich cech za dużo tego. A najlepsze jest to że bardzo się z nim dobrze rozmawia, nie jest chamski jak to u większości bywa. Bardzo otwarty. Oooo a jaki ma głos....mmmm.... Jak siedzieliśmy na ławce w parku, oparliśmy się o oparcie, a On mówił, czułam jak całe oparcie drży czułam to w samej sobie. Ma strasznie mocny głos. Wysportowany i w ogóle jest super. Po prostu nie spotkałam się jeszcze z takim chłopakiem. O nikim innym nie mogę myśleć tylko cały czas myślę o nim... <3 , Myślę żę to ten ten na którego tak.Się zjawiła osoba o która dała mi do myślenia i jestem teraz sobą dzięki niej ( choć niedawno zrobiła mi największą krzywdę w życiu ) to bardzo jej dziękuję. Jestem sobą, skejtówą która lubi robić to czego żadna inna dziewczyna nie miałaby odwagi zrobić. Jazda na desce nie ma sprawy, skoki wyczynowe do wody czemu nie, BMX, MTB trzeba spróbować, robiłam tyle rzeczy, z których jestem teraz dumna, nawet to że jestem lepsza w czymś od chłopaka mi nie przeszkadza. Bardziej jemu. No bo przecież męska duma nie pozwala na to żeby dziewczyna była lepsza od chłopaka w jeździe na desce. I chyba znalazłam powód dlaczego nie mogę sobie znaleźć.