O czym chcesz poczytać na blogach?

Bmw 5

akanon.blog

Potraffią zaskoczyć i to bardzo miło,nie będę wszytkich wtajemniczać =)... no to tyle na temat tego dnia i FacetóFF =D ^^ pa pa...

skomentuj (5)

Szczęśliwa =D 2004-03-08 10:45:09

Dostałam 11 tulipffanoff od 5 osób..w tym jeden od prawdziwego przyjaciela...było mi tak miło...poprawił mi humor na cały dzien, i dostałam złotą róże od Glacy =D Cały dzień kobitek był cudowny...i Faceci to najkoffańsze stworzonka jakie znam...jeszcze wczoraj bym tego nie powiedziała...ale dziś =****** Jestem.

DzioneK, PrzewaloNek... 2004-03-10 08:47:13

To był dzień...lol,rano milalam jechać na 11:30 do WP ale poszłam na rekolekcje:/Spotkała ASiE,KaMe,Buraska,Gosie,FroDa i reszte.Dziewczyny opowiedziały mi o przypake.Po rekolekcjach pojechałam na BmW...I spotkałam siem z MaSiA,MaRcZą i Surdakiem...ale MarCZuSkA siem zwineła na witraż.A my łaziliśmy po BmW,rozmawialiśmy i wygłupialiśmy...Ale piździło jak szok..Łoch.br...Wsiedliśmy do 105...i naszym celem były Yelonki,ale Surdak chciał wysiąść wcześniej...Ale biedakowi.

Blog 525bercik525

Wstałem o 10.00 zaspany jeszcze ale to szczegół...Mój brejdak śpi i nie wstanie prędko:](kacyk)...Dziś znów jedziemy do Rileya.. hehe zieja będzie zieja...
Ale też jedziemy na zakupy hehe powydawać kase... Jutro fajny dzionek jedziemy do Bełżyc na zjazd BMW najpierw spotykamy się pod zamkiem w Lublinie a potem na wszystkie furki do Bełżyc... No co tu jeszcze pisac?Chyba tyle a dodam jeszcze ja wróce dziś z Rileya hehe...
Pzdr dla wszystkich komentujcie......NARA!!!

30
Księga gości
 
O mnie
525bercik525
Słówko o mnie

miłość przezwycięży wszystko - Onet.pl Blog

Nie jest prawdą, ale postanowiła na razie dac sobie spokój. Spojrzała na zegarek, chwyciła Damena za rękę i pobiegła w stronę samochodu.

- Damen! Damen! Już 8.00!

-Wiem. - widząc że Ever nieco się pzejęła więc poszłedł  otworzył drzwi od BMW.

Jechał szybko. Jakieś 120 km/h. Dotarli pięć minut po dzwonku na lekcje.

Gdy wpadli do sali, na jednym z miejsc siedział Romano. 

- Spóźnienie! Chyba zostaniecie po lekcjach! - zawołał Romano.

Na Ever o umówionej porze. 

- Jesteś wreszcie, Ever długo się dzisiaj zbieralaś..- zażartował

- Tak wiem, to przez wczorajszą noc. Trochę zaspałam.

 Jechali alejkami i wąskimi uliczkami. Po 5 minutach dotarli do szkoły.

- Damen? Obiecałeś że wszystko mi powiesz!

Chłopak zatrzymał się na chwilę.

- Ale szkola to nie najlepsze miejsce na takie rozmowy. Choć! - pociągnął Ever za rękę w stronę drzwi.

Blog psuj1999

Zgwałciłem ją... proszki przestały działać w złym momencie. Rozpłakała się i kiedy ją rozwiązałem zwinęła się w kłębek i kazała mi wyjść. Nie poczułem się winny a powinienem, wręcz przeciwnie poczułem się dobrze, sprawiły mi przyjemność jej łzy. Jestem strasznym człowiekiem.

5.05
Wieczór, telefon, dzwoni sąsiad z dołu i krzyczy na mnie, że mu woda leje się na głowę. "A jak ma się panu nie lać, kiedy u mnie rura pękła". Gość popadł w histerię, sam już chyba nie wie o czym mówi, ale wygraża się sądem i tak dalej. Jak go nie zjechałem od debili.Wyszedłem z dyskoteki i na schodach minąłem śliczna dziewczynę. Miała ciemną cerę, czarne oczy, ciemne błyszczące włosy i była bardzo zgrabna, cud dziewucha.
Chciałem się nią zając, ale nie miałem już siły. Poszedłem na przystanek i czekałem na autobus. Co zwróciło moją uwagę??? Czarne BMW - piękna maszyna, w ogóle dzisiaj były ładne samochody koło dyskoteki. Przy wejściu stał czarny Mercedes 600 klasy S, a w zdumienie wprawił mnie facet, który stał lawetą koło dyskoteki. Kto przyjechałby tutaj takim czymś?
Nie ważne, wsiadłem do autobusu, który podjechał. W.

"Bo miłość jest jak róża. Rozkwita i spogląda na świat pięknymi oczami..." - Onet.pl Blog

Busa zatrzymał się. Ze sklepu wybiegli Rob i Victoria. A ja byłam w lekkim szoku. Podziekowałam za troskę kierowcy i wyszłam z samochodu, keidy ten sobie poszedł.
- Co, ty do cholery robisz?!- krzyknął Uncles.
- Nie krzycz!- oburzyłam się.
- Mogłaś...
- Tak, mogłam rozbić te twoje nowiutkie BMW. Tylko, że wiesz gdzie ja mam twoje BMW. Mam je w... 
- Nic mnie nie obchodzi te pieprzone BMW!
- No tak, bo byś musiał zapłacić niezłe odszkodowanie za mnie gdybym była ranna lub umarła!
- Ja się martwie o ciebie! Co ci się do cholery stało, ze weszłaś do na przednie siedzenie?
-.Kucharskich. Zjadłyśmy kurczaka w sosie ziołowym, po czym rozeszłyśmy sie do pokoi. O godzinie 18:10, zapukała do mojego pokoju siostra
-Jesteś gotowa?-lecz gdy zobaczyła mnie w szlafroku i z rozczochranymi, mokrymi włosami, nie czekała na odpowiedź-A mówi się, że to ja jestem nierozgarnięta i brakuje mi 5 klepki. Słuchaj sis, jak już sie ubierzesz to wyprostujesz mi troche włosy?-Popatrzyłam na młodszą siostrę i musiałam przyznać, że świetnie sie ubiera. Miała na sobie zielony top zawiązywany na szyji, czarne spodnie rurki ze złotymi aplikacjami i zielono-czarne pumy. Do tego lekko pomalowane oczy, a za to.

bloog.pl - Wyraź siebie

8.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,321751,trackback

komentarze (3) | dodaj komentarz

SAMOCHODY

czwartek, 13 kwietnia 2006 12:42

1.BMW

2.VIPER

3.BMW

09 kwietnia 2006 17:42

WIELE SAMOCHODOW........DODAM BARDZO DUŻĄ ILOSC SAMOCHODÓW TUNING I INNE

1.VIPER

2.BMW

3.CORVETTE

4.OPEL

5.FIAT

6.WV SAM ROBIŁEM

7.WV SAM ROBIŁEM

8.WV SAM ROBIŁEM

9.WV SAM ROBIŁEM

CZAS NA ZDJĘCIA:

1

   

2

 

3

 

 4

   

5

6

  7

8

  9

charuta93.blog

Dzięki chłopakom z Siedlec prawdziwy rap ma szansę przetrwać! Powinniśmy to docenić! Pozdro :D

Tagi: rap, siedlce, stok lacki, hip_hop, charuta

skomentuj (0)

BMW 7 2009-04-25 10:29:18

Flagowy model niemieckiego koncernu podobnie jak jego mniejsi bracia może pochwalić się bardzo długą historią. BMW serii 7 zawsze odróżniało się od konkurencji typowym dla marki stylem i nie sposób pomylić go z żadnym innym pojazdem. Dotyczy to zarówno pierwszych wersji, jak i ostatniej odmiany, produkowanej od 2001 roku i wprost doskonale podkreślającej.