O czym chcesz poczytać na blogach?

Bmw 3

Części do BMW

Również polecić innym www.qservices.pl 

09:48, geniazaj
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 31 lipca 2011
Na dłużej

BMW nie musi być nowe. Ma mieć swoją duszę, to „coś” co sprawia, że go pragniemy. Nie nowy to też nie synonim starego gruchota. Stary też może być piękny, ważne by był zadbany i zawsze miał zapewnione oryginalne części do BMW. Jeżeli dobrze poszukamy uda nam się znaleźć oryginalne i tanie części do BMW. Wystarczy chcieć, by mieć piękne i sprawne auto. 

13:00, geniazaj
Link Dodaj.

Robert Kubica w F1 - Onet.pl Blog

Przerwa

Nawet nie wiecie jak jest mi przykro, że muszę to napisać. Niestety w najbliższym czasie na blogu nie będzie nowych notek. Do matury zostały mi zaledwie 3 miesiące. Musze więc poświęcić nauce więcej czasu niż dotychczas.

Do rozpoczęcia nowego sezonu zostały jeszcze 2 miesiące, do tego czasu na pewno się odezwę.
Zaglądajcie na bloga i zostawiajcie swoje komentarza.
Gorąco pozdrawiam wszystkich czytelników. Obiecuje, że jak tylko będę mogła, to się odezwę.ola (22:06)
16 komentarzy

21 stycznia 2009
Prezentacje 2009 - BMW Sauber, Williams, Renault

Przerwa

Nawet nie wiecie jak jest mi przykro, że muszę to napisać. Niestety w najbliższym czasie na blogu nie będzie nowych notek. Do matury zostały mi zaledwie 3 miesiące. Musze więc poświęcić nauce więcej czasu niż dotychczas.

Do rozpoczęcia nowego sezonu zostały jeszcze 2 miesiące, do tego czasu na pewno się odezwę.
Zaglądajcie na bloga i zostawiajcie swoje komentarza.
Gorąco pozdrawiam wszystkich czytelników. Obiecuje, że jak tylko będę.

Pole position - Onet.pl Blog

Zajętych analizowaniem  "szopki" w wykonaniu kierowców Ferrari przegapiło fakt, iż piąte miejsce Niemca w GP Chin i w konsekwencji cztery punkty do klasyfikacji generalnej pozwoliły "Szybkiemu Nickowi" na osiągnięcie magicznej granicy 200 "oczek" w historii startów w F1. Dzięki temu Heidfeld stał się 37. zawodnikiem, którem udała się ta sztuka. Być może za tym kryje się "pazerność" Heidfelda na piąte miejsce w Szanghaju. Być może w ten sposób ekipa BMW chciała zrekompensować Niemcowi niezbyt udany sezon i kierowcy, który może legitymować się smutnym rekordem (Heidfeld ma najwięcej startów na koncie.GP Australii), w miarę upływu czasu piął się w klasyfikacji generalnej, by wreszczie objąć prowadzenie. Polak przewodził w stawce przez siedem tygodni, lecz później jego akcje zaczęły gwałtownie spadać. Problemem Kubicy okazał się, fakt, że jego sukcesy zbiegły się dokładnie z czasem kiedy jego kolega z BMW Sauber - Nick Heidfeld zaczął przeżywać trudny okres. Kolejne starty Niemca przynosiły kolejne rozczarowania. Heidfeld przegrywał nie tylko z Kubicą i z kierowcami Ferrari i McLarena, ale także z niżej notowanymi ekipami. Reakcja BMW była natychmiastowa: "wszystkie ręce na pokład", by pomóc Heidfeldowi. Z.

Formuła1 - formuła, którą kochasz - Aktualności - bloog.pl

  1  N.HeidfeldBMW Sauber0:00.000117
  2  M.AsmerBMW Sauber0:00.00076

 

18.01.2008 17:00:00Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2840116,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Walencja: Testy nowego BMW-Sauber przerwane przez silnt wiatr

piątek,

Blooga

Najlepszy serwis o Formule1, skokach narciarskich, samochodach, piłce nożnej i o kilku innych sportach

Informacje o Administratorze tego blooga

Imię: Kuba
Wiek: 10 lat
Blogi: racingf1.bloog.pl
email: kuboludek@onet.eu
email2: kuboludek1@wp.pl
nr gg 5216633

Księga Gości tego blooga

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się do Księgi

Ostatni wpis w księdze:

  • data: 30.07.2010 21:52:58
  • autor: Konrad
  • treść: Pozdrawiam:)...

Formuła 1

Niestety gorzej jest z nowa skrzynią biegów - wyjaśnia Polak.


Kierowca teamu BMW Sauber Nick Heidfeld uzyskał najlepszy czas jednego okrążenia podczas drugiego dnia testów odbywających się na torze Sakhir Circuit w Bahrajnie. Bardzo dobrze zaprezentował się Robert Kubica. Zespół BMW Sauber przeprowadził pierwszą w tym roku symulację wyścigu - obaj kierowcy przejechali dystans 57 okrążeń z pit-stopami. Próby wypadły bardzo udanie - Heidfeld pokonał jedno "kółko" w najlepszym czasie spośród wszystkich zawodników, zaś Kubica w doborowym gronie.

- Mamy problemy ze skrzynią biegów i układem hydraulicznym i musimy to poprawić. Na dzień dzisiejszy jeszcze nie jesteśmy gotowi do nowego sezonu - podkreśla Polak.

Brazylijczyk Felipe Massa (Ferrari) uzyskał najlepszy czas jednego okrążenia podczas czwartkowych testów w Sakhir (Bahrajn) - 1.31,766. Robert Kubica (BMW Sauber) przystąpi do testów w piątek. W czwartek bolid BMW testowali dwaj koledzy Kubicy - Sebastian Vettel (szósty czas - 1.32,652) oraz Nick Heidfeld (ósmy wynik - 1.32,810). W piątek Kubica będzie jeździł z Heidfeldem. Na porannej części treningu skupi się na.