O czym chcesz poczytać na blogach?

Bmp to jpg

Oceny blogowe Wyroczni

Naprawdę tak trudno jest wymyślić sobie swój własny świat, własne postacie? Nie wiem dlaczego wszyscy wzorują się na innych. Brak wyobraźni? Ale czytam... Dużo błędów, głównie styl, interpunkcja, powtórzenia... Czy nie wydaje Ci się, że tydzień to trochę mało czasu, żeby dziewczyna zorientowała się, że Lupin jest wilkołakiem? Gubisz literki bardzo często. Eh... Nawet szlaban się powtarza. 'Szlaban u Dolores' V tom HP. Trochę tutaj mi nie pasują te piosenki. Cóż, po pierwsze psują mi trochę.
Świąteczna atmosfera jeszcze. 3/5

Grafika:
Szablon Twój. Wygląda jakby był robione w paincie, bo trochę taki... hm... jakby to powiedzieć... niedopracowany? Nie, to nieodpowiednie słowo. Po prostu widać taki paintowy efekt zmiany z bmp na jpg. 7/10

Podstrony:
Archiwum inne. Reszta dopasowana, ale z inną czcionką. 3/5

Treść:
Nuda. Życie opisane w sposób nieciekawy. Po prostu byłam, było, pojadę, zrobię... Do tego, sprawy blogowe (chyba zmienię.

Only fun - Onet.pl Blog

Kapuje !!!! Druga sprawa jest taka jedan dzieczyna kopiuje moje dollsy i do tego jej blog zazywa się trawie jak samo jak mój tylko że umnie są takie znaki >><<< a u niej '... kropki więc postanowiłam zmienić nazwę mojego bloga na CandyBar to jest prawidłowa nazwa candy dollsów. I mam nadzieje że nikt nie skopiuje mojego pomysłu . A najgoresz jest to że ta osoba nawet skopiowała dollsa który jest w rubtyce o mnie. No czy to nie jest śmieszcze ?! Ok pamiętajcie mój blog nie jest już.

Więc jak jesteście na blogu to kliknijcie pisz bloga tak w pasku narzędzi jest taki mały obrazek jakiegoś krajobrazy czy coś :D klikacie w to i pokazyje się okno wybieracie dollsa i bierzecie ok, acha jedynym warunkiem jest, żeby obtazek był zapisaby w gif. bmp albo jpg. to jedyny warunek więc życze wam powodzenia . Acha wczoraj znalazłam prawie sto nowych candy !! Acha zapomniałabym głosujcie na mnie w konkursie na naj bloga na www.dziewczyna13.blog.onet.pl 

..::: SHUT UP ! :::...

I odwiedziłaś mojego bloga. Chociaż nie było mnie tyle czasu, poświęciłaś mi tą chwilę. Z tego co zauważyłam, to teraz komentarzy nie widać, bo czcionka jest czarna. Jestem już dość wykończona naprawienia dodawania koemntarzy na moim blogu a na to już nie mam siły i zielonego pojęcia jak to zrobić. Pewnie musiałabym coś pokombinować w arkuszu stylów...:(. Czy znalazłaby się jakaś osoba mogąca mi trochę pomóc? Dla Was będzie to pewnie chwila, bo widziałam jakie teraz wszyscy mają blogi....Że tak:) ;*;*;* nawet zrobilam jedna na komupterze, ale oczywiscie bede musiala jeszcze zrobic jakas wlasnorecznie... a to jest walenynka, ktora przed chwilka zrobilam:


Jest troche niewyrazna, bo najpierw zapisalam ja jako BMP (inaczej nie moge;/), a potem zamienilam ja na JPG i sie troche zniszczyla:( zreszta ta kartka ma jakies 33,1 KB, a ta BMP 477 KB....

kasicka2006-02-08 11:15:46 skomentuj (0)>

...


"Róża to kwiat, który kłuje,
A kłując zadaje rany.

Polonia Warszawa.!

Wersji 1,5cm x 1,5cm
* było estetyczne i zawierało ograniczoną liczbę kolorów i detali
* było czytelne dla odbiorców spoza społeczności sympatyków Czarnych Koszul i jednoznacznie komunikowało, że to właśnie Polonia Warszawa obchodzi stulecie swojego istnienia.

Wszystkie prace należy wysyłać na adres e-mail: multi1911@gmail.com do dnia 24 maja 2011 roku. Zarząd Wielkiej Polonii wybierze trzy.

Chodzi o wysłanie maksymalnie trzech projektów logo z okazji 100-lecia , każdy z nich trzeba przygotować w trzech wersjach…

~ KOLOROWEJ

~CZARNO – BIAŁEJ

~W SKALI SZAROŚCI

W rozszerzeniach plików : .eps, .pdf, .cdr, .jpg, .tiff, .bmp, .gif.

Wskazane jest, by kibicowskie logo obchodów:

* graficznie nawiązywało do czarno-biało-czerwonych barw i historycznego herbu KS Polonia Warszawa;
* uwzględniało wielosekcyjny.

Blog o elekrtonice i grach :

Ci będą :

-Stare lampki choinkowe

-Baterie jakie chcesz (najmniej 1.5 V)

-Kable np. od głośników

-Szczypce

Zaczynamy. Szczypcami przetnij lamke choinkową tak aby nie uszkodzić żarnika !! Ustal biegunowość lampki. Kiedy to zrobisz weź trochę siarki lub matariał pirotechniczy nasyp trochę do żarówki żeby żarnik miał styczność z materiałem. Do żarówki podłącz przewody + i - to logiczne ;p. Kiedy podłączysz to do bateri natychmiast się zapali czy wybuchnie zależy.

Konsola X6

Witam. Chciał bym przedstawić konsole X6. Jest to podróbka PSP z wyglądu nie różniąca się niczym. Filmy wchodzą w formacie MP4 i 3GP. Muzyka MP3 itp. Zdjęcia JPG, BMP itp. ednag gry inne konsolka odpala głównie gry NES i GBA . Jeżeli jest ktoś zwolennikiem Game Boy jak ja :) ta konsolka jest dla niego ! Odtwarza darmowe gry sciągnięte z internetu. Nie trzeba wydawać na gry po 50 - 60 zł. Jeżeli gra ci się znudzi.

amor

To chóru nie było.. bo babka się nie zjawiła. Potem poszłam z Anką do zoologicznego sklepu po dwa chomisie (bo jej ostatni zdechł). Sa przesłodkie i nazwała je Bonifacy i Pankracy! :D Ostro... :]. Całkiem fajne i egzotyczne imiona. :]
Hmm.. w ogóle to zastanawima sie nad zmianą tematyki bloga... chciałabym go zmienić na psi blog.. a może nie? A może zmienię tylko szblon. Już sobie zamówiłam szblon. Wstawiłam nawde button gdzie mozna to zrobić, dziewczyna naprawde łądne szblonkiki robi! :D Ale.

Opis zwierzaka
Będę Ci wdzięczna jeśli umieścisz link " Konkurs naa super zwierzaka!" z linkiem do mnie.
Wiem że dużo od Was wymagam... ale jeżeli nie masz zdjęcia na serwerze to wyślij mi je mailem z opisem i ze wszytskim w formacie gif, jpg, lub bmp. Czekam na zdjęcia i opisy! kasia1325@wp.pl. Czas konkursu nieograniczony! Będą taż skromne nagródki :) buttony (nieanim.), linki i dyplomy! Powodzenia! PaPa! :) Wybierać foty będę według własengo gustu i opisu. :) Pozdrawiam!

Wystukane:.