O czym chcesz poczytać na blogach?

Blyth

Historia Esterii Dalily Blyth... - Onet.pl Blog

Aktualnie płacą rodzice. Szkołe skończyłam niedawno, a na studia wybiorę się za dwa lata. Dlaczego? Mama wysłała mnie do szkoły, wcześniej od innych dzieci, ponieważ uważała, że nie mogę "marnować" życia. Nie jesteśmy najbogatsi, ale też nie najbiedniejsi. Poza tym nie mam rodziny. Tak, tak dobrze przeczytaliście!

Odkąd pamiętam mieszkaliśmy w małej wiosce koło Aten. Nigdy nie przyjeżdżali do mnie żadni kuzyni, wujkowie, ciotki, babcie czy tym podobne osoby. Tata tłumaczył mi to, tym, że jesteśmy tak jakby "początkiem" dynastii rodu Blyth'ów...

Nie tylko tym odróżniałam się od innych dzieci. Nie licząc angielskiego nazwiska i dziwnego imienia, miałam jaśniejszy kolor skóry, blond włosy i fioletowe oczy. Tutejsi mieszkańcy mają ciemne lub niebieskie oczy, oliwkową cerę i pasujące do niej czarne kudły. Tak, więc byłam w szkole czymś "dziwnym", ale zarazem popularnym wśród chłopców. Ich wzrok przykłówał również mój styl. Nosiłam czarne, wysokie kozaki, krótką kraciastą czerwoną spódniczkę z paskiem z czachą, białą bluzkę bez ramiączek, długie do uda skarpetki.

Żyjemy piłką...

Życie poświęcić futbolowi postanowiłem spróbować swoich sił w "menadżerce", oczywiście gra a rzeczwistość to dwa inne światy. Cały czas gram w wersje 2009, nie zamierzam się w najbliższym czasie przestawić na najnowszą odsłonę "dziecka" Sports Interactive. Karier było wiele. Ciężko jest znaleźć tą drużynę, którą chce się grać do końca i zdobywać puchary, zarówno krajowe jak i światowe. Cierpliwość w rozgrywcę odgrywa rolę znaczącą. Choć sama myśl, iż Wisłą Kraków, bądź Lechem Poznań można w przeciągu kilku sezonów zdobyć piłkarską Ligę Mistrzów, lub Blyth Spartans (angielska Blue Square North - odpowiednik polskiej szóstej ligii) zrobić małą sensację w Pucharze Anglii i wyeliminować kilka lepszych drużyn. Obecnie prowadzę najsłabszą reprezentcje europejską - San Marino. Dlaczego? To jest wyzwanie, aby zrobić coś z niczego. Każdy gol będzie ważny w kierunku dalszego rozwoju tej reprezentacji. Postaram się co jakiś czas opisywać moje poczyniania z tą "amatorską" reprezentacją. Kilka meczów eliminacyjnych zostało już rozegranych, szerzej będzie można dowiedzieć się w następnej notce o tej tematyce.

/NiteQ

Myszki i chomiczki - Onet.pl Blog

Myszka :P
Mysz domowa
Mysz domowa
Mus musculus[1]
Linnaeus, 1758

Systematyka
Domena eukarionty
Królestw  zwierzęta
Typ strunowce
Podtyp kręgowce
Gromada ssaki
Podgromada ssaki żyworodne
Infragromada łożyskowce
Rząd gryzonie
Rodzina myszowate
Rodzaj Mus
Gatunek mysz domowa
Podgatunki
M. m. bactrianus Blyth, 1846
M. m. castaneus Waterhouse, 1843
M. m. domesticus Schwarz &.

get-a-light.blog

Baker  była nauczycielką. Wyrabiała świece z owoców dzikiego wawrzynu,obdarowywała nimi swoją rodzina i przyjaciół. Z miłości powstała firma w 1909 roku. Przez całe życie z pasja prowadziła swoja firmę,rozbudowywała ja,rozszerzała swoją działaność.
Zmarła w 1965 roku, w wieku 94 lat, a jej biznes był wart 6 milionów dolarów!!

W 1973 roku,gdy co raz wiecej Amerykanek decydowało sie podjąć pracę zawodową,zakład Mabel rozszerzył swoja działalność i powstała nowa filia PartyLite Gifts,Inc.
Firma ta została wykupiona w 1990 roku przez Blyth,Inc. i wtedy uwolniła cały swój potencjał.
PartyLite skupia sie na jakości swoich usług, na kontaktach z ludźmi i budowaniu więzi i ciepłych relacji,nie tylko poprzez płomień swoich świec ale poprzez profesjonalne konsultantki.

Tagi: biznes, firma, dekoracje, świece, partylite, mabel baker, historia firmy, inc, partylite gifts

skomentuj (0)

Dlaczego PartyLite?? 2011-03-04 12:13:43

No właśnie dlaczego?? Skad taki pomysł??

.