O czym chcesz poczytać na blogach?

Bluza adidas

Męska rzecz – męski świat

Ze złotymi paskami. Co prawda ja myślałem, raczej o białych …

Na zakupy udałem się na moje ulubione Allegro, gdzie wypatrzyłem kilka ciekawych bluz, najbardziej mnie zainteresowały te z nowej serii Firebird. Wybór padł na Adidas Firebird Oldschool Rasta! Muszę przyznać, że czasem trzeba przełamać stereotypy i wbrew wszystkim wejść w taki niewąski dresik

Tagi: Adidas, bluza, Firebird

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje

Z autobusu miałem może 40 sekund do domu. To przez tą niecałą minutę zmokłem jak cholera. Wszystko mokre. Nawet... ekhem... bokserki :) Tylko, żadnych podtekstów prosze.

Ten tydzień upływa pod hasłem "Szukamy oldschoolowej bluzy adidasa". I kuźwa nie możemy znaleźć. Ale kiedyś dotrzemy do celu.

Jutro nie ma polskiego :) Jak fajnie. Chociaż ja tam swoja psorke lubie. Czasem wkurza, ale to tak każdy ma. Ale przynajmniej mam dobre ocenki. Będziemy pewnie.

Wyrwane z pamiętnika, tak po prostu. - Onet.pl Blog

Rosiek i jako kontrargument dołożyłam Winehouse, śmiech na sali, pierwsza rozprawka w życiu(formalnie), więc działałam po omacku. Generalnie w szkole moje oceny z geografii i polskiego znacznie się poprawiły. Fizyka też nie prezentuje się źle, tylko piszę coraz rzadziej, coraz mniej w tym wszystkim mnie, mimo, że coraz więcej z siebie daję. Zasypało nas, jest zbyt śnieżnie, nie chcę dość do momentu, w którym będę chciała założyć kozaki (tak, przy -25 chodziłam w adidasach).
Za duże bluzy, koszulki, luźne dżinsy i swoje własne spojrzenie na świat. Indywidualizm, nie samotnik. Maluję się owszem, ale nie dużo, korektor only i ewentualnie mat. Prostuję włosy, bo się zawijają a tego nie cierpię. Zielona bluza adidasa. Zielone buty, oczy i świat. I życie. Pierwsza gimnazjum- totalna załamka,przecież nie trafiłam z Wami do klasy. I pojawiłaś się Ty. Może przez rok miałam Cię za przyjaciółkę, ale to się jakoś rozlazło..

I live for ... - Onet.pl Blog

   Z powodu dość chujowej pogody siedząc w domu postanowiłem "opublikowac" kolejny tekst:

 

 

Moje krótkie życie to nie bajka

to nie powód że nie mam butów najka

Ani to że nie mam bluzy adidasa

W moim życiu istnieje niska kasa

Oknem na świat jest net i prasa

Moim całym światem jest wolna muzyka

A to że słucham i pisze ,to mi w życiu styka

To co w postaci rymu myśle

To na kompie zapisze i.