O czym chcesz poczytać na blogach?

Bluetooth 3.0

Wiecznosć. Na dachach swiata.

w naszej klasie.
Czyli jedzie cała szkoła oprócz nas. I to sie nazywa sprawiedliwość. Widziałam nasz wstrętny mundurek. I oni to nazywają Tuniką ?! Jak zrobię dla tego zdjęcie i dojdę jak się łączy komórkę przez bluetooth z laptopem. Jedliście kiedyś star chipsy? To są takie niebieskie mundurki. Jak pomyśle, że będę chodzić w tym przez cały tydzień to mi się na wymioty zbiera. Oczejebne. O! tak o mogę określić.
Zmieniając temat u mnie.

Chodzi i nie zmieniło się to do póki nie dodałam nowej notki.
A wy widzicie blog?
I szablon mi się nie chce zmienić :(
Panna wiater
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (37), Dodaj

Gips

czwartek, 13.września.2007, 21:24
Jutro zdejmują mi gips.
Zobaczę.

Blog wielotematyczny

Komórkowy jest stałym elementem życia codziennego. Inaczej go postrzegają i inne mają wymagania wobec tego urządzenia.

Dlatego firma emporia postanowiła zaprojektować nowy model emporiaELEGANCEplus, który wyróżnia się kilkoma dodatkami.

Jest to kontynuacja popularnego wśród ceniących atrakcyjne wzornictwo konsumentów modelu ELEGANCE. Ten, nadal prosty w użyciu, telefon nazwano w nowej wersji „plus” z powodu jego rozszerzonej funkcjonalności.

Urządzenie wzbogacono o funkcję bluetooth, radio FM oraz umieszczony w tylnej części obudowy dyskretny przycisk alarmowy, który posiadaczowi telefonu zapewnia szybkie i bezpośrednie połączenie w sytuacji wymagającej udzielenia natychmiastowej pomocy.

„Telefon emporiaELEGANCEplus to połączenie wszystkiego co w naszych produktach najlepsze. W najwyższej jakości wzornictwo opakowano funkcje, które mogą się przydać nowoczesnemu Seniorowi. Tradycyjna dla emporii intuicyjność sprawia, że komunikacja jest ciągle prosta, a.

Madziasia’s Blog

W łatwej sytuacji, a zwłaszcza te osoby, które nie znają alfabetu Braille’a. Na szczęście istnieje choć kilka sposobów omijających naukę Bralle’a.

Jednym z takich sposobów jest koncept specjalnej rękawiczki zaprojektowanej przez Hyung Jin Lim, dzięki której osoby niewidome, które nigdy w życiu nie miały styczności z Bralle’m będą miały możliwość odczytania danego języku. Za pomocą rękawiczki przeszukujemy tekst, który zostanie przesłany dla niewidomych przez bluetooth do słuchawek i odtworzony w postaci dźwięku.

 

..::Witamy na naszym blogasku::.. - Onet.pl Blog

  • Długa notka :) (
  • :) :) (rokset11; 12.09.2008)
  • Brak tytułu (rokset11; 07.09.2008)
  • Brak tytułu (rokset11; 13.06.2008)
  • Już za pare chwil .... (
  • Chelo ,wyjazd
1. Nie pisz komentarzy typu: "weź udział w naszym konkursie", bo będę usuwane.
2. Nie pisz w komentarzach spamerskich wiadomości.
3. Kopiowanie treści bloga grozi czarną listą i wysłaniem adresu bloga do onetu.
4. Jeśli naprawdę chcesz coś skopiować to wyślij mail`a na adres.
Myślałam też o tym, żeby wpadała Rokset, ale ostatnio jak była u mnie i ona, i on to była taka cisza jak makiem zasiał, tylko my sobie gadałyśmy przez czata na bluetooth'ie, a on się przypuszczam strasznie się nudził. Chcąc nie powtarzać takiej atomosfery musiałam poprosić Rokset żeby dzisiaj przypadkiem do mnie.

Wierność - Onet.pl Blog

Rozpierdoli

'śmieszy mnie to, że uważasz się za milion razy lepszą niż jesteś. na szczęście milion razy zero i tak daje zero. : )

Prześlesz mi szczęście przez Bluetooth  ? `

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
forever(treść i ilustracje);
 

Casus Belli

Τα μισά περιοδικά μου είχαν χαθεί ή τοποθετηθεί σε εντελώς άσχετα συρτάρια και τα άλλα μισά είχαν τσαλακωθεί, σκιστεί ή κατακρεουργηθεί. Γιατί τίποτα δεν ήταν στη θέση του, με αποτέλεσμα να κάνω μία βδομάδα να βρω τα ακουστικά του mp3 player μου και να αγνοείται ακόμα η τύχη του κακόμοιρου bluetooth μου – πιθανότατα το κατάπιε κάποια αιμοσταγής ηλεκτρική σκούπα. Γιατί όλα τα ρούχα μου ήταν στο πλυντήριο και μόνο οι πυτζάμες μου είχαν επιζήσει από την τρομερή επέλαση του σχιζοφρενούς δολοφόνου με το ξεσκονόπανο – κι αυτό γιατί ποτέ δεν φοράω πυτζάμες. Γιατί όλο το.

.je suis un petit nain - Onet.pl Blog

Nie masz pojęcia, jak Ci współczuję, ale Los chyba usiłuje Cię pocieszyć... Jestem z Tobą. kC)

Dzisiaj więc na przykład mieliśmy zastępstwo z panem G., a potem świetlica (Kate też poszła;d), no więc się musiałyśmy urwać (nie byłybyśmy sobą xd).

A potem poszliśmy już do ossolineum, dzięki czemu ominął nas sprawdzian z historii (oh yeah) i kartkóweczka z bioli :))

W ossolineum najpierw czekaliśmy pół godziny na dziedzińcu i wariowałyśmy z girls z komórkami. (Bluetooth!!)

Jednak durne czekanie poprzedzała wyjątkowo niekomfortowa jazda autobusem (tu przede wszystkim wyrazy ubolewania i żalu ślę do Agi, na której bardzo a bardzo się zawiodłam;d).

A po ossolineum masowo zerwaliśmy się z matmy i dyrka nas podobno widziała i mamy PRZERĄBANE :) oh yeah to lubię :d

No i poszłam z Justynką i Agą pozwiedzać mój rewir i poszukać miejsca do kupienia kotka. A jak już Dżastin znalazła, to tylko ona kupiła, no i po fakcie wróciłyśmy. Potem.