O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Blues brothers

pippilulu

Jak na przykład Nóż w Wodzie. Pracując na festiwalu wstyd się nie znać na filmie polskim, więc trzeba porządnie się za to zabrać. Niektóre filmy już oglądałam, ale nie oglądał Mr Right, dlatego są na liście. Z niektórymi filmami jest z kolei na odwrót: Blues Brothers, na przykład, już nie mówiąc o filmie Miś, albo Rejsie. Wiadomo…
Wczoraj oglądaliśmy Monachium, a przed wczoraj In Her shoes (czyli Siostry). Monachium jest świetny, ale bardzo ciężki. Dzisiaj przed nami noc z Pride and Prejudice…
Oto nasza lista:

1.Hooligans
2.Requiem for a dream
3.A walk to remember
4.Corpse bride
5.Der Name der Rose
6.Blues brothers
7.Amelie of Montmartre (Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)
8.One flew over the cuckoo's nest
9.Hotel Rwanda
10.La Vita e bella
11.Rosemary's baby
12.Cruel intentions
13.Dangerous Liaisons 1988
14.Dangerous.

Nowe Tworzywo


W tym jedną szczególną we Wrocławiu…
Cieszę się, że ją dostrzegłaś. Zorganizowaliśmy ją w obronie naszej koleżanki, która została zwolniona z pracy przez Zdzisława Smektałę – organizatora corocznego festiwalu „Blues Brothers Day”. Przez rok ciężko pracowała przy jego organizacji bez umowy o pracę. Co miesiąc pracodawca obiecywał jej, że za miesiąc podpisze z nią kontrakt. W końcu zdenerwowała się i postawiła sprawę jasno. Wtedy została zwolniona. Smektała.Socjalistycznych.
Czy któryś z muzyków odpowiedział na wasz list?
Nawiązaliśmy współpracę z Keithem Dunnem. Okazało się, że ma bogatą przeszłość polityczną, bo był w Partii Czarnych Panter w USA. On jest czarnoskórym muzykiem bluesowym i był wściekły na to, jak festiwal jest organizowany. O niczym wcześniej nie wiedział, bo wszystko załatwiali menadżerowie i agencje. On nie zdawał sobie sprawy, że nie ma to nic wspólnego z ideą bluesa. Dodatkowo Smektała wykorzystał jego twarz na.

Newsy - Chelsea Londyn

Chelsea Londyn
Kategorie: Wszystkie | Blues Brothers | Headhunters | Historia Herbu | Humor | Hymn | Kadra | Liga Mistrzów | Miasto Londyn | Młodziki | Newsy | Ogólnie o CFC | Polskie Akcenty | Poprzedni Mecz | Przyszły mecz | Rekordy | Roman Abramovich | Sponsorzy | Stamford Bridge | Strzelcy |.
Odpowiadam, nie. Jesteśmy przyjaciółmi."

"Wiem, że przyjęto go bardzo gorąco w Chelsea. Nie mam jakichkolwiek pretensji o to, że Nico do nas dołączył. Ja mam strzelać bramki, a nie wypowiadać się na temat nowych zakupów 'The Blues'."
14:36, kamel93 , Newsy
Link Komentarze (1) »

...Świat Belmondo...

Nie napisać kilku słów o każdym z członków zespołu... bo czym byłby zespół gdyby pozbawić go jednego z członków... jedynie zbiorem kilku osób potrafiących grać na różnych instrumentach. Zatem...
Sławek Wierzcholski... człowiek-legenda polskiego bluesa. Mistrz harmonijki ustnej. W grze na tym instrumencie nie ma sobie w Polsce równych, zaryzykowałbym twierdzenie, że jest jednym z lepszych na świecie. Posiadacz charakterystycznego głosu rozpoznawalnego dla każdego fana bluesa w kraju. Jeden z tych nielicznych.Dziesięciolecie istnienia i z tej okazji "wpuszczono" ich na scene. Postarali się... ubrani z lekka garniturkowo (szok jeśli chodzi o ich koncertową garderobe)... zaczęli zgodnie z duchem imprezy od kilku standardów filmowych nie zapominając o legendarnych Blues Brothers i "Minnie the Moocher" Caba Calloway'a... skończyli swoim tradycyjnym repertuarem... aż nogi same podskakiwały na parkiecie przed sceną. Dla tej garstki widzów, którzy wytrwali do końca zgotowali naprawdę ciekawe, oryginalne, wspaniałe zakończenie.

Blues brothers 2000

jak oni spiewaja - Onet.pl Blog

Joasia Trzepiecińska, czy Piotr Polk. Ten ostatni sporo namieszał, gdy w piątym odcinku wykonywał słynne  ‘Pretty woman’. Wszyscy panowie jako grupa STARS BROTHERS opanowali wówczas scenę programu. Piotr śpiewał, Jakub Tolak grał na perkusji, Mikołaj Krawczyk wraz z Kubą Przebindowskim przejęli.„Rycerze i rabusie”, „Matki, żony i kochanki” oraz „Klan” (1997-2008 r.), gdzie wcielił się w postać uwielbianego przez widzów Pawła Lubicza. Tomasz Stockinger jest laureatem Telekamery 2000, nagrody dla Najbardziej Lubianego Aktora, przyznawanej przez widzów. W 2006 roku wziął udział w III edycji „Tańca z gwiazdami”, jako partner Blanki Winiarskiej. Ma na swoim koncie płytę długogrającą pt..Tytułami piosenek...

Czy pamiętasz swój pierwszy występ?
„Cud niepamięci”
Największa twoja wada i zaleta?
„Nie liczę godzin i lat”
Jakiej słuchasz muzyki?
„Czarny blues o czwartej nad ranem”
Jakie piosenki najchętniej śpiewasz?
„Au sza la la”
Największe osiągnięcie życiowe?
„Najpiękniejsza w klasie”
Największa porażka?

Kredka & 821 prezentują:

skomentuj (5)


(821) Jestem filozofem, nr 112

Dzisiaj podczas spożywania RYBY PO BELGIJSKU, a nie - jak poszła plota (sam ją rozpuściłem) - po węgiersku, w filmie Blues Brothers 2000 (którego stopień zbliżenia do rzeczywistości przypomina komiksy z Garfieldem) zobaczyłem Murzynkę identyczną jak Snopek (TA Snopek), który - jak większość wie - jest biały. I teraz zastanawiam się, czy to.