O czym chcesz poczytać na blogach?

Blue valentine

*** You Are A Looser, Im A Goodness!! Any Questions? - bloog.pl

Mojej ukachanej psiapsiolki z lodnynku:))) ja tez dostalam :)) z tej okazji znalazlam wierszyk w necie na walentynki. tylko sorrki ze asgielski:))

 

roses are red

violets are blue

sugar is sweet

and so are you

blue sky

and sunshine

please be

my valentine

i like coffe

and you like tea

why dont you come

and stay with.

sweet us5 - Onet.pl Blog

Ci udanego zwiąsku z wymarzona dziewczyną.

 Blue sky

 And sunshine

Please be

 My VALENTINE !

 

 Roses are red

 Violets are blue.

 Sugar is sweet

 And so are you.

 

  

My life:D - Onet.pl Blog

I znów się pochawalę,że upiekłam muffiny, z marmoolllaadą;d hyhy. zazdroście mi! bo jest czegoo;D buhehe. A i mam dziś szczęście chyba. Wchodzę do Cass Filmu,bo "Mamme Mie" no i sie pytam,czy jest no i mi babka mówi,że nie ma ani 1 z 4 kopii i na Blue Rayu też wypożyczona.Oczywiście się wkurzyłam,no ale dobra.. wybrałam sobie inny film,już prawie daje kase i pytam się ,czy aby napewno nikt nie oddał jeszcze,babka mówi ,że nie. A tu facet przede mną,że on właśnie oddał.Hehe i tym sposobem dosłownie cudem zdobyłam! Haa:) No to dziś się zapowiada "dancing queen.." xD Buśśska!

Happy Valentine's  Day! <co za komercha>:P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cannes - Onet.pl Blog

Piosenek i wokalizy, które towarzyszą ekranowym bohaterom. Wszystkie teksty wykorzystanych w filmie utworów pochodzą z mojego tomiku poezji „Kiedy modlitwa graniczy z bluźnierstwem” wydanego w 1989 roku. Planujemy w okolicy polskiej premiery filmu wydać płytę ze ścieżką dźwiękową. Niestety jeszcze nie mogę podać konkretnej daty.

A szkoda. Przynajmniej trzy filmy - trzy inne filmy - zasługiwały na przychylność składu sędziowskiego.

„Blue Valentine” Dereka Cianfrance zestawia pełne ideałów wyobrażenia o miłości i pierwszym związku z przykrą rzeczywistością. Tym razem nie padnie: "I żyli razem długo.