O czym chcesz poczytać na blogach?

Blue city

pamisia blog

 

2006-04-11 23:02:27 >> weekend z kuzyneczką i dwoma pedałkami

w piątek z rańca przyjechała do mnie kuzyneczka-Juleczka =]
na poczatku zjadłysmy sniadanie, pojeżdziłysmy na motorach i pojechałyśmy z Blue City do Centrum. Opowiadała mi w międzyczasie o swoim przyjacielu pedale, który tez przyjechał z nią do Wawy na spotkanie ze swoim chłopakiem :P
pochodziłyśmy po KDT i postanowiłysmy isc podziemiem do Domów towarowych. w przejsciu spotkałyśmy pedałkow. ( przy okazji z moim sąsiadem, ktory spiekł cegłe i prawie uciekł)
poszlyśmy z pedałkami.Płaszczyk(jak to Maciej pow-żulerski... no coż.. ja tak nie sądze...)
zakiecik i spóniczke- a jaka krótka:P
next obiadek i ---> WuWuA
najpierw do Blue, bo Julia zostawiła telefon... inteligentna, na srodku korytarza w centrum handlowym. pomine że to Blue City, wiec telefon po nocy i kilku rannych godzinach nadal tam lezal:p
no i po Blue miałysmy jechac do pedałków do hotelu. i tu sie zaczynają przygody. Dojechalysmy do centrum i szybko w 24. która jechała do zajezdni praga... wywiozło nas w pizdu:P czekalysmy z miłą Ukrainką na 13 spowrotem:D
gdy juz jechałysmy 13 wesoły pan pijak sie do nas doczepil. a taki wesoły,że do tej pory na jego mysl mordka mi sie cieszy =] "ooooceaaan.

zawsze można marzyć byleby nie mieć marzeń - Onet.pl Blog

Je mieć.- wyglądał na bardziej ożywionego.

 - Hm... A gdzie ty byś wolała? Gdzie byłoby ci najłatwiej?

 - Wszystko jedno.- wzruszyłam ramionami. Mi najłatwiej byłoby zresztą nieurządzanie mu żadnych urodzin;D.

 - Hm... A wiesz, co? Pamiętam jak raz byłem zaproszony do takiego czegoś. Blue City chyba...

 - Da się zrobić.- uśmiechnęłam się lekko.- A chcesz kogoś konkretnego zaprosić czy będziemy we trójkę?- zapytałam za śmiechem. No nieźle. Park rozrywki vs. trzy osoby xD.

 - Tak. Chciałbym zaprosić Marcina, Alka i Polę (imiona przypadkowo wpadnięte do głowy... nie bijcie^.^').-.

penguin-girl.blog

Się weszłam na GG, nio i były 3 osóbki z których z 2 gadam, a jedna z tych dwóch grała!!! :(( Siedziałam i siobie cekałam, i się dowiedziałam że polookać na mecz nie pójdę bo nie wiem gdzie!!! :(( Weszłam na mojego bloga i się okazało że Kęciak skasował swojego!! :(( Nio i pewnie tak jak wczoraj mam cały spi******ny dzień bo Anita jedzie z Aśką do BLUE CITY a ja będę cały dzień w domciu!! :((((((((((

skomentuj (1)

Pod wieczorek :) 2004-06-20 20:42:42

I już mi lepiej!!!
Byłam sobie dziś na dwworku z OLUSIĄ BURSIACZKIEM i PĄCZUSIEM!!! I dostałam 4cmokusie!!! Nie powiem od kogo :P Nio i teraz mam już supeł humorek!!!.

Telewizja wychodzi z domu

  Dodaj do ulubionych:

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

  Tagi: 2009, Blue City, centrum handlowe, telewizja instytucjonalna, telewizja supermarketowa, Warszawa

  .

  kaskagraffik blog


  kaskagraffik 2006-09-04 14:00:32
  skomentuj (2)


  oj długo długo ..... mnie nie było!
  Trochę się działo przez ten okres.
  Pierwsze i najwazniejsze. Nie znoszę Warszawy! Nie wiem dlaczego ale nie znoszę tego miasta. Byłam tam dobre 14 dni i przez te całe 2 tygonie nic ciekawego nie zobaczyłam. Męczyłam się tylko w Blue City.
  Poszłam z Bernadetą, szefami no i jeszcze z kimś tam z Blue City no i muszę powiedzieć klapssssss, zakaz wspętu dla jednego szefa :/ Nie było wesoło. Jeden z BC rozmawiał z tym wspaniałym selekcjonerem i mmmmmmmm mógł wejść heheheheheheheheh impreza mmmmmm pyszna.
  No ale już jestem u siebie w poznańskim :]
  Jak się dzisiaj.