O czym chcesz poczytać na blogach?

Blu ray

- GameBox - Prywatny blog kar95ol - welcome! -

10/10 Totalny must have na mojej półce gier, pozdrawiam i polecam. Kar95ol.

(Nuta z Heavy Rain'a, polecam.)

Tagi: blu ray Heavy Rain kar95ol must have Playstation 3 PS3 quantic dream
20:13, kar95ol , Gry
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 października 2010

Saga Zmierzch - Onet.pl Blog


10 lutego 2012
Saga Zmierzch: Przed Świtem część 1 - DVD i Blu Ray
Już za kilkanaście godzin nastąpi premiera Sagi Zmierzch: Przed Świtem część 1. Film można kupić w przedsprzedaży w sieci sklepów Empik.

  
Kitty222

MJ's Blog

Wytrzymam w pracy. najwyzej się zwolnię wcześniej.
 

 2010-03-16 21:18:49 skomentuj (1)
 Macross

MAcross Frontier... z nudów ściągam i oglądam ripy z blu ray. odcinki po półgiga, ciekawe. Nie znając tej seri wydawało mi się, że ta cała Sheryl będzie do rany przyłóż, a to po 3 odcinkach pyskate babsko, zadufane w sobie... taka gwizdeczka, żeby nie napisac DOda :P Tylko, że akurat Sheryl umie śpiewać :P [chociaż i tka cuzje, ze się zmieni na plus po poznaniu tego Alto]  Fajnie.

Laptop - Dowiedz się wszystkiego o laptopach

Kuzynów notebooków, pojawiają się też urządzenia z procesorami ARM.
Budowa [edytuj]
Laptop

Laptopy są zbudowane przeważnie jako pojedyncze niewielkie zamykane urządzenia, w których znajdują się wszystkie podzespoły wewnętrzne (procesor, pamięć, itd.), wybrane wejścia dla nośników (CD-ROM, DVD-ROM, HD DVD, Blu Ray, dyskietki), urządzenia komunikacji z użytkownikiem (klawiatura, ekran TFT oraz TrackPoint lub touchpad). Ekran notebooka jest wykonany w technologii TFT o rozmiarze (11-21 cali). Najczęściej występują obecnie ekrany o przekątnej 15.4" (WXGA 1280 x 800 pkt), 15 " i 14.1" (XGA 1024 x 768 pkt). Matryce o wyższych rozdzielczościach,.

Culture Nook

Reżyser sprostał wyzwaniu i w doskonały sposób sfilmował historię. Film od początku do końca trzyma widza w niesamowitym napięciu, co sprawia że bardzo ciężko jest oderwać się od ekranu telewizora. Obraz Ray’a wydawać się może surowy, smutny, pozbawiony ciepłych kolorów, ale właśnie sposób w jaki został wykonany, jeszcze bardziej dopełnia szpiegowską opowieść. Nie znajdziesz tutaj żadnych spektakularnych.

  • Dekompresja: Monika Brodka [zdjęcia] (4)
2011 Animacja Blu and Home Blues Dekompresja Ekspozycja Festiwal Film Filmy Foto Fotografia galeria Gdańsk Gry wideo Hip Hop impreza Katowice Kino Komiks Koncert Koncerty Konkurs Kraków Kultura MDK Muzyka Pabianice plakat Poznań projekcje Rap.
  • Zabrania się kopiowania wszelkich materiałów zawartych na blogu bez pisemnej zgody właściciela strony. Wszelkie zastrzeżone znaki towarowe oraz elementy graficzne należą do ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. © Copyright 2010-2012 Culture Nook..

Aaliyah Forever In Our Hearts...Rest In Peace Baby Girl... - Onet.pl Blog

Prawdziwe. Rozmawiałam kiedyś z przyjacielem, który powiedział 'Głupio się czuję, że płaczę, a nigdy nie znałem Aaliyah', odpowiedziałam: 'Znasz ją, bo wszystko, co widziałeś było prawdą o niej.'. Wiem, że ona była bardzo blisko ze swoją rodziną, to przychodzi mi na myśl, gdy wspominam Aaliyah, bo sama jestem blisko z bratem Ray J'em, mamą i tatą. To mam z nią wspólnego - miłość do rodziny, Boga i siebie - dla mnie to jest duchowość. Ludzie próbowali nas skłócić, zrobić z nas konkurentki, gdy się pojawiłam na rynku, a ona naprawdę była jednym z moich ulubionych wykonawców. Miała trochę inne brzmienie - coś jak r'n'b Sade. Jej głos jest taki.
Ze sobą dobry kontakt.


Hype Williams - ceniony reżyser teledysków. Pracował z Aaliyah nad klipem do "Rock The Boat", spotykali się też na imprezach.

Veronicah
1 comment
Styl Aaliyah przez lata

Na początku kariery Aaliyah ubierała się w luźne bluzy i szerokie spodnie. Pare lat później wyznała, że nosiła takie ciuchy, bo chciała, aby.