O czym chcesz poczytać na blogach?

Bloomsbury london

Czytatnik

* Agha – termin używany w stosunku do męskiego przełożonego, “yes, Agha” to coś na kształt angielskiego “yes, sir” – przyp. i tłum L.

** Khadivi, Laleh. The Age of Orphans. Bloomsbury. London: 2010. S. 158-9.

tajelet blog

I slonce, bo mozna sie po prostu nie doczekac. Lepiej byc na plazy w deszczu i chmurach niz wcale;) 


Mialam bardzo mily weekend. Co prawda i wczoraj i dziasiaj w pracy w pubie w ciagu dnia, ale wieczory interesujace i w milym towarzystwie. Wczoraj wybralam sie z Doris do Bloomsbury Lanes. To dosc znane miejsce, bardzo blisko Euston Station, przy Russel Square i Tavistock Place, ktore laczy w sobie wiele funkcji. Mozna tam pograc w kregle, potanczyc, zjesc super przekaski i ogroomne wloskie pizze i napic sie drinka. Bar jest naprawde swietny, maja duzy.:) 
Jedno musze im przyznac, maja super frytki.
skomentuj (0)
2008-07-08 01:46:57 >> kokosowe zdjecia...

...na deszczowa pogode

Camden Lock Market, Camden Town, London


---

Dzisiaj w Londynie wielka ulewa. Padalo z przerwami przez caly dzien. Ja wiekszosc dnia spedzilam w Soasie przy ksiazce Peace Process; American Diplomacy and the Arab-Israeli Conflict since 1967.
skomentuj (0)
2008-07-09 18:23:14 >>.

Harry Potter- samouczek mugola

Ggrześka z serwisu www.hpnews.pl są zakrojone na bardzo szeroką skalę i zyskują coraz większy rozgłos! Mam nadzieję, że zakończą się powodzeniem!
Akcja ma na ca celu sprawić, by ostatnia książka cyklu ukazała się równocześnie na całym świecie.

Do:
Bloomsbury Publishing, Scholastic Books

Joanne Kathleen Rowling
Bloomsbury Publishing Place
38 Soho Square
London W1V 5DF
England

Scholastic Books
555 Broadway
New York, NY 10012

Świecie ofiarujecie wielki prezent. Jedną wspólną
premierę HP!

Pojawi się oczywiście kwestia przecieku. Ale czy trzeba z góry zakładać, że Wasi zagraniczni koledzy z miejsca nie dochowają
tajemnicy i dopuszczę się czynu, które rzuci blade światło na ich uczciwość? Skoro Bloomsbury i Scholastic, obeszło się bez
przecieków, to my wcale nie musimy być gorsi, wszak na całym świecie funkcjonują profesjonalne wydawnictwa.

Czasami trzeba pójść na większe, mniejsze ustępstwa, albowiem nie da się zaciekle bronić swoich racji. Nasz problem nie jest

porady o chłopakach :) - Onet.pl Blog

Do nazewnictwa płyty była księżniczka Yorku Sarah Ferguson, która posiada takie same nazwisko jak gwiazda i podobny pseudonim. Do tej pory z krążka wydane zostały cztery single. Dwa z nich: "London Bridge" i "Glamorous" znalazły się na miejscu #1 amerykańskiej listy przebojów . Drugi singel fergiealcotus znalazł się na miejscu #2, a czwarty "Big girls dont cry" - na.

Filologii francuskiej na uniwersytecie w Exter. Kierunek ten okazał się błędem i pod presją rodziców zaczęła studia języka nowożytnego.

Po zakończeniu nauki na uniwersytecie pracowała w Londynie. Najdłużej zarabiała w Amnesty International(organizacja walcząca przeciw pogwałceniu praw ludzkich na świecie).

W 1991r. przeprowadziła się do Manchesteru. Na pomysł o napisaniu.

Ten poprosił ją aby przysłała resztę.

Na początku agent Christhoper Litlle przez rok szukał wydawcy. Zarzucano książce, że fabuła i budowa zdań są zbyt skomplikowane. Wtedy wydawnictwo Bloomsbury złożyła propozycję wydania książki(polskim wydawcą jest Media Rodzina). Książka została wydana w czerwcu 1997r.

Po wydaniu książki J. K. Rowling otrzymywała wiele nagród w.