O czym chcesz poczytać na blogach?

Bloomberg tv

daveknot pisze o Milwaukee Bucks | Wszystko o Bucks

Na dobrą sprawę to, że liga jest wyrównana (chociażby przykład walki o playoffy na zachodzie w ubiegłym sezonie), ma ogromny wpływ na sytuację finansową NBA. Dlaczego chodzicie na mecze? Czemu oglądacie je w TV? Czemu kochacie ten sport? Bo co by o nim nie mówić, liga NBA jest cholernie wyrównana – fakt, różnica między najlepszym klubem a najgorszy jest wielkości szpary między zębami Schwarzeneggera, ale czołówka – mimo, że.

Które kosztują średnio $65 daje to nam bagatela $4,7 milionów. To jest też 73,000 więcej gardeł do wykarmienia i napojenia na hali, założę się, że spowodowało to też niemały wzrost cen w lożach. Polecam też przeczytanie artykułu Bloomberga, gdzie mowa jest o tym, że po odejściu LeBrona, Cavs stracili biznes wartości ponad 250 milionów dolarów! Zobaczycie tam też to, że po sezonie 17-65, po którym wzięli w drafcie Jamesa, na ich mecze chodziło średnio 11,497.

Młody na giełdzie

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Opublikowano by radiopomostphoenix

http://www.bloomberg.com/news/2011-08-08/fed-s-d-nathan-sheets-resigns-as-bernanke-s-chief-international-adviser.html

Nie wiadomo czy jest to dobry znak, czy zły. Nathan Sheets, główny doradca d.s. ekonomii międzynarodowej zrezygnował po prawie 4.

Prawdziwa, katolicka. 6 godzinne nabożeństwo w skwarze upału, na kolanach… Liczba pielgrzymów po dwakroć przewyższyła oczekiwania ks. Piotra Natanka. Przyjechali nie tylko z całej Polski ale i z Niemiec, Austrii i Francji.

Gloria TV: http://pl.gloria.tv/?media=173241
Christus Vincit TV: http://www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv

Ważne linki dotyczące giełd

Indeksy WIG
Główne indeksy giełdowe
Dow Jones
INO Markets
.

Monitorpolski's Blog

News zamieszczonego 6 marca, wynika, że były szef nowojorskiej Banku Rezerwy Federalnej (najważniejszy oddział) został aresztowany. Podstawą są zarzuty odnośnie jego zarządzania w momencie kryzysu AIG (American Insurance Group). Jak podał Bloomberg, nowojorski FED zakazał AIG informowania opinii publicznej ani rządowi o przekazywaniu pieniędzy przez FED bankom za toskyczne transakcje (w tym dla Goldman Sachs). Informacje te wyciekły z przejętych e-maili pomiędzy prawnikami.( ja ich tez zwe slepcami duchowo-intelektualnymi). Mozesz dac im stosy faktow, ale jezeli rzad tego oficjalnie nie potwierdzil ,a juz zwlaszcza mainstreamowa telewizja, to oni za Chiny Ludowe nie uwierza.
Nie uwierza i basta.
Bo w TVN nic nie powiedzieli ,albo inaczej powiedzieli. I leming to kupuje.
Bezmyslnie ,na pniu. Jak kota w worku.Bo w telewizorni to tylko prawda czasu i prawda ekranu. Telewizornia uczy, oswieca i wychowuje. Dzien w dzien. Klasycznego leminga z.