O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Blondie

Hunger makes me stronger. Pro ana. - Onet.pl Blog

Ona wie jak mnie podejść. I to wcale nie chodzi o to czy zjem te zasrane truskawki, które zresztą tak czy owak mają mało kalorii, tylko o fakt, że potrafię i chcę nie jeść. I się udało... Na jutrzejszy dzień przewidziane jest 150 kcal. to akurat sobie je zjem jutro i starczą mi na cały dzień. Całe szczęście, w ten weekend mama ma szkołę to nikt nie przypilnuje mnie ze zjedzeniem obiadu, bo na kolejne dni przeznaczone jest tyle kalorii, że moim obiadem będzie jabłko. Nie będę jadła mniej, niż jest napisane w ABC, bo to o to chodzi, żeby jeść właśnie tyle. Dobra, bo z tej euforii się za bardzo rozpisałam:)

Acha, i jeśli chodzi o herbatkę pokrzywową to jest ona przy okazji moczopędna. Mam nadzieję, że jest to tożsame z odwadnianiem. Wiem, że to trochę nieuczciwy sposób na zrzucenie wagi, ale wybieram się w środę na zakupy i muszę na nie zasłużyć wagą z piątką z przodu:*

ABC dzień 10 - FAST
- 4 litry wody
- 2 zielone herbatki
- 1 herbatka rumiankowa
- 1 herbatka pokrzywowa
pewnie wypiję jeszcze z jedną herbatkę pokrzywową i może kawusię, bo mam sporo nauki, ale tak czy inaczej daje to nadal 0 kcal
  
blondie (19:53)

Kemuzik

Że sobie ją z powrotem dokupię. Niestety na allegro nie ma żadnej (to było oczywiste, ale sprawdziłem dla pewności), na światowym ebay nie ma żadnej (to już był zły znak), na stronie Ady nie ma dystrybucji, na stronie wydawcy została wyprzedana (bardzo niedobrze!), a jedyna nadzieja to używańce na amazonie w USA, ale tam najtańsza kosztuje 36 dolarów. Wniosek: sprzedałem dobrą, bardzo rzadką i mocno cenną płytę za marne 44zł. Mogę się pocieszać mp3 i tym, że wydawca udostępnia taki fajny playerek, który obok zamieściłem. Życzę miłego słuchania. Dla nieprzekonanych polecam słuchać kawałki do co najmniej końca ;P.

P.S. jednak ten cholerny darmowy wordpress blokuje wstawianie playerów, więc po odsłuch proszę iść tutaj: http://www.kompakt.fm/releases/blondie

Tagi: Ada, Blondie

Kawiarka ZaFraapowana

Wojskowy, którym leciał na Półwysep Koreański, wskutek usterki runął do Pacyfiku. Eastwood uratował się z katastrofy i przepłynął wpław ponad 5 km do brzegu. Na front nigdy nie dotarł, ale po tym wyczynie został wcielony do jednostek specjalnych i w obozie szkoleniowym dla komandosów był instruktorem pływania.”

Tym przemiłym akcentem Fraa kończy omawianie zagadnień okołokolekcjonerskich i przechodzi do samego filmu.

I znów głupia sprawa, bo kawiarka musi po raz kolejny powstrzymywać się od piania z zachwytu.
Film Dobry, Zły i Brzydki jest po prostu fenomenalny. Blondie (Clint Eastwood), tytułowy Dobry, oczywiście wcale taki dobry nie jest, po prostu jest nieco lepszy od całej reszty. Co nie przeszkadza mu oszukiwać i zabijać. Przecież to właśnie on zostawia na pustyni wspólnika i pozwala na śmierć Shorty'ego. Ale jednocześnie to on, jako jedyny, jest skłonny okazać odrobinę współczucia umierającemu żołnierzowi.
Wspomnianym wspólnikiem jest Tuco (Eli Wallach), czyli Brzydki. Tu Fraa musi przyznać, że tak naprawdę Tuco, przy całym swoim życiowym pechu, wykazał się największą wytrwałością i siłą woli w filmie. Blondie często po prostu miał.

W Twoim sercu znalazłam swoje miejsce... - Onet.pl Blog

Go wciąż na nowo. Wiem, mówiłeś mi o tym kiedyś.
Nie chcę żałować, bo i tak nic tego nie zmieni. A była to Miłość, więc nie mogła wynikać ze zła. Ale nigdy do końca sobie tego nie wybaczę, bo nie umiem tego odpowiednio usprawiedliwić i było to coś, co mieliśmy szansę wykorzystać tylko raz, a zrobiliśmy to w nieodpowiednim momencie i to już nigdy nie wróci.
I nic tego nigdy nie naprawi. Żadna strona, w którą pójdziemy, nie da Nam zupełnego ukojenia. Mam wrażenie, że ten ból i "niewygoda" pozostaną.
A może jednak upragniony ślub wszystko odmieni i da Nam szansę?  Musimy w to wierzyć.
Blondie (17:21)
Dziękuję.

22 lutego 2010
Nadchodzi ocieplenie.
W tym roku zima dała się nieźle we znaki. A ja się zastanawiałam czy w ogóle spadnie śnieg? Już chyba naprawdę wszystkiego można się spodziewać z tą.

High School Musical - bloog.pl

W filmie przygodowym "Thunderbirds" latem 2004r. Jednak najbardziej znana na swiecie jest z niedawnej produkcji (2006) Disney Channel Original Movie - "High School Musical", gdzie zagrala postac pierwszoplanowa - Gabriellę Montez i bedzie ja kontynuowac w "High School Musical 2"(2007).

 

 

   ASHLEY TISDALE    Dowiedz sie wszystkiego o Ashley Tisdale!

     Pelne imie: Ashley Michelle Tisdale.
Ksywa: Blondie, Maddie, Ash.
Urodzony: 2 lipiec 1985r.
Miejsce urodzenia: West Deal, New Jersey, USA.
Miejsce zamieszkania: Los Angeles, California.
Wzrost: 5' 3" (160 cm).
Rodzice: Lisa i Mike Tisdale.
Rodzenstwo: Starsza siostra Jennifer, ktora takze jest aktorka.
Zwierzeta: Pudel Maltipoo (Blondie).
Ulubione jedzenie: Sushi! Kocha sushi i pizze.
Ulubiona ksiazka: "The Great Gatsby".
Ulubiony przedmiot szkolny: Angielski i Creative Writing.
Ulubione zwierze: Pies.

Ashley Michelle Tisdale - urodzona 2 lipca 1985r. w Deal w stanie New Jersey. Od lat.

Blondie maria

adunia_13

0 następny... 2007-11-07 Jak mowia Wlosi na Benedykta XVI? Papa Ratzi Maria jest bardzo pobożna. Wychodzi za mąż i ma 17 dzieci. Jej mąż umiera. Dwa tygodnie później ponownie wychodzi za mąż i ma 22 dzieci z drugim mężem. On umiera. Niedługo potem ona także umiera. Na pogrzebie ksiądz patrzy w niebo i mówi: -. Witajcie ludu Boży 2007-11-05 Hej jestem Ada!!! Na tym blogu będę pisać o teściowych, blondynkach(sorry blondie) i... to po prostu będą dowcipy!!!  Na początek może dwa najśmieszniejsze:


Młody wielbłąd pyta ojca - wielbłąda:
- Tato, dlaczego mamy takie brzydkie kopytka, a koniki mają takie ładne?
- Widzisz, my chodzimy.

World see for pink glasess

Blog CZajki
Blog Równej
Blog Roksany i Ani
Blog Wiśni~~pozdro for you~~
Blog Ali<xerówki>
Blog ~~~~~~
Blog Moniczki
Blog Oli i Martynki

Sarah Connor- Just One Last Dance - http://youtube.com/watch?v=2qGPPkynVp0&mode=related&search=
Blondie - Maria - http://youtube.com/watch?v=UCLj9eD7U30