O czym chcesz poczytać na blogach?

Blog 27

Siemka! Witamy na stronie ''Hot Girls'' - bloog.pl

31  

Galerie

  • Us5 lubicie my też ale wolimy Tokio Hotel
  • Blog 27 czyli dziewczyny które zbłażniły Polskę
  • Tom czyli gitarzysta zespołu i brat bliźniak Billa
  • A oto foty tylko Billa
  • Tokio Hotel i ich słodkie zdjęcia zapraszamy :p

Archiwum

  • luty 2006
  • marzec 2006
  • kwiecień 2006

O moim bloogu

Jest to strona na, której możecie zobaczyć nowe foty chłopaków z Tokio Hotel i naszego zespołu jak i inne ciekawostki zapraszamy!!!:p

nigggggggggorblogggg

 

 

  Nowe życie wyszło z pupki skrycie 2008-05-15 23:21:11


kurwa dawno mnie nic nie tchnęło na napisanie nowej notki, ale włączyłem vive i jak zwykle nie trzeba było długo czekać na inspiracje. Tym razem okazała się nią TOLA z Blog 27 . Naprawde ta mała zdźira w różowych rajtach zdjętych z lumpa w śmietniku wyprowadziła mnie z równowagi "YOU MAKE ME  EL-O-EL"  , zdzierżyło się już kariere krzysztofa krawczyka który zapomniał już że nie jest elvisem peerelu tylko ma gruby owłosiony ryj i wygląda jakby sie nawpierdalał w życiu za dużo.

adela.mylog.pl

tagi:
Komentarze (5), Dodaj

Wróciłam!

czwartek, 24.sierpnia.2006, 09:07
Już jestem. Ludzie, dzięki za komentarze!! Naprawdę mnie to cieszy. Tylko te obraźliwe komenty na temat taki, że lubię Blog 27. A co was to interesuje do cholery jasnej, co?
Ale do rzeczy.
Nad morzem oczywiście spotkałam Pawła, mam jego gg (no bo jak nie można mieć jego gg, jak ma działkę obok mnie?:D) . Niestety, albo stety zmutował mu się głos i ja nie umiem sobie go przypomnieć (tego głosu oczywiście.) ...
Idiotka ze mnie, naprawdę..

bachora epitafium - mBlog

Ale żenada
2006-12-17 |http://bachor.blox.pl/resource/bachek.JPG> 16:31:00
autor: feweks | skomentuj (3)

 http://youtube.com/watch?v=cM3oF-d4bTg

WIecie co BLog 27 ,MTV i Kononowicz to wytwór jednego szatana Tak samo jak brawo. NIE wiem czy to dobrze czy to źle ale ja to wszystko pierdole NIe widze sensu w oglądaniu telewizji poza sportem,prognozą pogody,discovery i wiadomościami... I powiedzcie mi coś dobrego jeszcze o naszym liceum. Banda kretynów ,wychowanych na w/w produktach.

dam-rade-kg blog

dam-rade-kgblog - archiwum: styczeń 2005

STRONA GŁÓWNA


BLOG

27.01.2005
Dawno mnie tu nie bylo. Ale chyba najwzyszy czas zebym wrocila. Nie mialam komu sie wyzalic. Az dziwne ze potrzebowalam tak bardzo tego ze tu jestem. A wiec jest zle. Nie wiem co sie dzieje ze mna. Coraz bardziej zaczynam siebie nienawidzic. I nie chodzi juz.