O czym chcesz poczytać na blogach?

Bloczki betonowe

Budowa domu - ,,Bergamotki G2N"

Izolacji funadamentowej bo myśle że wszystkich to ciekawi, w jaki właściwy sposób zaizolować funadament aby w przyszłości nie walczyć z wilgocią a co za tym idzie grzybem!!!!!

1. Po wylaniu ław przerwa w budowie na około 10 dni, następnie przystępujemy do murowania bloczków betonowych, ceny różne nawet do 3.6 zl za sztukę w moim przypadku udało mi się kupić bez faktury za jedyne 2.3 za sztukę:). Etap murowania bloczkami jest bardzo ważny , nie może byc żadnych szczelin między bloczkami w czasie murowania będzie nam łatwiej wysmarowac cały mur.

Krótka historia pop-grupy Myslovitz

Wyżyna. Drogi bez samochodów. Rzadko samotny pusty dom na skrzyżowaniu dróg.  Zły czarny las ,  srebrne tafle małych jezior.

Jak zaprogramowany budzę się całkiem na trzeźwo za dziesięć szósta. Szykuję się do pobudki. Apel około 6.20 , śniadanie , a o równej ósmej rusza betoniara , czyli głośnik więziennego radiowęzła zawieszony nad wyjściem. Odpalamy szkiełko - telewizję albo DVD. Między 10 a 12 spacer. A to różnie , czasami na wielkiej przestrzeni z dwoma - trzema boiskami i bieżnią , a bywa że w betonowym kwadracie 8 na 8 metrów, otoczonym 3-.

To co jest mi potrzebne . Wszystko inne jest zamglone , zatarte , w półmroku.  Może coś by mnie rozbudziło , ale nie szukam tego . Może  ”Na luzie” grupy 2plus1 , może ”Lola” Kinksów  , talerz ostro przyprawionej sałatki śledziowej z Bad Schandau , albo może  bloczki boczku owinięte płatami śledziowymi i mocno spieczone.  Parę kawałków Alphaville .

21

Herb Mysłowic   przedstawia głowę czarnowłosego mężczyzny. Dziwna to głowa ,  bo bez szyi. Oczy Głowy są zamknięte.  To Święty Jan Chrzciciel ,  syn Elżbiety ,.

mój pierwszy blog


wiesz, każdy kęs ma sens i ten smak,
a ta profesja jest jak gęsta miejska jezdnia,
dla nas rym jest jak obsesja - kwestia bez zmian.
To presja miejsca, gdzie smak szczęścia przestał istnieć dawno,
a sukces jak bagno, wkrótce wciąga na dno.
Byleby dalej od betonowego boiska tak podpowiada rozsądek,
jesteśmy świadomi tego kolego, że to dopiero początek,
a ta muzyka to nie jeden jedyny wątek.
08:00, iwuchna
.
On ma notes, rozmowy z nim to bardzo fajna sprawa.
Zawsze Cię wysłucha, jak małe dziecko przez ulice przeprowadzi.
Jak znaku nie zauważysz, to na bloczku ci go pokaże.

madomator urządza pierwsze mieszkanie :)

Firma LitraconTM opracowała recepturę absolutnej nowości - przezroczystego betonu. Oczywiście nie jest on zupełnie przezroczysty, ale dzięki połączeniu betonu z takimi elementami jak włókna światłowodowe (4% całości stanowią włókna), powstają betonowe bloczki przepuszczające światło. Ściana wykonana z takich bloczków jest półprzezroczysta 
i bez problemu można obserwować cienie poruszających się po domu postaci. I to jest najprawdopodobniej najbardziej interesujące w tym pomyśle. Bloczki mogą mieć.