O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Blizzard

WSK Stajnie Czardasza - Onet.pl Blog

Poszła w ślady matki, ma wielki talent do skoków. Jej odwaga i spokój czynią ją idelaną do crossu- i w tym właśnie kierunku została wyszkolona. Do skoków również się nadaje, a jakże. Mimo jej młodego wieku (3 lata!) już wspaniale radzi sobie nawet z bardzo wysokimi przeszkodami. Jej płynność ruchów, miękki pysk i przeogromna chęć współpracy z człowiekiem uczyniłyby z niej idealnego dresażowca, nie kwapię się jednak, by szkoliś ją w tę stronę.

Historia:
Pearl in Gold, córka gwiazdkowej klaczy skokowej i ogiera ujeżdżeniowego, urodziła się bez komplikacji tutaj, w Stajniach Czardasza. Została wyszkolona do skoków i crossu.

 

DODATKOWE:

Cennik:

Krycie klaczy - 300 H.

Dzierżawa - Klacz nie do dzierżawy

Kupno - Klacz nie na sprzedaż.

 

Formalności:

Hodowca: Blizzard, Skroocik

Onagrus


skomentuj (0)


recenzja

o! coś nowego! ale tylko dla ludzi których interesują takie rzeczy ^^ jeżeli nie jestes zainteresowany w krótkiej, subiektywnej i oględnej recenzji gry Starcraft 2 zapraszam niżej do postu "inaczej" :) za oględność pardon, ale nie chciało mi się pisać więcej ;)

 

Starcraft. jeżeli nic ci ten tytuł nie mówi, jesteś w tyle z rozrywką multimedialną o jakieś... 12 lat. tyle bowiem czasu upłynęło od premiery tej kultowej gry. po 12 latach fani doczekali się wreszcie sequela. sam fanem nie jestem i poruszę tylko kilka kwestii związanych z tą produkcją. producentem tej gry jest oczywiście Blizzard. czego jak czego ale jakości wypuszczanych tytułów odmówić Blizzardowi niesposób. tak też stało się ze Starcraft 2: Wings of Liberity (jakiż amerykański tytuł, ah, ah) dobra, krótka piłka:

główne minusy:

CENA! 170-200zł za pudelko wktórym znajde jedynie kampanię jednej z trzech ras?! walenie w dupsko fanów serii, a może raczej walenie w kieszeń :)

Kampania. jako się rzekło wyżej, tylko jedna jak narazie. w planach jeszcze 2, przy czym pierwsza z nich ukarze się za 2 lata, zaś o drugiej nic nie wiadomo jeszcze. Blizzard zawsze bardzo dopracowuje swoje produkty, ale to jest przesada. (tymbardziej że za każdą kampanię.

m4nt1s blog


Greetings Maciej,Thank you for your application for the position of English Game Master for the World
of Warcraft project. We are interviewing candidates at the moment, and would like to
arrange a phone interview with you to discuss the position. Please note that this
position is based at our offices in Velizy, close to Paris and would require you to
relocate, should you be successful in your application. Would you be available for
an interview tomorrow on Wednesday February 16th at 14:00 (Paris time, GMT +1)?Yours sincerely,Kim Jensen
English Senior Game Master
BLIZZARD Entertainment Europe

---------------------------------
update: co jest nie tak z komputerami w blizzardzie? ;)
m4nt1s 2005-03-15 19:12:02
skomentuj (0)kurwazesztymać

Chca mnie. This is the tribute to sh guy :}. Jechac, czy nie jechac? Czasami zaluje ze wiem co chce w zyciu robic. Ze widze w tym swoja okazje. Gdybym nie mial celow w zyciu, skonczylbym spokojnie studia i zastanawial sie co dalej. A ja wiem, ze taka okazja, na prace w jednej z najwiekszych firm zajmujacymi sie moim podworkiem - grami komputerowymi, moze sie wiecej nie nadarzyc. Wiem ze zalowalbym tej okazji, jezeli bym ja stracil. Jak.

SCHABOSZCZAK

Że ich rozwiązania ciągle są w modzie. OCENA: 5/5

Najsłabsze oceny jak dotąd wystawił GamingXP (,,tylko” 94%) oraz MEGamers (9.4/10). Oba portale piszą, że warto było tyle czekać, że te kilka lat produkcji odpłaciło się z nawiązką. Jak będzie później? To dopiero 4 recenzje ale tak szczerze, to wątpię aby coś się mocno zmieniło. :)

UPTADE: Co pisze niemieckie Cynamite?

Starcraft 2 is the best RTS in years. It doesn’t reinvent the genre, but pushes it to new heights due to the dense atmosphere, great balancing and diverse missions. Only one question remains: How long will we have to wait this time, Blizzard?

StarCraft 2 tot najlepszy RTS od lat. Nie zmienia gatunku ale wznosi go na nowy poziom. Takie jest uzasadnienie oceny 9,5/10.

Gamereactor Denmark:

An amazingly well-crafted strategy experience. Not a lot of chances were taken, but Blizzard knows what works, and it shows. Addiction in a package and sublime strategy.

Ocena? 10/10. I znowu czytamy, że zmian nie ma wiele ale to co jest, sprawdza się świetnie. Blizz wie co i jak robić.

Na koniec krótko i treściwie od Vandal Online:

An impressive masterpiece of technology, refined.

Wesolemiasteczko's Blog

Miasteczko Śląsk

Jest to największe wesołe miasteczko w Polsce. Mieści się na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku położonego w Chorzowie przy granicy z Katowicami. Ma powierzchnię około 26 ha. W 2008 roku Śląskie Wesołe Miasteczko odwiedziło około 253 tys. gości.

Atrakcje

Na chwilę obecną w Śląskim Wesołym Miasteczku znajduje się 58 atrakcji. Jest to obecnie nie tylko największe, ale również najbardziej atrakcyjne wesołe miasteczko w Polsce. Znajdują się w nim atrakcje dla dorosłych i dzieci. W ofercie znajdują się 3 większe kolejki górskie: Cyklon, Blizzard i Tornado. Ostatnia posiada dwie inwersje. Sporą popularnością cieszą się również atrakcje wodne, wśród nich Ześlizg do wody i River Splash. W dodatku co rok pojawiają się kolejne atrakcje, które wzbogacają ofertę lunaparku. W roku 2008 zbudowana została wieża o wysokości ok. 50 m wyposażona w taras widokowy, karuzelę oraz urządzenie do swobodnego spadku. Wieża ta jest jedyną konstrukcją tego typu w Polsce i jedną z kilkunastu w Europie (najwyższa: Scream w Heide Park, Niemcy – 103 m).

Kolejki górskie
Nazwa     Opłata (pkt)     Otwarte     Opis
Blizzard     8     2008     Najnowsza rodzinna kolejka górska w parku..

Gra muzyka | Blog poświęcony muzyce z gier komputerowych

Walutę daje ok. 290 złotych! Oczywiście doskonałą zachętą do kupna edycji kolekcjonerskiej mogą być pozostałe dodatki. Oprócz wspomnianego krążka, w pudełku znajdziemy również stusiedemdziesięciosześciostronicową książkę z grafikami koncepcyjnymi, płytę DVD z materiałami filmowymi, zerowy numer nowej serii komiksów poświęconych grze, stylizowany na nieśmiertelnik Jima Raynora pendrive z pierwszą odsłoną cyklu i jej oficjalnym rozszerzeniem oraz inne, mniejsze bonusy, np. pet Thor do wykorzystania w World of WarCraft. Wciąż nie wiadomo kiedy StarCraft II: Wings of Liberty ujrzy światło dzienne, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że stanie się to w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Wybranych utworów ze ścieżki dźwiękowej można posłuchać już teraz, o ile jest się szczęściarzem posiadającym dostęp do wersji beta gry.

Blizzard dota

aretse

11 gru

W środę wyszedł patch 3.3 i od tamtej pory zdarza mi się tracić kontakt ze światem zewnętrznym, jeśli siedzę przy kompie ;) Ale przed Lich Kingiem uciekłam (nawet parę razy), z drobną pomocą Sylvanas oczywiście. Generalnie Blizzard odwalił kawał niezłej roboty tym razem, trzeba im przyznać. Moja fascynacja jest całkowicie usprawiedliwiona ;)
Niemniej nie uszło mojej uwadze, że Pan-35-W-Bicepsie w końcu rozwiązał swoje problemy i przestał nas nawiedzać (chociaż groził, że nas odwiedzi jeszcze w tym tygodniu…), ale przedtem zafundował nam naprawdę zwariowaną noc (jakkolwiek to brzmi…).
Przykłady poniżej:
1. Zadzwonił do kolesia, który stał pod drzwiami naszej klatki schodowej (mieszkamy.

Blog Karrmela | Gry Valve i nie tylko

Z tego co wiem nic nie wskórali. Pomogły temu protesty internautów, między innymi kilkoro ludzi adoptowanych w dzieciństwie przyznało, że nie czują się tym tekstem urażeni.

-Gabe Newell ogłosił, że chce zastrzec dla Valve prawa do marki Dota, na co Blizzard reaguje oburzeniem, twierdząc, że marka należy do Blizzarda, gdyż oryginalna modyfikacja powstała do ich Warcrafta 3. Jednak przy Docie 2 pracuje twórca oryginalnej modyfikacji, więc to on ma do niej prawa, co może pomóc Valve. Zobaczymy.

Gdynia Aktywna

Języka migowego. Nauka języka migowego Wzbudzała wiele emocji oraz wielkie zainteresowanie wśród młodzieży biorącej udział w projekcie. Przeprowadzone warsztaty spowodowały kilka ciekawych dyskusji, a po ich zakończeniu uczestnicy mogą wykorzystać dotychczas nabyta wiedzę... - w jaki sposób? O tym przekonacie się sami, próbując nauki tego fascynującego języka!

Pozostając dalej przy nauce, a tak dokładniej przy szkole to z nią związany jest kolejny.

W tym roku zrealizowanego przez SU VI LO i z pomocą CWMu ;] Celem było zebranie funduszy na wyjazd wakacyjny dzieci z Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego w Gdyni Chylonii.

W Dzień Dziecka występowały zespoły licealne tj.: Blackout, Butterfly Blizzard, The Pin Dolls, Blue Jay Way, Avokado, World Denied. 2 Odeszliśmy lekko od konwencji i występowały zespoły absolwentów liceów tj.: Upitov, Zdrowia Szczęścia Pomarańczy, Pivot Joint, State Urge.

Koncerty odbyły się w godzinach.

simon118.blog

Doleczania się i wożenia po znajomych i ze znajomymi,nawet Kliś mnie odwiedził! A z nim i sąsiadke,ładny pokaz stosunków sąsiedzkich daliśmy :lol:. O sąsiadce będzie jeszcze,wróćmy do ferii. Wyjazd do Vratnej. Nie wiedziałem z kim,mogłem się jedynie domyślać i powiem,że (z drobną pomocą-PDK:)) trafiłem bezbłędnie-ekipa nie za duża,ale liczy się jakość nie ilość ;]. Więc było zajebiście...a tyle śniegu we Vratnej to jeszcze nie widziałem,nie mam ani jednej rysy na moich Blizzardach!! Oczywiście moje wielkie umiejętności eliminują praktycznie do zera możliwość porysowania ślizgów,ale czasem te stoki...ech,sami wiecie jak to bywa z przygotowaniem tras ;). W sumie to na wyjeździe jedna rzecz mi nie pasowała-zabrakło Asi na obozie...a obóz bez Niej to nie jest do końca udany obóz,ale może uda się nadrobić. Co tam może,uda się i koniec ;]. A ekipa która była...ha,znałem prawie wszystkich. Alan-były sąsiad (5 pięter nade mną w 6c :)),Olek-Horni Bećva 3 lata.