O czym chcesz poczytać na blogach?

Błękitna linia

...Świat Belmondo...

Promotor młodych rajdowych talentów, a przede wszystkim Człowiek, o którym warto zachować pamięć.

Wyruszył w wieczny, niekończący się odcinek specjany...

2004-02-14 00:41:00 skomentuj (3)


My first job
Błękitna linia TP SA 9393

2004-02-18 14:03:27 skomentuj (0)


Błękitnia linia... nie całkiem szlachetna linia
Dziś minie tydzień jak mogę mówić o sobie człowiek pracujący. Nie to żebym od razu był na jakimś kierowniczym czy dyrektorskim stanowisku ale pracuję... i mimo tego, że czasem człowiek ma dosyć wysłuchiwania ludzi, to to co robie sprawia mi generalnie dużo przyjemności.

Błękitna Linia to w zamyśle miało być takie cudo , dzięki któremu zbędne stałyby się wszystkie punkty obsługi klienta TP SA, abonenci mogliby załatwić wszystko przez telefon itp itd. W rzeczywistości wszystkie te zmiany wprowadziły sporo chaosu i nie zawsze wszystko działa tak jak.

angelcanonnnn blog

Bedzie sluchal pijaków i zgłosnił sobie lekki densik na maks. A jednak to był zajebisty wieczór:):):):) A dzis?? Retardacja :) Spowwolnienie akcji. Poruszam sie jak w zelu :) Poza lezeniem i przenoszenem sie z miejsca na miejsce uczeetniczyłem dziś w dłuższej konferencji telefonicnej :) Błękitna linia i błekitnaa krew mojej rozmówczyni :) , a dalej dzieen to telewiorek i ekranik szklany. Mam ochote usiąść sobie na jakiejs wysokiej górce w słońcu na sniegu puszystym na wysokości 2500m npm i dać myślom polatać i poszybować w przzestrzeni bo zaczynam sie wewnetrznie norkowac :).

WSZELKIE PODOBIEŃSTWO DO OSÓB I WYDARZEŃ JEST CAŁKOWICIE PRZYPADKOWE

Strona główna ***Autostopowicz***
Linia. Linia. Linia. Linialinialinia. Wszystkie linie połączyły się w jedną, długą i przeraźliwie białą. Linię. Białą jak ściany. Białą jak fartuch. Lekarza. Bielutką jak czysty śnieg. Śliczną po prostu. W oddali zamajaczyła sylwetka w jaskrawożółtej kurtce, machająca.
Kiedy znalazła garnitur męża tam, gdzie zwykle odkładał pidżamę.


Wyśmiali. Wyrzucili. Wyzwali. Wyszedłem.
Wracał do domu. W czarnym płaszczu i krótkich, czarnych włosach byłby nawet podobny do Neo z filmu, o którym wciąż opowiada Anna. Byłby, gdyby nie błękitna pidżama w kratę pod spodem. Dziwne rzeczy zaczęły się potem.
Dom numer dwa. I rottweiler, wesoły i tym razem nie szczekający – w pysku trzymał ludzkie ramię. Bez reszty ciała. Zamrugał i ręka zmieniła się w zwyczajną gumową zabawkę.
Dom. Kuchnia..

Niafek=) - bloog.pl

biała - pigmentacji skóry i znaczeń na głowie nie uważa się za wadę. Kolorowa - powinien dominować kolor w umaszczeniu, najbardziej pożądana jest maść pręgowana. Maść czarna pręgowana, czerwona, płowa i tricolor dopuszczalna. Znaczenia na białej maści niepożądane. Maść błękitna i wątrobiana wysoce niepożądana.
Głowa długa, mocna, dobrze umięśniona, ale nie ciężka. Oglądana z przodu ma kształt jajowaty, skóra między uszami jest pozbawiona fałd. Profil kształtuje linia łukowata biegnąca od potylicy, wzdłuż grzbietu nosa do jego końca. Brak przełomu czołowo-nosowego (stopu). Mózgoczaszka płaska między uszami. Pysk mocny, wargi przylegające, zgryz nożycowy. nos czarny.

Oczy trójkątne,.

..:: Psy ::.. - Onet.pl Blog

Jak i tylne łapy nie są porośnięte długą sierścią.

Maść
Wszystkie odcienie niebieskie z płowym podpalaniem są uznawane.Bardziej ceni się intensywne odcienie i wyraźnie odgraniczonepodpalania. Srebrna ibiała maść są niedopuszczalne. Błękitna sierść na ogonie powinna byćbardzo ciemna.Pożądane jest, by czuprynka była błękitno-srebrna lub płowa. Kolorbłękitny i podpalanie są następująco rozmieszczone: podpalanie wokółnasadyuszu, na kufie i bokach policzków, błękit od nasady głowy po koniuszekogona..
Uszy małe, w kształcie litery "V". Małżowina winna być cienka. Sąosadzone na szczycie czaszki, wyprostowane, nie obrośnięte długąsierścią.

Tułów
Umiarkowanie długi w porównaniu z wysokością psa mierzoną w kłębie.Górna linia w postawie i akcji zawsze prosta. Poważną wadą jestwysklepienie, bądź zapadnięcie. Lędźwie silne. Klatka piersiowaumiarkowanej szerokości i głębokości. Żebra dobrze wysklepione,sięgające ku mocnym lędźwiom.

Kończyny przednie
O.

Moje zdobienia. - Onet.pl Blog

Brokat.

4.Złoty brokat.

  

1.Fioletowe pieguski.

2.Różowe pieguski.

3.Czerwone pieguski.

  

4.Granatowe pieguski.

2.Błękitne pieguski.

3.Srebrne pieguski.

  

1.Mieniące się hologramy.

2.Są to różowe hologramy ale wyszły bardziej pomarańczowe. ;)

2.Ciemno różowa folia.

3.Mieniąca się folia.

  

1.Zielona folia.

2.Jaskrawo żółta folia.

3.Ciemno zółta folia.

  

1.Błękitna folia.

2.Niebieska folia.

3.Fioletowa foila.

  

1.Srebrna folia.

2.Złota foila.

  

1.Srebrne konfetti.


25 marca 2008
rozmazane

  

Wykonanie:

Malujemy paznokcieć lakierem cielistym

robimy 3 linie na ukow (u mnie turkus biel róż)

rozmazujemy linie igłą.