O czym chcesz poczytać na blogach?

Blanchard

Fotografia z przeszłości..- dodatki - Onet.pl Blog

Ich ślub odbył się niedługo po ślubie Belli i Edwarda. Historia ich związku dowodzi, że czasem warto się upić.
 Bella i Edward Cullen.
Obydwoje mają po 25 lat. Edward jest najlepszym przyjacielem Alison. Poznali się dawno, dawno temu, a potem studiowali razem fotografię. Bella ukończyła Międzynarodową Szkołę Smaków i Zapachów w Grasse i zajmuje się tworzeniem perfum. Nie przepada za Alison, jest o nią zazdrosna. Edward jest bratem Emmetta.

 Cecile i Fernando Blanchard.
Rodzice Emmy i Alison. Wyjechali do Australii, kiedy dowiedzieli się, że Alison jest w ciąży. Od tamtej pory nie utrzymują kontaktów z córkami. Co miesiąc wysyłają jedynie przelew na konto córki. Aktualnie mieszkają w wielkiej willi, w Sydney. Nigdy nie widzieli Nicole.
  Seth Clearwater.
Chłopak Emmy. Kuzyn Emmetta i Edwarda. Brat Lei.
 

FrizBi"

Były lekkie jak balsa, ale nie można było ich spalić. W swojej książce "Katastrofa w Coronie" Friedman podaje opis wydarzeń przekazany przez Marcela. "Kiedy zjawiliśmy się na miejscu katastrofy, zdziwił nas ogrom zniszczeń. To nie było coś, co uderzyło w ziemię lub na niej eksplodowało. To coś musiało eksplodować nad ziemią przemieszczając się z wielką prędkością.

Dla mnie znawcy przedmiotu to nie był balon ani nawet pocisk." Dwaj mężczyźni napełnili swój pojazd taką ilością szczątków, jaką mógł unieść, pozostawiając mnóstwo fragmentów za sobą. W drodze Marcel zatrzymał się w swoim domu by pokazać rodzinie to co odkrył. Następnego ranka pułkownik Blanchard nakazał zabezpieczyć obszar w pobliżu Corony. Ogromna grupa żołnierzy i policji wojskowej została wysłana by przeszukać ranczo. Oczyszczanie rancza Fostera i otaczającej je okolicy zajęło cały tydzień. W tym czasie zakazano Marcelowi rozmawiać z kimkolwiek. Poszukiwania szczątków były bardzo intensywne i po dwóch dniach znaleziono główną część spodka. A około 1,6 km od statku, martwe ciała nieznanych istot. W 1990 r. Friedman spotkał się z fotografem z Wojskowych Sił Powietrznych utrzymującego, że widział ciała na polu niedaleko Roswell. Anonimowy fotograf twierdzi, że jak zjawił się w Roswell, został zabrany do namiotu, gdzie znajdowały się cztery ciała, dodał,.

Na świecie istnieje dobro i zło, ale to ty decydujesz, po której stoisz stronie. - Onet.pl Blog


Leslie Torres (19:49)
1 | Skomentuj

Uczennice
Anastasia Asesina
April Weatherly
 Chloe Borgia
Etain (Lisa Blanchard)
Kassidy Darkness
Mary Delarosa
Noemi Stings

"There is a very easy way to return from a casino with a small fortune: go there with a large one." - Onet.pl Blog

MENU
 Regulamin
 Rekrutacja
 Administracja
 O co chodzi?
 Zawody
 Wolne postacie
 Zajęte wizerunki
 SPAM i sojusze
 Shoutbox
Wątki grupowe
 LISTA OBECNOŚCI!
MĘŻCZYŹNI
Mattieu Gossen
Joshua Wray
Charles Charlton
Nathan McGrath
Nikita Bulyagkow
Logan Phillippe
Anthony Murray
Ephraim Bell
Jonathan Anderson
Raphael Binoch
Andrew Scheckler
Basile Blanchard
Aubrey Valentine
Robert Kennedy
Søren Brahe