O czym chcesz poczytać na blogach?

Blake lively

blake-life.blog.onet.pl

**

 

Rano wstałam wcześniej.Dzisiaj byłam na tyle wyspana żeby nie zasnąć obok Jeesiego.W końcu wybrałam coś z szafy i znalazłam jeszcze coś u mamy.Umówiliśmy się na 14 obok alejki do lasu.Dokładnie za 15 druga wyszłam z domu żeby się nie spóźnić.Jesee już czekał z różą w ręce.

-Cześć Blake.

-Cześć.

Zmierzającą w moją stronę.Była to jakaś dziewczyna.Postanowiłam do niej podejść i spytać jak dojśc do szkoły.

-Cześć.Chyba zabłądziłam i nie wiem jak dojśc do szkoły.Mogłabyś mi wytłumaczyć jak do niej dojść ?

-Jasne.Też tam własnie idę.A tak wogóle to jestem Pauline Evans.

-Blake Lively.

-Jesteś tu nowa.?

Modne i Stylowe-Gwiazdy,Znani projektanci,Ubrania

Zaczne może od I jest klasyczny jeansy, T-shirt, kamizelka,ładne botki , duża torba i naszyjnik.Odźelnie brzmi to dziwnie ale razem wygląda to naprawde dobrze.Na zakupy w sam raz;)
II stylizacja to już schodki.na dużą gale Blake ubrała śliczną fioletową sukienkę na jedno ramie ,klasyczne czarne szpilki i pasek.ja bym wybrała czarny ona brązowy.Na palcu ma pierśconek dos spory ale tu to nie przeszkadza.Dobrze że nie ubrała naszyjnika.
Blake Lively zna się na rzeczy:))

uuu.I stylizacja to niebieska bomba!!!Dobra nie będe tego komętowa bo naprawde lubię te aktorkę.Każdy ma dobre i złe dni;)II stylizacja w pełni mi się podoba ma śliczne buty i wg.Tylko brakuje mi.

| SOURCE-TAYLOR || Your number one fansite about Taylor Momsen | - Onet.pl Blog

Taylor na planie

Taylor na planie "Gossip Girl" wraz z kolegami Chace'em Crawford, Jessicą Szohr i Ed'em Westwick i Blake Lively w dniu 17 marca w Nowym Jorku

   

 

 

 

kulunia (10:15)

Blog o wszystkim i o niczym

Staje się narzędziem w planach pewnej agentki Interpolu (Jolie). Zamierza ona wykorzystać nieprzeczuwającego nic mężczyznę do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans.

Blake Lively (znana z roli Sereny van der Woodsen w serialu "Plotkara") wystąpiła w sesji dla magazynu Interview.Tak prezentuje się okładka:

Sesja jest nieco mroczna,a Blake wygląda na chłodną,opanowaną,seksowną i.