O czym chcesz poczytać na blogach?

Black sabbath

METALHEAD - Metal, Hard Rock, Rock & Blues News~! - bloog.pl

RYAN
(źródło: antyportal.net)

PS
Zachęcam też do odwiedzenia oficjalnej strony zespołu, oraz ich profilu MySpace.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3685833,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Recenzja książki 'SABBATH BLOODY SABBATH'~!

sobota, 06.
Joel McIver
SABBATH BLOODY SABBATH


Przez bardzo długi czas jedynym wydawnictwem poświęconym historii BLACK SABBATH w Polsce była niepozorna czerwona książeczka zatytułowana "Black Sabbath - Ozzy i inni...", do której napisania przyznawał się się niejaki Chris Welch. Niestety książka ta zarówno pod.

zousz.blog

Bardzo satanistyczny (proszę, nie czujesz kiedy rymujesz…). Tropiliśmy wtedy pochodzenie „rogów szatana”. Ale szeroko pojęte „motywy satanistyczne” pojawiły się w muzyce rockowej na długo przed wspomnianą zmianą składu Black Sabbath.
Jak wiadomo w roku 1968 panował artystyczny ferment. Może Londyn nie miał już tej wiodącej roli jaką posiadał w 1967 roku, ale wciąż jeszcze swingował. Młodzi i piękni spędzali swój czas na poznawaniu aspektów kultury i sztuki.

RockBlog!

Niszę na rynku, której istnienia nawet nie podejrzewano.

I na tym w zasadzie można by zakończyć rozważania, odnotowując jedynie rolę płytki w kształtowaniu muzycznej estetyki, gdyby nie druga podpora sukcesu zespołu. Muzycy Black Sabbath nie zaczęli wszak kariery w 1970 roku, przed heavy metalem grali bluesa, wykonywali covery ówczesnych artystów rockowych, interesowali się jazzem. Dzięki temu na debiutanckiej płycie, oprócz mrocznej atmosfery, prezentują doskonały ,.

cocktail.blog

Lista przebojów 2003-04-16 00:22:18

1. IRON MAIDEN - Fear of the dark (36) 8%
2. SYSTEM OF A DOWN - Aerials (31) 7%
3. KUKIZ/BORYSEWICZ - Bo tutaj jest jak jest (30)
4. SYSTEM OF A DOWN - Toxicity (29)
5. BLACK SABBATH - N.I.B (28)
6. EMINEM - Sing from the moment (27)
7. NIRVANA - You know your right (25)
8. IRON MAIDEN - Run to the hills (25)
9. THIN LIZZY - The ROCKER (25)
10. JACEK KACZMARSKI - Cesarz (21)
11. EMINEM - Lose.

Lenon.

Iż nie mam już tyle czasu (M., nie wiem jak to będzie z tym poniedziałkiem... nie wiem nawet o której kończę lekcje! Chyba o trzeciej... ale to ładnie z Twojej strony, że pamętałeś. Może uda się też odgrzebać u Ciebie coś Metalliki lub Black Sabbath?). Od poniedziałku zaczynają mi się prywatne lekcje francuskiego. I nie wiem jak się wyrobię... Na dodatek te żółte glany w szkole zaczynają już nam zadawać (co za pomysł zadawać pracę domową pierwszej klasie? :P). Ranyy!!!.

sirona.blog

Z Wawy i zgodzil sie na rozstanie! coz za wspanialomyslnosc! no normalnie niesamowite!
tak wiec teraz.. oprocz oczywiscie kochanej fizyki i matmy oddaje sie uroczemu romansowi :P ciekawe co z tego wyniknie :P
idem spac
a dzisiaj slucham:
Black Sabbath "Paranoid"

skomentuj (0)

no tak... 2003-09-20 01:16:45

dlugo chyba milczalam, no ale ba, tak bywa. kolejny tydzien minal. tym razem bez zadnej paly /a to.

Black sabbath heaven and hell

Heaven and Hell

Wielu fanów, którzy tak jak ja nie potrafią powiedzieć Ronniemu 'żegnaj' czuje podobnie. Ja ciąglę włączając płyty Dio czy Black Sabbath mówię 'Witaj Ronnie'. On mimo wszystko żyje - przez swoją muzykę i ludziach, którzy nigdy o nim nie zapomną.Myślę,.

Muzycznie-rockowo - Onet.pl Blog

James Dio, jeden z najwybitniejszych wokalistów heavymetalowych, znany z występów w Elf, Rainbow, Black Sabbath, Dio, Heaven and Hell. Miał 67 lat.

Nadal jestem w szoku. Na razie nie będę nic pisać, jakoś straciłam wenę.  

Black sabbath paranoid

oryginalna ocena

P-; ],to robiło się ciekawiej. a tymczasem daję 29/45.

inne: +2 za wyżej wspomnianą notkę +1 za tę notkę +2 za potwierdzenie teori, że wszyscy jesteśmy tacy sami P-; +1 [a dałabym +100 PP-; ] za Paranoid Black Sabbath P-;

ogółem: 61/100. najbardziej drażniącą rzeczą były dla mnie wielokropki ((-; a glany wolę czerwone P-;
2004-03-27 18:48:42 skomentuj (4)


5. Trasia
link: http://trasia.blog.pl/

.

Schody Donikąd - Onet.pl Blog

A raczej już późno w nocy wyszedłem na dach mojej kamienicy. Wielkim jej plusem był widok na dużą część dzielnicy, a także na ocean. 
Z piwem w ręce usiadłem na jednym z nieczynnych kominów, z pubu na dole dolatywało "Paranoid" Black Sabbath. Zamknąłem oczy.

Wszystko wraca do normy.
Jan Straus
1.

Black sabbath iron man

A po nocy przychodzi dzień - bloog.pl

I dwa, kupuję je bez opamiętania. Po kilogramie i po dwa. Nie potrafię się im oprzeć. Są tak upajające i słodziutkie że mhhhhh..... . Ratunku !!!!!!!!! Te cudowne i bezwstydnie zniewalające mandarynki całkiem opanowały mój jadłospis. Nawet do rybki na obiadek dołożyłem sobie sześć mandaryn. Kurde palenie rzuciłem a z madaryną se nie poradzę ? Przecież to normalnie.Dobra mniejsza z tym. Jestem rycerz, mam zakuty łeb i kocham moją Małążonkę i dobrze mi z tym. Jakby na potwierdzenie tego zakutego łba właśnie w słuchawach leci "Iron Man" Black Sabbath. Łooooo.... . Musiałem podkręcić decybeli. Jedwabiście słodki kawałek. Przerzuciłem się teraz na Doorsów: "Raiders on the storm" a póżniej "Hause of the rising.

Metal - Onet.pl Blog

;))
Nową ? ma juz dwa miechy ale jest jedna z nowszych ;))
ma taki nadruk ...

  Ok ja kończe ide grać Iron man by Black Sabbath bo nauczylam sie tej piosenki ;))
troche solo jeszcze musze dopracować...
wiem ...wiem może i jest łatwa ale nie dla mnie bo niedawno zaczęłam grać ....