O czym chcesz poczytać na blogach?

Black eyed peas

The Black Eyed Peas

Kupnem to myślę, że biletów można szukać na przeglądarce Google lub korzystając z aukcji internetowych Allegro (powinne tam być).

     Konkurs w sprawie występu The Black Eyed Peas organizuje też główny sponsor trasy koncertowej, czyli Pepsi. Więcej informacji na temat tego konkursu znajdziecie na www.pepsi.pl Na tej stronce znajdziecie też aukcje dotyczącą.

Blog malutka105


Ulubiony sport pilka nozna
Perfumy C-thru
Oficjalna strona: www.fergiefan.com
Filmy Great Pretenders, Kids Incorporated,Chartbusters
Tworczosc muzyczna Wild Orchid, Black Eyed Peas
Ciekawostki/Plotki Podobno Fergie jest bisekualsitka czyli "lubi" chłopczyków i dziewczynki. Fergie nie lubi Busza... Przyjazni się z Cameron Diaz...Romansowała z.

Gwiazdy Muzyki

20:10, karo50
Link Komentarze (1) »
Black Eyed Peas - Fergie w filmie

Fergi, wokalistka amerykańskiej formacji Black Eyed Peas, wystąpi w popularnym telewizyjnym serialu "Rodzina Soprano". Artystka w szóstej serii filmu zagra funkcjonariuszkę policji. Rola Stacey Ferguson, bo tak naprawdę.

blog o mnie

Szturmowały piosenki "Where Is The Love?" (z udziałem Justina Timberlake'a), "Hey Mama", "Let's Get It Started" oraz "Shut Up".

W 2004 roku Black Eyed Peas wzbogacili swój dorobek o DVD, zatytułowane "Behind The Bridge To Elephunk", zawierające wszystkie klipy zespołu. Wśród dodatków znajdziemy m.in. materiał.

Blog farciarafaneczka

Fergie w apartamencie prezydenckim
Znamy już więcej szczegółów dotyczących wizyty w Polsce Fergie, wokalistki znanej z grupy Black Eyed Peas, która w 2006 roku zadebiutowała jako solistka krążkiem "The Dutchess". Artystka gościła już w naszym kraju razem z zespołem.Amerykanka przyleci doWarszawy w piątek, 16.

Black eyed peas the time

flavia, czyli zwariowany ¶wiat istotki

Brecht na maksa.

---

Wsłuchując się w Pussycat dolls - Stickwitu, Alexz Johnson - My sweet time i Kelly Clarkson (ale z nią laya nie dam, będę oryginalna!) Because of you, czytając po raz setny.

Ile wlezie... Będzie szarótki z moim ukochanym zespołem - miła odmiana, prawda? Z Black Eyed Peas. Inspiracją była ich piękna piosenka pt. Pump it oraz piosenka The Pussycat Dolls z Will.i.am'em, także z BEP - Beep. Prawda, że są piękne? :)

***

Bibka w.

hind blog

Skojarzenia... wspomnienia... wydarzenia, miejsca, uczucia, osoby...

Roxette "Spending my time" - to jedna z moich ulubionych piosenek, zakochałam się w niej już ponad rok temu, nie znudziła.A piosenka nie miała końca, pozytywne kołysanie, radosne serca bicie... :) ;

Black Eyed Peas ft. Justin Timberlake "Where is the love" - :))) kilka imprez, między innymi poranna herbata u mnie we wrześniu, kiedy w kółko to.

Black eyed peas i gotta feeling

★ Probably the best blog in the world! ★ - Onet.pl Blog

Zdziwiłem się, że jeszcze ten blog ma jakichś odwiedzających, ale ok, niech będzie :P
Patrzyłem trochę na blogi i chyba mało jeszcze zostało ze starej "blogowej ekipy" jak można tak to nazwać.

Generalnie ja w internecie.Bieżąco z interesującymi mnie zespołami i wykonawcami xd. Aktualnie podniecam się straszliwie nowym teledyskiem Black Eyed Peas "Imma be rocking that body". W ogóle dziwnie to zrobili, połączyli dwie piosenki w jedną tworząc jeden długi.
Bad Romance
Telephone
Imma Be
Rude Boy
Meet Me Halfway
Glam POP
Memories
I gotta feeling
Make Her Say

psychotic break.-Ale rozpadam się kompletnie kiedy płaczesz - Onet.pl Blog


dałam sobie radę.Jutro wyjeżdżam może uda mi się
przez ten czas zapomnieć o tym co się działo.
Odpocznę i wrócę jak nowo narodzona
,przynajmniej na to liczę.
Przepraszam za zaniedbanie,
wszystko naprawię jak.

Madźź(treść i ilustracje);