O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Biznes

Biznes i dotacje

Się lekko od standardowo opracowywanych biznes planów. Na pewno w banku, w którym pragniesz otrzymać taki kredyt będą dostępne całkowite wytyczne co do tego, co ma uważnie zawierać biznesplan, oraz które warunki należy spełnić, by takowy dług zdobyć. Bez właściwych środków na zapoczątkowanie naszej aktywności raczej nie damy rady wystartować. Chyba, że nasza jednostka to firma, która działa w Internecie i do jej aktywności nie potrzeba aż tak sporych nakładów finansowych. Z pewnością dla tych, dla których biznes plan dla banku jest koniecznością pierwsze co poczyni, to w google odszuka takiej frazy jak biznes splan wzór. W Internecie z pewnością znajdziemy dużo wzorów takich pism, ale na pewno nie będą tak fachowe, jak gdybyśmy się sami za to zabrali. Z jakiego powodu tak mówię? Z tej przyczyny, że żaden wzór nie jest w stanie w 100% zaplanować drobiazgowego projektu działania naszej firmy, a przede wszystkim ma być to nasz plan działania, a nie wyszukany w pierwszym lepszym portalu, z którego używały już zapewne tysiące osób. Pisanie biznes planu zapewne nie jest rzeczą prostą, ale jest to sprawa, której jednakże powinniśmy poświęcić trochę czasu jest to wszak nasza firma i nasze finanse, a przede.

Własny biznes – jak założyć firmę? | Własny biznes – jak założyć i prowadzić własny biznes, niekoniecznie w internecie?

założyłem własną firmę, rozkręciłem biznes i na nim się skupiłem,

odkładając studia na dalszy plan.


Praca


Jedna z najlepszych rad, jakie mogę Ci dać: znajdź sobie kogoś do

pomocy. Ucz się dzielić i uwierz mi, z całą pewnością rada: „Jak coś

ma być dobrze zrobione, zrób to sam” – jest destrukcyjna w biznesie.

Blog FUNKHOUSER

Aby spryskać nim ciało i ona jak to kobieta musiala spróbować, nie minęła chwia i powiedziała:
Musze to mieć gdzie to można kupić?
- W Amercye
Załatwisz mi jasne.
I zamówiła produkt za 214 PLN. 
Wiekszego wrażenia na niej ta cena nie zrobiła. 

{A jeden mgr z drugim biedę klepie i go nie stać} 

Potem jeszcze kilkanaście razy używała moich produktów, tak bardzo jej sie podobały. 

Dziewczyna zaledwie po zawodówce, prowadzila już dwa bary, sklep teraz szuka czegoś innego.

A ponieważ miałem jej pokazać biznes plan, to zapytałem się jej czy chciałaby mieć ten produkt 30% taniej?
Tak - jaka inna mogłaby być ta odpowiedź. 

wiec jej pokazałem biznes plan, i w lot skumała, na plaży podpisaliśmy umowę i mam nowe I.C.H. 

A jeden z drugim mgr OD BIEDY ze specjalizacja UBOSTWO SPOŁECZNE nie może zrozumieć, bo ma głowę w miejscu dupy, a zamiast mozgu siano. 

Ten silniczek w mózgu ma przygotoany na 1200 PLN a nie na 120 tysięcy, więc gdy widzi takie liczby to mu się wszystkie styki przeplają. 

Wieczorem poszliśmy na piwko, tzn ona i jej.

Franczyza, franchising czyli pomysły na własny interes.

Przede wszystkim stabilny finansowo.

Zakładanie sieci sprzedażowej w systemie jakim jest franchising jest również bardzo modne w przypadku dużych firm, które proponują współpracę małym sklepom i zakładom produkcyjnym na właśnie takich zasadach.

W ten sposób bowiem nie ponoszą kosztów rozwoju takiego sklepu, a zyskują dobrze prosperujące, aktywne jednostki handlowe, dzięki którym ich zyski są znacznie większe a produkty firmy coraz bardziej znane i popularne i zdobywają grono coraz bardziej lojalnych klientów.

Tagi: biznes blog franchising moda pieniądze praca Warszawa
12:18, 36media
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 listopada 2010
Moda na franczyzę (cz.1)

W dzisiejszych czasach niezwykle popularne stało się prowadzenie działalności gospodarczej w formie franczyzy.

Dzięki temu mamy szans e bowiem na szybki rozwój naszej firmy, ponieważ dostajemy od razu gotowy produkt, a.

Kim jest Niepoprawny Wyborca?

Poznaj młodego człowieka, z niewielkiej miejscowości, który w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w swojej firmie internetowej...

...i chce się podzielić z Tobą swoimi niezwykle wartościowymi doświadczeniami oraz przemyśleniami.

 

 

 

Hipnotyczny marketing Joe Vitale

Jak dzięki trzem krokom strategii hipnotycznego marketingu zrobić fortunę online?

Kiedy większość ludzi w marketingu będzie próbowała sprzedawać Ci książki, magazyny, programy, szkolenia czy cokolwiek innego, rzadko kiedy dadzą Ci kompletny system.

Nie mogą. To by wyłączyło ich z biznesu. Zbankrutowaliby.

Questus

“Business Model Generation”. Rezerwując miejsce ze specjalnym kodem QUESTUSVIP otrzymacie 25% zniżki na udział w spotkaniu. Zapraszamy…

Polskie wydanie światowego bestselleru “Business Model Generation” stało się przyczynkiem do pierwszej w Polsce wizyty autora pozycji. Kanwa modelu biznesu – narzędzie opracowane przez Alexa Osterwaldera  -  jest wykorzystywana przez takie firmy jak 3M, Cap Gemini czy Deloitte i tysiące startupów na całym świecie do tworzenia strategii, projektowania i oceny innowacyjnych modeli biznesu.

W programie:

- Kilka godzin inspirujących prezentacji i warsztatowej pracy liderów przy stolikach z narzędziami strategicznymi Alexa Osterwaldera

- Przykłady z Polski i ze świata

- Panel dyskusyjny o tym jak wprowadzać nowe modele biznesu w wielkiej korporacji, małej firmie rodzinnej i jak wybrać właściwy model biznesu dla startupu, z udziałem m.in. twórcy mBanku Sławomira Lachowskiego oraz szefa Google Polska, Artura Waliszewskiego

Biznes z wyobraźnią

W dniu 21 Listopad 2010

Na końcu poprzedniego postu napisałem między innymi, że dobry plan może być (i jest) świetnym narzędziem służącym do wychwycenia zarówno tych dobrych jak i tych złych stron funkcjonowania Twojej firmy (Twojego przedsięwzięcia), oczywiście w czasie rzeczywistym.

Parafrazując – można powiedzieć, że dobrze sporządzony biznes plan bardzo często może stanowić pewnego rodzaju busolę niezbędną w żeglowaniu po oceanie biznesu (i z reguły tak właśnie jest).

Spytasz pewnie, po co komu taka busola?

Nie zapominaj o tym, że wręcz do Twoich obowiązków powinna należeć (a nawet należy!) ciągła kontrola tego, czy Twój biznes funkcjonuje zgodnie z Twoimi wcześniejszymi założeniami tj. z założeniami, które ująłeś w swoim biznes planie. Bo.

Biznes plan

Polska Lewica media - Onet.pl Blog

Które w wielu miejscach, nie tylko w Polsce, wywierało ogromny wpływ. Myślę, że nasi generałowie wychodzili z założenia, że skoro Gorbaczow idzie tą drogą, to być może ma rację i warto iść za nim.

Jak pana otoczenie reagowało na wydarzenia w Rumunii?
Chyba nie wywołały one specjalnego wrażenia, ponieważ Rumunia zawsze była przez nas traktowana jak dzika planeta. Przepaść między systemem władzy politycznej w Polsce a Rumunami była ogromna. I to na naszą korzyść. Zawsze dziwiło mnie, dlaczego Zachód tak się Rumunom podlizywał. Myślał, że skoro Rumuni są antyradzieccy, to automatycznie są sojusznikami. U nas to jednak nie wywoływało większego wrażenia. Poza tym, jeśli do czegoś takiego miało dojść w obozie.

Zależy od mężczyzny: czy ulegnie pokusie, czy nie. Czy popadnie w samozachwyt, czy też nie da się omamić złudzeniom. Niektórych tak to kręci, że nie tylko ulegają adoracji, ale nawet wierzą, że wynika ona z ich niezwykłych męskich przymiotów. Dopiero potem, kiedy tracą władzę, okazuje się, że stopień ich atrakcyjności szybko maleje. Nie bez znaczenia jest też przejście do biznesu. Wielkie pieniądze są zawsze magnesem dla młodych kobiet.

A dla mężczyzn źródłem pokusy ulegania im.
Owszem. Posiadanie wielkich pieniędzy nie oznacza pozbycia się kłopotów, tylko oznacza inne kłopoty. Jak ulał pasuje do Marcinkiewicza. Swoją drogą proszę zauważyć, że skandale obyczajowe i rozwody nie dotyczą znanych polityków lewicy. Politycy.

.blog.inside.

— że zdycham, 3-ci — że zdechnę. A wszystko to w kontekście przejawianego ledwie dwa tygodnie wcześniej zachwytu nad Palma de Mallorca, gdzie Chopin tymczasowo przebywał i tak, w literacko przejrzysty sposób, miasto opisywał: Jestem w Palmie, między palmami, cedrami, kaktusami, oliwkami, pomarańczami, cytrynami, aloesami, figami, granatami itd. Co tylko Jardin des Plantes ma w swoich piecach. Niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie. W dzień słońce, wszyscy letnio chodzą, i gorąco; w nocy gitary i śpiewy po całych godzinach. Balkony ogromne z winogronami nad głową; maurytańskie mury. Wszystko ku Afryce, tak jak i miasto, patrzy. Słowem, przecudne życie.
Naładowani kulturą w stopniu powyższym,.Znanych raczej ze świata filmu, tudzież telewizyjnych seriali. Oto bowiem mnie przypadkiem znaleziono, choć ja sam nie szukałem, po czym na pogawędkę zaproszono, gdy się nie spodziewałem. Najpierw czekać kazano, potem na gwałt działać. W konsekwencji chaosu sprawność działu kadr niechcący zdobyłem, a idąc dalej w las personalnych negocjacji poszerzałem horyzont świadomości biznesowej i jej złożonej etyki, w tym uczciwości, moralności, sprawiedliwości oraz zasad niepisanych z przyzwoitością najzwyklejszą na czele, by przez nikogo nieliczone dziesiątki nadgodzin pańszczyźniano odrobić w całodobowym niemal systemie pracy, czując się przy tym, jak osiedlowy sklep nocny, tudzież stacja benzynowa. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom i dając z.