O czym chcesz poczytać na blogach?

Bishop rock

Wspinacz Blog

W nadziei na wyłowienie ciekawych przejść i relacji wspinaczy, z poza czołówki światowej.

Powiem szczerze, ze dokonania czołówki światowej, interesuje mnie zresztą nieszczególnie. Dawno już pogubiłem się w tych wszystkich wychudzonych i koszmarnie silnych nastolatkach ze stanów robiących kolejne 8B+ w zupełnie egzotycznym dla mnie Bishop. Nie wiem i nie specjalnie chce się dowiedzieć, ile na świecie jest 9b i ile z nich zrobił Ondra.

Za to bardzo chętnie dowiem się, gdzie był ten czy ów domorosły globtroter – reporter, co padło na wyjeździe bulderowym ekipy z Nory, Zerwy czy dowolnej innej ściany lub co słychać w środowisku Toruńskim, a co w  Warszawskim

Jeśli znacie/prowadzicie.

  Treści (3)
 • Rejony (7)
 • hasita86

  Dlaczego Pistis była najbardziej kanoniczną postacią w „Zbieraczu Burz” Kossakowskiej spośród wszystkich innych?

  2. Wampiry – Dzieci Nocy, ulubione postaci fantasy. No przecież jak można oprzeć się urokowi Lestata de Lioncourta, Daimona Sllwatora czy Arraktura?

  3. Ulubieni pisarze: Maja Lidia Kossakowska, Jakub Ćwiek, Anne Rice, Olga Gromyko, Anne Bishop, Laurel K. Hamilton, Tanya Huff.

  FILM, MUZYKA , MUSICAL – tutaj chyba naprawdę nie trzeba wyjaśniać, dlaczego kocha się musicale?

  4. Bollywood + Bollywood Party – słodka aż do bólu historia miłosna okraszona mnóstwem kolorów, bajecznych strojów i przecudownych widoków oraz szybko wpadającą w ucho muzyką to Bollywood; a Bollywood Party to niesamowicie wciągająca w uzależnienie impreza w stylu Bollywood.

  5. Rock/muzyka klasyczna – i wcale nie chodzi mi o jeden z albumów Metalicy (chociaż ten też może być). No cóż w końcu kulturalny człowiek powinien docenić zarówno mocne brzmienie AC/DC jak i delikatne piękno np. Straussa, np. w wykonaniu Andre Rieu.

  NAPOJE i TRUNKI WSZELAKIE – no bo przecież trzeba pić! Kto nie.

  Warszawa Powisle Blog

  Quintet, Musica Menta, The Vandermark Quartet, Dream Cheese, The Sputter Ensemble, In Zenith, Broken Wire. Współpracował z wybitnymi muzkami, takimi jak: Fred Anderson, Mats Gustafsson, Raymond Strid, Sten Sandell, Don Meckley, Jaap Blonk, Daniel Scanlan, Peter Brötzmann, Kent Kessler, Barre Phillips, Jim Baker, Hamid Drake, Ken Vandermark, Luc Hautkamp, Fred Lonberg-Holm, Tatsu Aoki, czy Jeb Bishop. Jest nie tylko wybitnym perkusistą o oryginalnym brzmieniu, ale także cenionym pedagogiem wykładającym na licznych uczelniach i kursach.

  www.michaelzerang.com

  Głęboko zwiazany z kulturą żydowską, szuka jej miejsca w swojej działalnosci. Z tych poszukiwan wynikają dwa projekty których jest liderem, jest to Shofar i Cukunft. Jest także dyrektorem artystycznym festiwali przedstawiających nową kulturę żydowską takich jak Tikkun, Varshe, Mizrach, jak i konsultantem w ramch projektów z nią związanych. Prymitywna muzyka ameryki, blues i rock lat 60 to następna znacząca część inspiracji Rogińskiego która to przefiltrowana daje o sobie znać w zespołach jak i koncertach solo. Dogłębne analizowanie technik gitarowych, klasycznych gitarzystów bluesowych i znajomość instrumentarium lat 50 i 60 jest podstawą jego brzmienia. Z inspiracji muzyką eksperymentalną ameryki(Harry Partch,Henry Cowell i inni) powstał zespół.

  elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

  Mam nadzieję, że 10 (już!) płyta The Roots będzie tak samo doskonała jak Game Theory. Grupa z Filadelfii zawsze robiła świetne krążki, więc dlaczego teraz miało by być inaczej?! Myślę, że nie będzie!


  [Komentuj (1)]
  Elos

  Street singiel Bishopa Lamont

  02.09.2007 :: 18:41 :: Link

  Kilka dni temu ukazał się street singiel zawodnika Aftermath Music - Bishopa Lamont. Kawałek nosi nazwę "Feel on it". Został wyprodukowany przez producenta, który stale współpracuje z ludźmi Aftermath- Focusa. Mnie piosenka się bardzo spodobała i mocno zaostrzyła apetyt na.

  Szkoda tylko, że wersja dołączona do teledysku jest w bardzo słabej jakości. Teledysk zrobiony niestety za bardzo małe pieniądze, podczas melanżowych przygód. Trzeba przyznać że ma klimat.

  Pobierz Emazet/Procent - Ładuj (feat. Szybki Szmal i Onar)

  Ostatnim teledyskiem jest kawałek tria producenckiego Beatowsky z gościnnym udziałem Pezeta i Chubb Rocka pt. "Trochę oldschoolu". Teledysk bardzo przeciętny. Kawałek natomiast warty uwagi. Polecam sprawdzić.

  Beatowsky - Trochę oldschoolu (feat. Pezet i Chubb Rock)

  [Komentuj (1)]
  Elos

  Nowy teledysk Pezeta.

  25.09.2007 :: 22:09 :: Link