O czym chcesz poczytać na blogach?

Birds of prey

I bring the battle to your door.

Siebie. Mały demon powoli rozkłada skrzydła. Przyjdzie czas i na nogi.

Skomentuj (1)Link :: 26.06.2006 :: 01:01
Sound of solitude

Próbowałam uporządkować swoje myśli. Ułożyć myśli jak puzzle, jak książki na półce z napisem CHCĘ. Chcenie jest żywą istotą,.Ich duszę, wtedy znikają na zawsze. Jak myśl. Jak wiatr. A ty jesteś wolna. Ale dopiero wtedy.

Skomentuj (9)Link :: 30.06.2006 :: 00:18
Birds of prey die and sway

Ezop był bardzo mądrym człowiekiem. Wiedział, że gdy posadzi orła na owcy, ona nie ruszy się z miejsca ani na milimetr. Bez względu na.

Sport według Olbrota

Mind for a split second: There's no way," Lezak said. "And then I changed. I said, 'You know what? That's ridiculous. It's the Olympics and I'm here for the United States of America. And I don't care how bad it hurts or whatever. I'm just just gonna go out there.' ... Honestly in like 5 seconds, I was thinking all these things and just got like a.

Svindal zrobił Kubicę

Ponad rok po okropnie wyglądającym wypadku na olimpijskiej trasie Birds of Prey w Beaver Creek Aksel Lund Svindal dokonał czegoś wielkiego. Bo tylko wybitni zawodnicy są w stanie pokonać strach i wygrać na trasie, na której doszło do.

CHRISTINAAGUILERAFAN | Your site about Christina Aguilera || - Onet.pl Blog

Christina zaśpiwała dla Haiti!

Wczoraj 22 stycznia w Los Angeles- Christina Aguilera wraz z innymi gwiazdami pojawiła się, by pomóc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti. Christina, Taylor Swift i Justin Timberlake zaśpiwali specjalnmie na ta okazję, zaś ich koledzy- aktorzy odnierali telefony z deklaracją.

Na nowym albumie Christiny:

Glam
Bionic
Monday Morning
Sex For Breakfast
You Lost Me
Listen Up
Lullaby
Kimono Girl
Little Dreamer
Birds of Prey
So What You Got

 

 

My own equilibrium

alquana

2009-08-19 14:04:22
Tagi: kot, lajf, okruszki
skomentuj - (1)

birds of prey flying high

Piszą ludzie artykuły na temat blip.pl. Wiadomo - jeśli coś jest popularne, w dobrym tonie jest pochwalić się, że ma się na ten temat.