O czym chcesz poczytać na blogach?

Biologia operon

Razem dotrwamy do następnego dnia.

Wolne!!! boze jak ja ci dziekuje ze jutro masz swieto :* przynajmniej wolne jest ....nareszcie....Wiecie co normalnie czuje wakacje....Wakacje !....heheh a zawsze dwa tygodnie przed rozpoczeciem roku marydze ze juz chce do skzoly...:P

To ja lece do ksiazki--->> oczywiscie biologia kochana:)

Pozdrawiam:)

sensownej notki nie bedzie, wiec jest bezsensowna... @ 2007-06-05

Z powodu braku czasu notki sensownej nie bedzie...bedzie za to notka bezsensowna....

Piszaca notke mianowicie uczy sie z :

:P

Pozdrawiam :)

prezent z prezentu .. @ 2007-06-03

Ciesze sie nie zmiernie iz dorobilam sie ksiazek, ktorych chcialm sie dorobic, bo mi ich brakowala....oj bardzo bvrakowalo  :) i jestem cala happy :P Otoz kupilam : Biologia 1 Operon rozszerzony i Biol. 2 Tez operon rozsz., niestety chciualm tez 3 ale nie bylo.....heheh to jakby to powiedzic sama sobie kupilam na dzien dziecka, z prezentu na dzien dziecka :P....zbieram jeszcze pieniazki na 2 tom Sobotty, bo uzbieralam na 1 i juz go kupilam....i tak glupio.

biologia blog

03.09.2009 r. - 11.09.2009 r. sesja egzaminów poprawkowych

Dodatkowy wolny dzien to 10.11.2008r


Pozdrawiam

Sandra J.

 


biologia 2008-09-05 21:29:10 skomentuj (7)
Poprawka.Osoby z grupy 5 o kontakt ;)


Pozdrawiam
Sandra J.
biologia 2008-09-09 19:18:52 skomentuj (21)
Zagubiona ksiazka
Monika Hanczewska przed egzaminem z anatomii pozyczyla pewnej osobie z naszego roku repetytorium operonu. Prosi te osobe o kontakt bo potrzebuje te ksiazke.

Pozdrawiam
Sandra J.
biologia 2008-09-09 20:34:56 skomentuj (0)
Kolejna zagubiona ksiazka
Beata Dygasiewicz pozyczyla komus skrypt z bezkregowscow prosi o jak.

...

N. Ż.?

sobota, 30.września.2006, 12:27
Już nie u. Ale kiedyś na pewno s. Mimo że nie można. A może właśnie dlatego?

Na tapecie pisanie listów i ich czytanie. Historia z OPERONEM, ale raczej powinna, a nema. Świat Ludolfingów i innych Karolów, Karlomanów. Biologia pobieżnie. Hormony w całym ciele zamknięte. I jeden, powodujący kretynizm u dzieci. Bene?

Druga część z. m. nie wyjdzie. Nie umiem? A no.
Pana od gwiazdy z bezgwiezdnego mam powyżej prawej rzęsy i rezygnuję. Nie będę żyła w niepewności. Znowu.

moja droga, moje marzenia....

Uciec od tych pytań, to chyba szukanie drogi i sensu. Może takie myśli mi przychodzą ze wzgledu na porę......... ciemna noc a ja nie mogę spać..........jestem zmęczona ale oczy nawet nie myśla o zamknięciu. Nachodzą mnie przemyślenia, drecza i dręczą. Chyba się zajmę biologią żeby ten nieprzespany czas jakoś zapełnić. I już nie zastanawiać się dlaczego to, dlaczego tam to, nie rozpamiętywać przeszłości której nikt nie zmienie. Mam taką wadę ze rozgrzebuję w sobie stare rany. Musze z tym skończyć. Mykam do enzymów. Jutro szalony.

A tak w ogóle to chyba sie odwodniłam. Niestety nie jestem ciekawym przypadkiem medycznym... zwykła sraczka i rzygaczka:P

Mimo niedogodnosci i stanu zdrowia postanawiam dzisiaj skończyć dzisiaj fizjologie roślin z operonu, zaczać powtarzać 1 klasę z biologii, zrobić troche zadan z chemii, powtórzyć coś z angola i kilka zadan z matmy zrobić bo jako rocznik doświadczalny muszę pie... matmę zdawać:P duzo tego ale dam radę:) wierzę w to:)