O czym chcesz poczytać na blogach?

Biologia matura

Peace [ver. 10,2]

Noooooooo......
pa.


2004-05-17|22:02:35|skomentuj|(4)
No więc powracam...
...bo co bym se miał nie powrócić jak se mogem :)
No długo moje paluszki już nie pisały notki, bo była matura i przygotowania i wogóle się działo, że aż nie miałem czasu.
No właśnie MATRUA ! Wiecie co szczerze mówiąc myślałem, że to będzie jakoś inaczej w ten dzień- nie wiem jakoś bardziej szczególniej, a to taki normalny był dzień. Nawet się nie stresowałem.I wszystkim co tam mają i jest taki jeden masowy grill ! Fajnie było, ale brakowało mi tam kogoś :D Trochu pobalowałem, ale za 7 dni ustne pierwsze :D:D:D:D:D
Dobra kończę, bo mnie na taczce jak Jagienkę z bloga wywieziecie :P

papa

2004-05-28|13:39:21|skomentuj|(4)
...
...

3- polski
3- biologia
5- angielski

Jak narazie zapowiada się dobrze, a tak się bałem, że moje wypracowanie z polskiego nie przejdzie !
Już trzy dni opijam zwycięstwo :P
Dzisiaj jest trzeci, uciekam już......

We`re the halves that don`t match.

Do czegoś tam się przydałam ^^.

Co do suprasja..to podejrzewam,ze to było zaskoczenie,ze dołączył do nas Azael :D i było całkiem spumatycznie..tylko ja się na Larpach nie znam XD..objaśnicie mi kiedyś :P.

Wogóle to kufasz musze zrobić impre po maturach z naszą grupą :D

skomentuj (3)

Centrum,Metro,Warszawa eine Jumi :) 2005-04-08 21:11:36

Dzisiaj Uzu wstała wyjątkowo wcześnie ;),jak nigdy o 8.Widać banicja ojczulka na neta.

Liceach w kraju rozpoczęły sie ustne egzaminy dojrzałości-mnie tez to czeka!


Terminy Matur::

27.04 - ustny j.angielski [środa]
28.04 - ustny j.polski [czwartek]
05.05 - j.polski [czwartek]
06.05 - j.angielski [piątek]
13.05 - biologia [piatek]
20.05 - chemia [piątek]


KONIEC

Wszystkie matury pisemne zdaje w trybie rozszerzonym i własnie w tej chwili czytam sobie lektury na poziom rozszerzony [modle się aby nie trafić na "Trans-Atlantyk" W.Gombrowicza,ale coś mi.

permanentne siódme niebo - Onet.pl Blog

Większych wyrzutów sumienia, że powinnam poświęcić się w tym czasie nauce. Wrócił do mnie beztroski czas, słuchanie muzyki i czytanie nieobowiązkowych książek. Użyte przeze mnie słowo zajebiście, oznacza ,że naprawdę tak jest. Nie idę do pracy, bo chcę odpocząć. Matura zszargała nam nerwy, muszę się podbudować.
Kiedy dostałam dowód wcale nie poczułam się dorosła i wcale on do mnie nie pasował. Dopiero teraz wiem, że dorosłość mnie dogania i trzymam los we własnych rękach. Matura była mi do tego potrzebna.Pozmieniam ją jeszcze dobre 10 razy. Przeczytałam do niej kilkanaście ksiąg, z czego przydało  mi się w sumie może 20 stron. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że temat mnie interesuje, bo mam przez to na niego milion pomysłów, a to stanowczo za dużo.
Biologia, biologia, biologia...o dziwo zaczęła mnie interesować, na tyle ,że nie męczy mnie nauka. Gorzej jest, kiedy rozwiązuję testy i mam odmienny tok rozumowania, niż przewiduje to klucz.
Angielski się pogorszył, nie pamiętam słówek, to podstawowy problem.
Na polskim.

Blog Immediately

      Jakoś mi tak dziwnie ostatnio.... Normalnie mam zachcianki jakbym była w ciąży, a nie jestem, co wyklucza fakt iż nie jestem wiatropylna..... Mam doła, bo nie mogę sobie dać rady z nauką.... Biologia stoi w miejscu :( Ja nie zdąże:(!!!! Nie wiem co mam robić....i mi smutno....Przybija mnie po prostu myśl że tyle mojej pracy może pójść na marne... Ostatnio sobie planowałam jak to będzie jak pójdę na studia.... Już się zdecydowałam, że.Lekcje.... ;( Jeszcze trzeba przygotować temat na mature ustną.... Jeszcze do szkoły mam do dupy.... 2 razy w tygodniu kończe o 16.30....busa mam dopiero o 17.25.... A w domu jestem o 17.55.... Raz kończę o 15.40.... A 2 razy znowu o 12:15.... I to są właśnie lekcje w klasie maturalnej.... Zamiast żeby nas wziąść na rano, żebyśmy wcześnie kończyli, to zaczyna się o 13, 12 i cały dzień rozwalony.... Strasznie mnie to wszystko męczy, a najbardziej dojazdy do szkoły....Wiem że marudzę bo niektórzy mają naprawdę gorzej.... Np. moja.