O czym chcesz poczytać na blogach?

Bingo

SEM Standard w Polsce

(total abandonment) lub szybkie kliknięcie z powrotem.

75% zapytań potrzebuje dopytań, np. wpisując Londyn w wyszukiwarce to pytamy zwykle dodatkowo o mapy, pogody itp. Wyszukiwarki nie przewidują tych intencji, powoduje to że samemu trzeba to uzupełniać. Wyniki nie są prezentowane w dobrze zorganizowany sposób.

Sesje użytkownika bywają długie i powtarzalne.
Przykładowa sesja – zakup aparatu cyfrowego 15 zapytań i 12 uściśleń
 66% użytkowników używa wyszukiwarki do podjęcia decyzji,
 75% zakup produktu
 53% informacja lokalna itp.

Demo bing.pl, ale tylko działające w USA.

Zespół Metallica przyjeżdża na koncert a w wyszukiwarce …
Box search – best result – najlepiej dopasowana strona. Jest okienko do bezpośredniego przeszukania np. trasy koncertowej.

UPS – firma kurierska – najlepszy wynik to ich strona. Mogę wpisać numer listu przewozowego, bez konieczności dokonywania dodatkowego kliknięcia. Jest historia wyszukiwania dostępna cały czas z lewej strony, co wpisywaliśmy, można tym zarządzać. Można ukryć rzeczy, których bym się wstydził.

Wyszukiwanie wertykalne
 Dotyczące podróży

F*R*I*E*N*D*S

Się niedawno, że jedna z osób obecnych na chrzcie małej Coco (9 kwietnia) rozpowszechnia zdjęcia wykonane podczas uroczystości. Tajemnicza osoba, która rozsyła e-mailem zdjęcia, podaje się za Jennifer Aniston, która była matką chrzestną Coco, jednak oburzeni państwo Arquette są przekonani, że przyjaciółka nie ma z tą sprawą nic wspólnego i zapowiadają walkę sądową z każdą gazetą, która odważy się opublikować zdjęcia z prywatnej uroczystości rodzinnej.

To kolejny news, zamieszczam tak, jak obiecałam. Niedługo ukaże się ostatni opis "Przyjaciela", czyli Chandlera Binga. Zaraz po opsiach zajmę się aktorami odgrywającymi główne role, a później ciekawostkami na temat serialu:) Jak na razie oglądajcie koniecznie "Przyjaciół" w pn-pt na TVN 7 o 19.40!!!:P


skomentuj (4)


Chandler Bing 2005-04-29 15:41:56

Dziś napiszę o ostatnim z "Przyjaciół", czyli o Chandlerze Bingu. Lecz nim to nastąpi, mam do was 2 prośby:
1) Proszę, abyście przy komentarzach podawali adresy swoich blogów, bo później nie mogę się do was dostać. W szczególności proszę o adres dziewczynę o ksywie Mon!śka, bo chciałabym cię odwiedzić, a.

_ {Bo najpiękniejsze są marzenia,bo najpiękniejsze jest coś czego nie ma} blog

Who will be the one to marry me? A girl in the world barking up the wrong tree A creature conditioned to employ matrimony Crumbling continuity, I pick up the pieces The ceremony make me zealous As the past quickly ceases Fear from being neutered I'm now prude, now defensive Quickly I'm altered and tempted by new love only rented Do you believe you'll marry me You might be the one to marry me Back, looking back, looking back at me I'm not how I used to be Take me back, take me back into history Diamond ring, tie me down, just like it used to be Who will be the one to marry me? Who will be the one to marry me? ¤ Bingo... ]:-> Ty wiesz, o co chodzi:)
Ellooo!
No i Etna nie przyjechała...:/ Jakoś to przeżyje:)
Mimo to mam dobry humor - dzis moje imieninki! Od rana dostałam mnóstwo życzonek:) W pierw od psiapsooł Wampirzycy i Diablicy! Pozdroofa Maxi i Asiunica! :)))
Mnostwo kwiatoof i prezencikoow:) Chciałabym mieć imieniny raz w miesiacu hehe:) Ale to chyba kazdy:)
Potem kochana siostrzyczka Inka zabrała mnie na bigger zakupy! Mnostwo ciuszkoow z mustanga:P hehe
No i ta CZAROWNICA od Maxi jest super! Figurka jak zywa! :P
Ale moj Happy zepsuła taka.

:: i've found a way... i've found a way... a way to make you smile blog ::

Chociaż z repertuaru ma u mnie 0 na 10. ocena całokształtu: mało przekonujący, zbyt wyegzaltowany. po raz kolejny się nie nawróciłam. już nawet nie chciało mi się stac w kolejce po darmową wodę święconą, a zwykle jednak kuszą mnie wszelkie promocje...
ocena dnia spadła jeszcze po włączeniu radia, gdzie zostałam potraktowana disco-gregoriańską wersją piosenki coldplaya. ja naprawdę nie rozumiem tego świata: komu mogą podobać się mnisi śpiewający w rytmach dyskotekowych?
muriel-lotrzyca 2004-04-10 12:38:39

skomentuj (0)


:: chandler m. bing ::

ohmygodohmygodohmygod!
oglądam przyjaciół from... like... ever, ale na to nie byłam przygotowana! czy wiecie, że chandler to nie jest tylko chandler bing? że on jest chandler m. bing? lepiej - chandler muriel bing!?
w jakiś sposób rzuca to nowe światło na mój raczej przypadkowy wybór imienia ;) nawet w teście na znajomość mojej skromnej osoby w pytaniu o ulubione poczucie humoru prawidłową odpowiedzią jest chandler. gdybym była facetem chciałabym być jak on. no, może popracowałabym nad kontaktami z płcią przeciwną. gdybym była kobietą,.

ThirdBite – trzeci gryz Tel Awiwu

Z drugiego konta. Ale tu też nic… Wszedłem na stronę internetowego biura obsługi mojego operatora – tu logowanie również odbywa się SMSem. I oto, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, do mojej komórki dobija się cały łańcuszek wiadomości – przodem od operatora, a następnie cała kolejka kodów jednorazowych z obu banków.

Przelew poszedł. Ale kilka dni później trzeba wykonać kolejny, jeszcze bardziej kluczowy. I znowu problem. Testowo wysyłam wiadomość z telefonu PL na IL: przechodzi. Z IL na PL: przechodzi. Po znajomości z cudzego PL na mój PL – bingo! To znaczy, ekskrement. To znaczy, znów nie dochodzą. Rozmowy OK (ale powodzenia z roamingiem za circa 15 pln/min).

Sposób poprzednio udany, czyli wymuszenie SMSa od operatora, tym razem nie skutkuje. A więc mail do biura obsługi abonenta, oczywiście z apelem o przekazanie warstwie technicznej. I czekam.

Rano jedziemy do pracy. W połowie drogi nagle telefon dostaje szału – kilkanaście wiadomości jedna za drugą. Fajnie, może uda się przelew wysłać z pracy. Niestety – tam już nie dochodzą.

Po kilku godzinach i powrocie z przerwy obiadowej telefon znowu wariuje..

balanda blog

Może okazać się pomocna w przetrwaniu różnego rodzaju zebrań, monologów, ogłoszeń i rzekomych prób pseudodialogu z kadrą. Gra zatytułowana jest "Gówniane Bingo", jako że traktuje o tematach, które na inne okreslenie niż "gówniane" stanowczo nie zasługują.

Ilość uczestników:
- w zabawie może uczestniczyć dowolna liczba osób, tj. Dział Produkcji, bądź dział Przygotowana Produkcji i Zakupów, bądź połączone Działy Produkcji oraz Przygotowania Produkcji i Zakupów.

Zalecany wiek uczestników:
- w "Gównianym Bingo" bez przeszkód uczestniczyć może każda osoba w wieku produkcyjnym, tj. od 18 do 65 lat dla mężczyzn i od 18 do 60 lat dla kobiet.

Niezbędne oprzyrządowanie:
- do zabawy w gówniane bingo każdy uczestnik gry potrzebuje kartki papieru oraz pióra, flamastra, długopisu bądź ołówka.

Przygotowanie do gry:
A. każdy uczestnik rysuje na swojej kartce papieru kwadratowe pole podzielone kratką na 16 równych części.
B. w powstałe pomniejsze pola każdy wpisuje w losowej kolejności wg. własnego uznania następujące hasła:
1..

Always look on the bright side of life ..moj blog :>

A co bede robic w ferie? bede robic nic..nic bede robic :P hehe ale mi sie wkreca..
A wiecie..ze Michał Wiśniewski..z ich3 bedzie miaU reality ze swoja rodzina na Tvn..hehe..bedzie nuda..albo niezly polew..eee..i wszystko na potrzeby kultury masowej..
A dzis taka ladna pogoda za oknem..sloneczko swiecilo i bylo cieplo

A szukam sponsora na wyciekczke moich marzen..Kierunek New York :)
Kto Chetny?

Nabazgrane..:2003-01-18 20:31:29
skomentuj (7)
Wspaniałe Pomysły

I kolejna bajeczka z cyklu Bajki do Snu :

Dwa duże słonie , Bingo i Bongo , bardzo się nudziły - Co tu Robić? -jęczał Bingo - Jestem już zmęczony od ciągłego jedzenia pączow prze cały dzień.
-Może pojeździemy na deskorolce w miejscowym parku?-zaproponował Bongo.
-Próbowałem-stęknął Bingo , ale ustawiono tam znak : Słoniom na deskorolkach wstęp do parku wzbroniony.
-Mam pomysł!-powiedział Bongo-Polećmy samolotem do Afryki i spotkajmy sie tam z naszymi kuzynami!
-To niezły pomysł , ale ja od lat cierpię na chorobę morską , więc pobawmy sie lepiej w chowanego.
-Ja kryję-zakończył rozmowę Bingo.

.