O czym chcesz poczytać na blogach?

Bing maps

Dziennik pokładowy

Było płatne

Co by się stało gdyby pozycjonowanie w google dostało konkurencję w postaci płatnie podbijanych pozycji w google? nowe menu w panelu webmaster +10 pozycji za XXX$ Jak szybko ludzie przestali by używać google? i kto by najwięcej zyskał netsprint czy bing? Co myślicie o takim scenariuszu?

Tags

2008 2009 2010 android apache api blog bmw car domain F1 fast ferrari firefox google googlebot gsm index indexowanie internet kubica life linux map mapa mapa polski maps mysql new news nokia opera php pozycjonowanie seo test tv tvn tvp1 tvp2 uk wordpress work www yahoo
Grypa666's Blog

22 listopada 2009 na YT film ten zamieścił hrhenryk.

Polecam ogladającym wszystkie filmy, które są na tym bardzo interesujacym kanale. Oto adres:

http://www.youtube.com/user/hrhenryk

Odpowiedz
 • bingo powiedział/a

  Nasze konta w banku, gdzie sa polskie wladze, polskie sluzby, jak mozna dawac przyzwolenie na to? Co bedzie nastepne – chyba jednak przymusowe szczepienia, moga z nami zrobic wszystko. Nawet dziecko wie, ze nie ma zadnych terrorystow, nie ma BIn-Ladena, jak dlugo jeszcze swoje chore klamstwa i oszustwa beda wukorzystywac przeciwko nam?1 grudnia stracilisny niepodleglosc, Polski juz nie ma, zdrajcy “pseudopolacy” oddali nas wszystkich na pastwe psychopatow.Wstyd i haba dla.

  Się fiaskiem .Odpowiedż nie ukazała się.

  Odpowiedz
  • Obsertwator powiedział/a

   podaj linka do filmu dotyczacego 14h2m39s 17st19″55,3″- wiesz chodzi o google maps

   Odpowiedz

 • Remote sensing i ekologia

   w dniu 12 Grudzień 2011 @ 16:18 | Odpowiedz fotograf ślubny

   legenda


  1. w dniu 21 Luty 2012 @ 20:33 | Odpowiedz eptesicus

   kompletny OT, ale znalazłem takie oto coś:

   http://sensuouscurmudgeon.wordpress.com/2011/03/30/the-creationist-trolls-toolkit/

   niby nic nowego, coś jak Creationist Rethor-O-Matic i Creationist Bingo, ale fajna mutacja, tak czy siak


  • Estońskie klimaty [ee]
  • O naturze bez komentarza [pl]
  • Radosław Fotograf
  • Wzdłuż a nawet wbrew
  Nowości ze świata nauki i techniki

  Ma pozwolić na przetestowanie aplikacji wymagających szybszego łącza. Nieoficjalnie mówi się, że jest to ściema, i że Google po prostu wkracza na nowy rynek. Niezależnie od pobudek, nowa sieć wprowadza nową jakość internetu. Szkoda, że tylko dla wybranych.

  O tym, jak Google motywująco wpływa na konkurencję, świadczyć może usługa Microsoftu, Bing Maps. Firma, słynąca bardziej z nieuczciwych praktyk marketingowych niż innowacyjnych rozwiązań, tym razem naprawdę postarała się, aby móc konkurować z Google Maps. Nowy dodatek do Bing Maps, Streetside Photos, pozwala rozglądnąć się po mieście z poziomu ulicy, czyli coś w stylu Google Street View. W tym celu, M$ korzysta ze zdjęć umieszczonych w.